JUMPCITY Gdynia – Park Trampolin

atrakcje dla dzieci Gdynia

Prawdziwe królestwo trampolin w samym centrum Gdyni. Tutaj każdy może poczuć radość unoszenia się w powietrzu. Chcecie spróbować? 

Beztroskie skakanie na trampolinie wbrew pozorom nie jest rozrywką jedynie dla najmłodszych. Całe rodziny mogą w ten sposób wspaniale spędzać czas, a dla dorosłych często jest to okazja, żeby powrócić do czasów dzieciństwa. Poza tym to doskonała droga do poprawy swojej sprawności i pokazania dzieciom, że odrobina ruchu też może sprawiać przyjemność.

Sprawdźcie koniecznie: Park Trampolin w Rumii - opinie

Jump City Gdynia rodzinne atrakcje

Ogromna hala JUMPCITY mieści łącznie 140 nowoczesnych trampolin i jest podzielona na 6 stref tematycznych, aby urozmaicić gościom zabawę. Na Arenie Głównej, gdzie znajduje się najwięcej trampolin, jednocześnie może skakać 25 osób. Basen z Gąbkami zapewnia zawsze miękkie lądowanie, Trampolina z Koszami pozwala na efektowne rzuty do kosza, na Dodgeball Arena możemy zagrać w zbijaka – tyle że na trampolinie gra ta zyskuje wiele nowych możliwości. Są też Ścieżki Akrobatyczne, odpowiednie do wykonywania skomplikowanych ewolucji, oraz Trampoliny Sportowe przeznaczone do najwyższych lotów. Na hali zawsze przebywa instruktor, który pomoże Wam uzyskać odpowiednie efekty.

trampoliny Gdynia atrakcje dla dzieci

W JUMPCITY prowadzone są zajęcia fitness, akrobatyki i treningi poprawiające wydolność. Organizowane są też ćwiczenia dla dzieci w wieku 6-12 lat pod opieką animatora i przyjęcia urodzinowe.

Każda osoba poniżej 18. roku życia, aby korzystać samodzielnie z atrakcji JumpCity, musi posiadać pisemną zgodę rodziców. Z osobami poniżej 13. roku życia musi przyjść ich opiekun.

Godziny otwarcia JUMPCITY Gdynia

codziennie od 10.00 do 21.00.

Ceny biletów Park Trampolin JUMPCITY Gdynia

Cennik online

bilet pojedynczy - 28 zł/godzina

bilet grupowy od 4 osób - 24 zł/godzina

Cennik na miejscu

bilet pojedynczy - 32 zł/godzina

bilet grupowy od 4 osób - 28 zł/godzina

Skarpetki antypoślizgowe (obowiązkowe) - 5 zł

Rodzice z dzieckiem do lat 7 nie muszą kupować osobnego biletu.

Wejścia do parku o pełnych godzinach.

Czytaj teraz:

Gdynia najlepsze atrakcje dla dzieci