Park Linowy Gdańsk Brzeźno

Wreszcie wyszło słońce i planujesz aktywne popołudnie z dzieckiem? A może po prostu szukasz miejsca, w którym wspólnie spędzicie czas dobrze się bawiąc? Bez względu na powody – w parku linowym w Gdańsku Brzeźnie z pewnością świetnie spędzicie czas!

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Port Brzeźno – rodzinne atrakcje

Jesteście gotowi na dużą dawkę adrenaliny i świetną zabawę na świeżym powietrzu? Jeśli tak, koniecznie odwiedź park linowy Port Brzeźno! W tym miejscu zarówno mali, jak i duzi znajdą coś dla siebie i świetnie spędzą czas. Park linowy Port Brzeźno oferuje 63 przeszkody linowe o różnym stopniu trudności.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci

Obecnie w ofercie znajdziemy aż pięć tras linowych, o różnej wysokości: od 1 do 8 metrów nad ziemią:

  • ·         trasa JUNIOR
  • ·         trasa NISKA
  • ·         trasa ŚREDNIA I
  • ·         trasa ŚREDNIA II
  • ·         trasa WYSOKA

Park linowy Port Brzeźno, jako jeden z pierwszych w Polsce, został wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. System zapobiega ryzyku całkowitego odpięcie się od liny zabezpieczającej podczas pokonywania tras linowych. Nowe zabezpieczenie utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci i jednocześnie zapewnia spokój ich opiekunom.

Znajdziemy tutaj Trasę Junior, skierowaną do najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Mogą one tutaj przemieszczać się między drewnianymi domkami po linowych konstrukcjach. Na swojej drodze spotkają przeszkody, jednak są one zabezpieczone siatką asekuracyjną, więc nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszych pociech. Są one umieszczone na wysokości około dwóch metrów i składają się na nie tunele, kładki czy obręcze. Nie brakuje również zjeżdżalni do piasku.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 3

Zobacz również:
–> Gdańsk – sale zabaw dla dzieci <–

Pamiętajmy też o tym, że parku rozrywki port Brzeźno możemy również zorganizować urodziny dla dziecka, co z pewnością będzie świetną atrakcją i wspaniałą niespodzianką zarówno dla niego, jak i jego małych gości! To także świetne miejsce na szkolną wycieczkę.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 3

Port Brzeźno – cennik biletów

dostępny na oficjalnej stronie atrakcji

Port Brzeźno – lokalizacja

Wejście do parku linowego znajdziecie na deptaku do molo w Gdańsku Brzeźnie na przedłużeniu Al. Jana Pawła II (Wejście A).

Sprawdź też:

Gdańsk z dzieckiem – 25 atrakcji nie tylko na weekend!