Park Linowy Gdańsk Brzeźno

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 4

Wreszcie wyszło słońce i planujesz aktywne popołudnie z dzieckiem? A może po prostu szukasz miejsca, w którym wspólnie spędzicie czas dobrze się bawiąc? Bez względu na powody – w parku linowym w Gdańsku Brzeźnie z pewnością świetnie spędzicie czas!

Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Port Brzeźno – rodzinne atrakcje

Jesteście gotowi na dużą dawkę adrenaliny i świetną zabawę na świeżym powietrzu? Jeśli tak, koniecznie odwiedź park linowy Port Brzeźno! W tym miejscu zarówno mali, jak i duzi znajdą coś dla siebie i świetnie spędzą czas. Park linowy Port Brzeźno oferuje 63 przeszkody linowe o różnym stopniu trudności.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci

Obecnie w ofercie znajdziemy aż pięć tras linowych, o różnej wysokości: od 1 do 8 metrów nad ziemią:

  • trasa JUNIOR
  • trasa NISKA
  • trasa ŚREDNIA
  • trasa WYSOKA
  • SKOK ADRENALINY.

Znajdziemy tutaj strefę zabaw – mini park, skierowaną do najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Mogą one tutaj przemieszczać się między drewnianymi domkami po linowych konstrukcjach. Na swojej drodze spotkają przeszkody, jednak są one zabezpieczone siatką asekuracyjną, więc nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszych pociech. Są one umieszczone na wysokości około dwóch metrów i składają się na nie tunele, kładki czy obręcze. Nie brakuje również zjeżdżalni do piasku.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 3

Kolejną atrakcją tego miejsca jest skok adrenaliny. Dostępny jest on dla osób, których waga nie przekracza 110 kg i które dosięgają wyciągniętą ręką na wysokość 155 cm. Nazwa tej atrakcji nie jest przypadkowa – polega ona na skoku w dół w trajektorii wahadła z wysokości 8 metrów!

Zobacz również:
–> Gdańsk – sale zabaw dla dzieci <–

Warte odnotowania jest też to, że park linowy Port Brzeźno, jako jeden z pierwszych w Polsce, został wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. System ten zapobiega ryzyku całkowitego odpięcie się od liny zabezpieczającej podczas pokonywania wszystkich tras linowych. Takie nowe zabezpieczenie ma dwa zadania: utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci i jednocześnie zapewnia spokój ich opiekunom. 

Pamiętajmy też o tym, że parku rozrywki port Brzeźno możemy również zorganizować urodziny dla dziecka, co z pewnością będzie świetną atrakcją i wspaniałą niespodzianką zarówno dla niego, jak i jego małych gości! To także świetne miejsce na szkolną wycieczkę.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 3

Port Brzeźno – cennik biletów

CENA KOLEJNE PRZEJŚCIE
Trasa Junior
(dzieci 3-10 lat,
bilet ważny cały dzień)
25zł
TRASA NISKA
(zasięg ręki na 145 cm)
30zł 20zł
TRASA ŚREDNIA
(zasięg ręki na 155 cm)
42zł 30zł
TRASA WYSOKA
(zasięg ręki na 165 cm)
47zł 33zł
SKOK ADRENALINY
(zasięg ręki na 155 cm, waga max 110 kg)
20zł 15zł
VIP
bilet ważny cały dzień
* wszystkie trasy
* 1 skok Adrenaliny
90zł

 

Port Brzeźno – lokalizacja

Wejście do parku linowego znajdziecie na deptaku do molo w Gdańsku Brzeźnie na przedłużeniu Al. Jana Pawła II (Wejście A).

Sprawdź też:

Gdańsk z dzieckiem – 25 atrakcji nie tylko na weekend!