Park linowy Ju-huu Jurata

atrakcje dla dzieci Jurata Półwysep Helski

Największy park linowy w sieci parków Ju-huu znajduje się w nadmorskiej Juracie. Przygotowano w nim oryginalne trasy i atrakcje dla uczestników w każdym wieku.

Polecamy również: Park Linowy Władysławowo i Jastarnia

Ju-huu to sieć parków linowych działająca w popularnych nadmorskich kurortach oraz w Warszawie. Została założona przez doświadczonych alpinistów i wspinaczy. Stworzone przez nich systemy linowe rozwieszone między drzewami, głównie na wysokości 5-11 m, obfitują w ciekawe urządzenia i przeszkody, liany, tyrolki, kładki, mostki czy huśtawki, które dostarczają niezwykłych wrażeń.

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

Poza tym trasy różnią się stopniem trudności, dlatego każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Na miejscu uczestnikom towarzyszą profesjonalni instruktorzy wspinaczki, którzy przeprowadzają szkolenie, a każdy otrzymuje atestowany sprzęt zabezpieczający.

Jurata park linowy opinie

W Juracie mamy do wyboru kilka tras, łatwą, trudną, ekstremalną oraz trasy specjalne. Tor „Tarzanek” to atrakcja, z której skorzystać mogą dzieci powyżej 100 cm wzrostu wraz z rodzicami. Niewymagające przeszkody zawieszone są na wysokości około 150 cm. „Skok Tarzana” to emocjonujący i ekstremalny skok na linie – aktywność przeznaczona dla osób powyżej 10 lat i poniżej 100 kg. Natomiast „King Kong” to stosunkowo niska trasa, którą dzieci mogą również pokonywać razem z rodzicami. Ciekawe atrakcje nawiązujące do legendarnego filmu uczą kreatywności.

Sprawdź: Półwysep Helski i okolice - atrakcje dla dzieci

Godziny otwarcia Park linowy Ju-huu Jurata

Od czerwca do końca sierpnia – 11.00-20.00

Żeby korzystać z parku osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

Park linowy Ju-huu

Al. Wojska Polskiego 5-7

84-141 Jurata

Jak bawiliście się w parku linowym Ju-huu w Juracie? Polecilibyście go innym? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

Po zwiedzaniu zapraszamy na