JUMPCITY Rumia – atrakcje, opinie

Wyjazd nad morze jest niemal zawsze świetnym pomysłem. Problemy mogą pojawić się jednak na miejscu, zwłaszcza gdy pogoda na zewnątrz nie do końca zachęca do plażowania czy też każdej innej aktywności fizycznej. Właśnie dlatego, warto mieć w zanadrzu przynajmniej jedną alternatywę... Na szczęście, mamy dla was jedną z nich! W położonej obok Gdyni Rumi można skakać z radości! Dosłownie! Park Trampolin JUMPCITY Rumia to kolejna świetna rodzinna atrakcja na mapie Pomorza! Sprawdźmy, dlaczego miejsce to jest warte odwiedzenia!

Po "wyskokowej" zabawie zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Opinia - atrakcje Parku Trampolin JUMPCITY Rumia 

Jeżeli nigdy nie byliście w JUMPCITY, to mamy dla was coś niezwykłego. Wyobraźcie sobie ponad 2000 metrów kwadratowych trampolin... a wtedy pomyślcie, że to nie wszystko, co czeka na was na miejscu! Dla dzieciaków wielkie baseny z gąbkami, dla bardziej zaawansowanych profesjonalne trampoliny sportowe czy ścianki akrobatyczne. Świetnej zabawy dostarczą też trampoliny z koszami (świetna zabawa, jeżeli chcecie poczuć się niczym gracze NBA) czy arena do zbijaka.

Absolutnym hitem będzie najnowsza atrakcja -  Ninja Box - wyjątkowy tor przeszkód nad basenem z gąbkami. Całą trasę tworzy aż 6 elementów... które można potraktować jako opcję na rywalizację. Wszystko dzięki opcji mierzenia czasu, dzięki czemu nie tylko przetesujecie swoją wytrzymałość, siłę i szybkość, ale też dowiecie się, czy byliście najszybsi. Naszym zdaniem zabawa w JUMPCITY to pomysł na świetną rodzinną rozrywkę - ciekawi jesteśmy też Waszych opinii - zostawcie je w komentarzach pod artykułem.

JumpCity Rumia opinie park trampolin

JumpCity Rumia - opinie

  • "Miejsce przestrzenne, zapewniające zajęcie zarówno dzieciom jak i dorosłym. Posiada atrakcje, których nie widziałam w Gdyni. Potrafi zmęczyć bardzo szybko. Minus to konieczność kupienia skarpetek na miejscu, bo własne są "złe", w efekcie wejście 2 dorosłych i dziecka to spory wydatek nie do końca wart tej ceny..."
  • "Ciekawa atrakcja dla ludzi w różnym wieku, ceny są raczej wysokie, lecz klientów nie brakuje, Dzieci tu znajdują atrakcje, a rodzice mogą posiedzieć przy kawie" 
  • "Super miejscówka na wypad z dziećmi. Dużo atrakcji. Oprócz wszechobecnych trampolin różnego rodzaju jest ścianka wspinaczkowa, basen z gąbkami, można zmierzyć się w walce na belce, jest możliwość trenowania wsadów do kosza tor ninja itp. Na początku szkolenie potem rozgrzewka z trenerem. Gorąco polecam."

Park Trampolin Rumia - godziny otwarcia

  • poniedziałek-piątek - 12:00 - 21:00
  • weekendy: 10:00 - 21:00

JumpCity Rumia - jak dojechać

JumpCity Rumia znajduje się ul. Grunwaldzkiej 108 w Rumii, na terenie Centrum Handlowego Portu Rumia. Dojazd do tego miejsca najłatwiejszy jest przy pomocy samochodu, gdyż dzięki temu, będziemy mogli znaleźć się tuż pod całym kompleksem. Opcjonalnie możemy zdecydować się na komunikację autobusową (możemy zdecydować się na przykład na linie 8,9 czy J - wszystkie z nich są organizowane przez MZK Wejherowo).

Cennik JumpCity Rumia

cennik jumpcity rumia park trampolin

Sprawdź również: Aquapark REDA - największy na Pomorzu!