JUMPCITY Gdynia – Park Trampolin

atrakcje dla dzieci Gdynia

Kto nie kocha trampolin? Tak też myśleliśmy, odpowiedzi przeczących nie znajdziemy zbyt dużo! Szczególnie dla maluchów jest to zawsze okazja do poszalenia i oddania się prawdziwej, nieposkromionej zabawie. Jeżeli będziecie na północy, to koniecznie odwiedźcie Trójmiasto. Czeka tam na was Jump City - prawdziwe królestwo trampolin w samym centrum Gdyni. Tutaj każdy może poczuć radość unoszenia się w powietrzu. Chcecie spróbować? Sprawdźcie więc co znajdziecie w środku tej jakże wystrzałowej atrakcji!

Beztroskie skakanie na trampolinie wbrew pozorom nie jest rozrywką jedynie dla najmłodszych, a swoją popularnością zachęcają one też ich rodziców. Całe rodziny mogą w ten sposób wspaniale spędzać czas, a dla dorosłych często jest to okazja, żeby powrócić do czasów dzieciństwa! Poza tym to doskonała droga do poprawy swojej sprawności i pokazania dzieciom, że odrobina ruchu też może sprawiać przyjemność. A czy istnieje na to lepszy sposób niż skakanie na trampolinie?

Sprawdźcie koniecznie: Park Trampolin w Rumii - opinie

Jump City Gdynia rodzinne atrakcje

Ogromna hala JUMPCITY mieści łącznie 140 nowoczesnych trampolin i jest podzielona na 6 stref tematycznych, aby urozmaicić gościom zabawę. Na Arenie Głównej, gdzie znajduje się najwięcej trampolin, jednocześnie może skakać 25 osób. Basen z Gąbkami zapewnia zawsze miękkie lądowanie, Trampolina z Koszami pozwala na efektowne rzuty do kosza, na Dodgeball Arena możemy zagrać w zbijaka – tyle że na trampolinie gra ta zyskuje wiele nowych możliwości. Są też Ścieżki Akrobatyczne, odpowiednie do wykonywania skomplikowanych ewolucji, oraz Trampoliny Sportowe przeznaczone do najwyższych lotów. Na hali zawsze przebywa instruktor, który pomoże Wam uzyskać odpowiednie efekty. Dzięki takiej różnorodności jedno wyjście do Jump City może okazać się... pierwszym z wielu wspólnych, rodzinnych wypadów do Gdyni!

trampoliny Gdynia atrakcje dla dzieci

W JUMPCITY prowadzone są też zajęcia fitness, akrobatyki i zróżnicowane treningi poprawiające wydolność. Organizowane są też ćwiczenia dla dzieci w wieku 6-12 lat pod opieką animatora i przyjęcia urodzinowe. Po takiej imprezie nikt nie będzie mógł zejść na ziemię!

Każda osoba poniżej 18. roku życia, aby korzystać samodzielnie z atrakcji JumpCity, musi posiadać pisemną zgodę rodziców. Z osobami poniżej 13. roku życia musi przyjść ich opiekun.

Godziny otwarcia JUMPCITY Gdynia

  • codziennie: 10:00 - 15:00/16:00 - 20:00.

Ceny biletów Park Trampolin JUMPCITY Gdynia

Cennik online

  • bilet pojedynczy - 28 zł/godzina
  • bilet grupowy od 4 osób - 24 zł/godzina

Cennik na miejscu

  • bilet pojedynczy - 32 zł/godzina
  • bilet grupowy od 4 osób - 28 zł/godzina
  • Skarpetki antypoślizgowe (obowiązkowe) - 5 zł

Rodzice z dzieckiem do lat 7 nie muszą kupować osobnego biletu.

ważne: Wejścia do parku o pełnych godzinach.

 

Lokalizacja Jump City Gdynia

Dokładną lokalizację parku Jump City Gdynia znajdziecie poniżej.

Czytaj teraz:

Gdynia najlepsze atrakcje dla dzieci