Park Linowy Gdańsk Brzeźno

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 4

Wreszcie wyszło słońce i planujesz aktywne popołudnie z dzieckiem? A może po prostu szukasz miejsca, w którym wspólnie spędzicie czas dobrze się bawiąc? Bez względu na powody – w parku linowym w Gdańsku Brzeźnie z pewnością świetnie spędzicie czas!

Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Port Brzeźno – rodzinne atrakcje

Jesteście gotowi na dużą dawkę adrenaliny i świetną zabawę na świeżym powietrzu? Jeśli tak, koniecznie odwiedź park linowy Port Brzeźno! W tym miejscu zarówno mali, jak i duzi znajdą coś dla siebie i świetnie spędzą czas. Park linowy Port Brzeźno oferuje 63 przeszkody linowe o różnym stopniu trudności.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci

Obecnie w ofercie znajdziemy aż pięć tras linowych, o różnej wysokości: od 1 do 8 metrów nad ziemią:

  • trasa JUNIOR
  • trasa NISKA
  • trasa ŚREDNIA
  • trasa WYSOKA
  • SKOK ADRENALINY.

Znajdziemy tutaj strefę zabaw – mini park, skierowaną do najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Mogą one tutaj przemieszczać się między drewnianymi domkami po linowych konstrukcjach. Na swojej drodze spotkają przeszkody, jednak są one zabezpieczone siatką asekuracyjną, więc nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszych pociech. Są one umieszczone na wysokości około dwóch metrów i składają się na nie tunele, kładki czy obręcze. Nie brakuje również zjeżdżalni do piasku.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 3

Kolejną atrakcją tego miejsca jest skok adrenaliny. Dostępny jest on dla osób, których waga nie przekracza 110 kg i które dosięgają wyciągniętą ręką na wysokość 155 cm. Nazwa tej atrakcji nie jest przypadkowa – polega ona na skoku w dół w trajektorii wahadła z wysokości 8 metrów!

Zobacz również:
–> Gdańsk – sale zabaw dla dzieci <–

Warte odnotowania jest też to, że park linowy Port Brzeźno, jako jeden z pierwszych w Polsce, został wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. System ten zapobiega ryzyku całkowitego odpięcie się od liny zabezpieczającej podczas pokonywania wszystkich tras linowych. Takie nowe zabezpieczenie ma dwa zadania: utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci i jednocześnie zapewnia spokój ich opiekunom. 

Pamiętajmy też o tym, że parku rozrywki port Brzeźno możemy również zorganizować urodziny dla dziecka, co z pewnością będzie świetną atrakcją i wspaniałą niespodzianką zarówno dla niego, jak i jego małych gości! To także świetne miejsce na szkolną wycieczkę.

park linowy gdańsk brzezno atrakcje dla dzieci 3

Port Brzeźno – cennik biletów

cennik 2022 port brzeźno park linowy Gdańsk

Port Brzeźno – lokalizacja

Wejście do parku linowego znajdziecie na deptaku do molo w Gdańsku Brzeźnie na przedłużeniu Al. Jana Pawła II (Wejście A).

Sprawdź też:

Gdańsk z dzieckiem – 25 atrakcji nie tylko na weekend!