Park linowy Ju-huu Jurata

atrakcje dla dzieci Jurata Półwysep Helski

Największy park linowy w sieci parków Ju-huu znajduje się w nadmorskiej Juracie. Przygotowano w nim oryginalne trasy i atrakcje dla uczestników w każdym wieku.

Polecamy również: Park Linowy Władysławowo i Jastarnia

Ju-huu to sieć parków linowych działająca w popularnych nadmorskich kurortach oraz w Warszawie. Została założona przez doświadczonych alpinistów i wspinaczy. Stworzone przez nich systemy linowe rozwieszone między drzewami, głównie na wysokości 5-11 m, obfitują w ciekawe urządzenia i przeszkody, liany, tyrolki, kładki, mostki czy huśtawki, które dostarczają niezwykłych wrażeń.

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Poza tym trasy różnią się stopniem trudności, dlatego każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Na miejscu uczestnikom towarzyszą profesjonalni instruktorzy wspinaczki, którzy przeprowadzają szkolenie, a każdy otrzymuje atestowany sprzęt zabezpieczający.

Jurata park linowy opinie

W Juracie mamy do wyboru kilka tras, łatwą, trudną, ekstremalną oraz trasy specjalne. Tor „Tarzanek” to atrakcja, z której skorzystać mogą dzieci powyżej 100 cm wzrostu wraz z rodzicami. Niewymagające przeszkody zawieszone są na wysokości około 150 cm. „Skok Tarzana” to emocjonujący i ekstremalny skok na linie – aktywność przeznaczona dla osób powyżej 10 lat i poniżej 100 kg. Natomiast „King Kong” to stosunkowo niska trasa, którą dzieci mogą również pokonywać razem z rodzicami. Ciekawe atrakcje nawiązujące do legendarnego filmu uczą kreatywności.

Sprawdź: Półwysep Helski i okolice - atrakcje dla dzieci

Godziny otwarcia Park linowy Ju-huu Jurata

Od czerwca do końca sierpnia – 11.00-20.00

Żeby korzystać z parku osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

Park linowy Ju-huu

Al. Wojska Polskiego 5-7

84-141 Jurata

Jak bawiliście się w parku linowym Ju-huu w Juracie? Polecilibyście go innym? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

Po zwiedzaniu zapraszamy na