Kraina Papug – Papugarnia Jarosławiec

papugi jarosławiec atrakcje dla dzieci opinie

Papugarnia w Jarosławcu jest jedną z najciekawszych atrakcji proponowaną przez miasto w sezonie letnim, która chętnie odwiedzana jest przez rodziny z dziećmi. Czego możemy się tutaj spodziewać?

Sprawdź koniecznie:

jarosławiec gdzie z dzieckiem opinie noclegi z atrakcjami
papugarnia w jarosławcu papugi atrakcje dla dzieci opinie bilety

Kraina Papug

Wszystkim miłośnikom skrzydlatych stworzeń z całą pewnością przypadnie do gustu Kraina Papug w Jarosławcu, która każdego roku przyciąga do siebie całe rodziny. Czynna jedynie w sezonie letnim papugarnia, to tak naprawdę ogromna hala, w której swobodnie latają egzotyczne papugi.

Wśród około stu ptaków znajdziemy aż trzydzieści różnych gatunków papug, które podchodzą z bardzo odległych miejsc świata. Wśród tych egzotycznych zwierząt możemy obserwować między innymi: Nimfy, Żako, Mnichy, Kakadu Różowe, Aleksandretty Wielkie, Ara Makareny i Lory Wielkie.

Wizyta w papugarni to niezwykłe doświadczenie szczególnie dla najmłodszych. Tego typu atrakcje dla dzieci zawsze zapadają im na długo w pamięci, a dodatkowo pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym – w papugarni spędzimy rodzinnie czas z dziećmi, a one poznają i nauczą się czegoś nowego, świetnie się przy tym bawiąc.

egzotyczne papugi atrakcje dla dzieci papugarnia opinie

Papugarnia Jarosławiec – cennik i godziny otwarcia

Bilet dla osoby dorosłej: 12 zł
Bilet dla dziecka: 10 zł
Grupy zorganizowane: 9 zł

Papugarnia czynna jest w okresie letnim w godzinach: 9:00 – 20:00

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *