Park Linowy Gdańsk Brzeźno

Wreszcie wyszło słońce i planujesz aktywne popołudnie z dzieckiem? A może po prostu szukasz miejsca, w którym wspólnie spędzicie czas dobrze się bawiąc? Bez względu na powody – w parku linowym w Gdańsku Brzeźnie z pewnością świetnie spędzicie czas!

Port Brzeźno – rodzinne atrakcje

Jesteście gotowi na dużą dawkę adrenaliny i świetną zabawę na świeżym powietrzu? Jeśli tak, koniecznie odwiedź park linowy Port Brzeźno! W tym miejscu zarówno mali, jak i duzi znajdą coś dla siebie i świetnie spędzą czas.

gdańsk gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

Znajdziemy tutaj strefę zabaw – mini park, skierowaną do najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Mogą one tutaj przemieszczać się między drewnianymi domkami po linowych konstrukcjach. Na swojej drodze spotkają przeszkody, jednak są one zabezpieczone siatką asekuracyjną, więc nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszych pociech. Są one umieszczone na wysokości około dwóch metrów i składają się na nie tunele, kładki czy obręcze. Nie brakuje również zjeżdżalni do piasku.

Kolejną atrakcją tego miejsca jest skok adrenaliny. Dostępny jest on dla osób, których waga nie przekracza 110 kg i które dosięgają wyciągniętą ręką na wysokość 155 cm. Nazwa tej atrakcji nie jest przypadkowa – polega ona na skoku w dół w trajektorii wahadła z wysokości 8 metrów!

Zobacz również:
–> Gdańsk – sale zabaw dla dzieci <–

gdańsk rodzinne atrakcje port brzeźno opinie

W parku linowym Port Brzeźno znajdują się również trzy trasy: łatwa, średnia i trudna. Z trasą łatwą mogę zmierzyć dzieci, które z wyciągniętą ręką osiągają 145 cm. Jest ona długa na 130 metrów i posiada wiele atrakcji. Trasa średnia skierowana jest do dzieci, które z wyciągniętą ręką osiągają 155 cm i mierzy ona 220 metrów. Z kolei trasa trudna ma takie same wymagania odnośnie wzrostu, jak trasa średnia, jednak jak łatwo się domyśleć – pokonanie jej będzie wymagało od nas zdecydowanie więcej wysiłku. Trasa trudna to blisko 200 metrów długości i aż siedemnaście atrakcji!

W parku rozrywki port Brzeźno możemy również zorganizować urodziny dla dziecka, co z pewnością będzie świetną atrakcją i wspaniałą niespodzianką zarówno dla niego, jak i jego małych gości! To także świetne miejsce na szkolną wycieczkę.

gdańsk rodzinne atrakcje port brzeźno park linowy opinie

Port Brzeźno – cennik biletów

park-linowy-brzezno-gdańsk-opinie-ceny-atrakcje
park linowy gdańsk gdzie z dzieckiem atrakcje opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *