Kraina Papug – Papugarnia Jarosławiec

papugi jarosławiec atrakcje dla dzieci opinie

Papugarnia w Jarosławcu jest jedną z najciekawszych atrakcji proponowaną przez Jarosławiec, (szczególnie w sezonie letnim), która chętnie odwiedzana jest przez rodziny z dziećmi. Nie ma w tym nic dziwnego, szczególnie że nierzadko mamy okazję obcować z tymi egzotycznymi i niespotykanymi kolorowymi ptakami. To doskonała rozrywka nie tylko dla dzieci, ale tez dla młodzieży czy dorosłych! Czego możemy się tutaj spodziewać? Odpowiedź czeka w dalszej części artykułu!

Sprawdź koniecznie:

jarosławiec gdzie z dzieckiem opinie noclegi z atrakcjami
papugarnia w jarosławcu papugi atrakcje dla dzieci opinie bilety

Kraina Papug Jarosławiec – atrakcje

Wszystkim miłośnikom skrzydlatych stworzeń z całą pewnością przypadnie do gustu Kraina Papug w Jarosławcu, która każdego roku przyciąga do siebie całe rodziny. Czynna jedynie w sezonie letnim papugarnia, to tak naprawdę ogromna hala, w której swobodnie latają przerożne egzotyczne papugi z całego świata. Zapomnijcie o ptakach zamkniętych w klatkach – tutaj żyją one niemalże tak, jak na wolności! Dzięki temu możemy zobaczyć wszystkie te ptaki z naprawdę bliskiej odległości i dostrzec szczegóły ich barwnego upierzenia!

Wśród około stu ptaków znajdziemy aż trzydzieści różnych gatunków papug, które podchodzą z bardzo odległych i zróżnicowanych zakamarków świata. Wśród tych egzotycznych zwierząt możemy obserwować między innymi papugi takie jak: Nimfy, Żako, Mnichy, Kakadu Różowe, Aleksandretty Wielkie, Ara Makareny i Lory Wielkie… a to oczywiście nie wszystko, co do zaoferowania ma ten obiekt. To wręcz musi zrobić na was wrażenie, bo na nas zrobiło wręcz piorunujące! Jeżeli chcecie zobaczyć piękne stworzenia w niemal naturalnym środowisku – wiecie gdzie tego szukać!

Wizyta w omawianej dziś papugarni to naprawdę niezwykłe doświadczenie –  szczególnie dla najmłodszych odwiedzających, którzy nigdy nie widzieli na oczy jakiejkolwiek papugi. Tego typu atrakcje dla dzieci (lecz nie tylko) zawsze zapadają im na długo w pamięci, a dodatkowo pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym – w papugarni spędzimy ciekawie i przede wszystkim – rodzinnie czas z dziećmi, a podczas tej wycieczki poznają one i nauczą się czegoś nowego, świetnie się przy tym bawiąc. Czemu więc nie pomyśleć o wizycie w tym niezwykłym miejscu w Jarosławcu? Mamy nadzieję, że już teraz myślicie o tej kwestii! Nie ma na co czekać!

egzotyczne papugi atrakcje dla dzieci papugarnia opinie

Papugarnia Jarosławiec – cena biletów

Poniżej znajdziecie cennik wstępu do Papugarni w Jarosławcu:

  • Bilet normalny – 15 PLN
  • Bilet ulgowy – 13 PLN
  • Bilet grupowy (2 dorosłych + dziecko) – 34 PLN
  • Bilet grupowy (2 dorosłych + 2 dzieci) – 42 PLN

Papugarnia Jarosławiec – godziny otwarcia

  • W sezonie letnim: od 9:00 do 20:00

Pamiętajcie, że papugarnia otwarta jest wyłącznie w sezonie letnim.

Papugarnia Jarosławiec – lokalizacja

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Papugarni w Jarosławcu. Znajduje się ona w budynku lokalnej Motylarni.

Koniecznie sprawdź przygotowany przez nas artykuł:

Jarosławiec – atrakcje dla dzieci