Gokarty Władysławowo -Tor Półwysep

tor kartingowy Półwysep Helski rodzinne atrakcje

Będąc nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim, warto wziąć pod uwagę inne atrakcje niż ciągłe plażowanie i kąpiele w toni morskiej. Być może nie wiecie, lecz najdalej wysunięty na północ tor kartingowy w Polsce działa we Władysławowie i to nad samym morzem. Jeżeli kochacie mały zastrzyk adrenalny i dobrą rywalizację, lub po prostu szukacie sposoby na ciekawe spędzenie czasu w rodzinnym gronie, musicie zajrzeć na miejsce! Sprawdźcie nasz artykuł, aby lepiej zaznajomić się z ta atrakcją!

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Każdy duży i mały entuzjasta gokartowych wyścigów może zafundować sobie prawdziwy zastrzyk adrenaliny na jedynym w swoim rodzaju torze położonym u nasady Półwyspu Helskiego, między Zatoką Pucką a otwartym morzem. Ostre zakręty, nowoczesny sprzęt i piękne widoki wokół to idealne warunki, by bić rekordy szybkości i dobrze się bawić.

Sprawdź również nasz artykuł: Atrakcje dla dzieci do 30 km od Władysławowa + okolice Półwyspu Helskiego

Tor Półwysep udostępnia swoim gościom ponad 50 nowoczesnych gokartów, różne modele dopasowane są do różnych potrzeb. Działa tu szkółka kartingowa, a wyścigi odbywają się w różnych formułach. Można ścigać się np. pod prąd lub w długim i bardzo wymagającym Iron Manie. Zmienia się tu także ustawienia toru, a nawet organizuje wyścigi ice karting, czyli jazdę na lodzie z kolcami na oponach. Żeby jednak brać udział w zaawansowanych wyścigach, trzeba najpierw wejść do „Klubu 25”, a więc przejechać jedno okrążenie toru w czasie poniżej 25 sekund.

gokarty Władysławowo opinie atrakcje tor kartingowy

Przed każdym przejazdem odbywa się krótki instruktaż techniczny oraz prezentacja zasad bezpieczeństwa. Cały niezbędny sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Wymagany jest też jednorazowy zakup karty członkowskiej GokartSystem. Można korzystać z promocji, takich jak rodzinne poranki czy tanie poniedziałki. Na terenie KartCenter działa też wypożyczalnia rowerów oraz pizzeria, przez co na pewno nie wyjdziecie stąd głodni!

Tor Półwysep gokarty opinie Władysławowo

Godziny otwarcia Tor Półwysep Władysławowo

  • Poniedziałek - niedziela:   09:00 - 17:00

Night Ride codziennie od 17:00 do 19:00.

atrakcje dla dzieci Kart Center Władysławowo gokarty

Cennik Tor Półwysep Władysławowo

Korzystając z Toru Połwysep Władysławowo, do wyboru otrzymujemy model GT3 270cc lub RT8 V2 270cc. Dla dzieci powyżej 7 lat oraz 135 cm wzrostu przygotowano gokarty LR5 200cc. Poniżej znajdziecie część cennika tego toru.

PAKIET GT3 LR5/RT8

PAKIET STARTOWY 2 x 8 min + karta + balaclava

79 PLN 89 PLN
QUICK RACE 8 MIN 39 PLN 45 PLN
QUICK RACE 2 x 8 MIN 74 PLN 84 PLN
QUICK RACE 3 x 8 MIN 95 PLN 119 PLN
IRON MAN 5 + 10 MIN wyścig (min. 6 os) 99 PLN 99 PLN
IRON MAN 5 + 20 MIN wyścig (min. 6 os) 139 PLN 139 PLN
2Drive QUICK RACE 8 MIN 69 PLN
2Drive QUICK RACE 8 MIN przejazd z Instruktorem 59 PLN
WYNAJEM TORU  1h 2490 PLN

Lokalizacja Tor Półwysep Władysławowo

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Toru Półwysep Władysławowo.

Jeździliście na Torze Półwysep we Władysławowie? Czekamy na Wasze OPINIE