Otwarcie Energylandii już 6 czerwca!

Energylandia 11 otwarcie 6 czerwca odmrazanie gospodarki
Wszyscy fani szaleństwa w parkach rozrywki na pewno odetchnęli pełną piersią. Powód jest jeden — po kilku miesiącach izolacji w miejscu zamieszkania już niedługo będziemy mogli spędzić nieco czasu w parku rozrywki. Ba, znamy już nawet konkretną datę - 6 czerwca wrota Energylandii otworzą się na nowo! 

Otwarcie Energylandii

Oczywiście ten czas przymusowego zamknięcia nie został zmarnowany! Energylandia Zator dokładnie przygotowała się na powrót do nowej rzeczywistości. Obecne tam środki bezpieczeństwa mają zagwarantować maksymalne środki ostrożności i higieny. Wszystko dzięki nowym 15 zasadom, mającym sprawić, że pobyt w parku będzie nie tylko komfortowy i pełen ciekawych atrakcji, ale też co najważniejsze — całkowicie bezpieczny. Data otwarcia również nie będzie przypadkowa, gdyż 6 czerwca stanie się pierwszym dniem zniesienia obostrzeń dotyczących parków rozrywki!

Sprawdźcie także nasz artykuł o środkach bezpieczeństwa w Energylandii:

Wkrótce otwarcie Energylandii!

Gwoli szybkiego przypomnienia, należy wspomnieć o podstawowych środka ochrony zagwarantowanych w parku:
  • jako jedyny park rozrywki, Energylandia będzie używała nowoczesnych dronów do dezynfekcji po zamknięciu każdego dnia
  • powołano tu specjalną grupę dezynfekującą, zajmującą się bieżącym czyszczeniem najczęściej dotykanych powierzchni, takich jak poręcze czy klamki
  • stworzono intuicyjną aplikację służącą do zamawiania jedzenia, co ma zminimalizować ilość osób oczekującą w kolejkach po zamówienie.
  • wprowadzono innowacyjny system, który ma na celu zminimalizowanie migracji między pracownikami podczas pracy, jak i w drodze do i z pracy. 
  • Przy wejściu na teren parku, każdy pracownik oraz gość będzie miał sprawdzaną temperaturę przy pomocy specjalnych kamer termowizyjnych.
dezynfekcja_dronem_1 odmrazanie gospodarki otwarcie energylandia Maksymalnie wykorzystujemy nasze możliwości bezpieczeństwa w sposób najmniej inwazyjny i najbardziej komfortowy dla Gości. Mamy pewność, że wizyta w Energylandii jest bezpieczna. Nasze kilkuletnie doświadczenie oraz kilka tygodni intensywnych badań i poszukiwań optymalnych rozwiązań daje nam pewność, że możemy zaprosić do Parku naszych Gości z dniem 6 czerwca.” – dodaje Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii. Wartym odnotowania faktem jest również to, że bilety do Parku Rozrywki Energylandia Zator będą teraz limitowane. Od czwartku 28 maja do 5 czerwca w ramach specjalnej promocji będzie można kupić bilety na wybraną datę z gwarancją wejścia na obiekt. Wykorzystać je będzie można do 26 czerwca oraz od 1 września do 10 stycznia 2021, zgodnie z kalendarzem otwarcia, po wcześniejszej rezerwacji terminu przyjazdu. Cena biletu normalnego to 109 zł (wcześniej było to 129 zł), natomiast bilet ulgowy będzie nas kosztował 69 zł, zamiast 79 zł!  Dla wielu z nas będzie to opcja nie do pominięcia! Osoby, które już zakupiły bilety wcześniej, będą musiały je zarezerwować poprzez platformę internetową. Cały proces dostępny będzie na stronie ticket.energylandia.pl

Nowy sezon w Energylandii 2020

Jak już wspomnieliśmy, 6 czerwca, a dokładniej o godzinie 10, bramy parku rozrywki Energylandia Zator, zostaną otwarte na nowo. Na pewno będzie to świetna odskocznia od ciągłego pozostawania wewnątrz miejsca zamieszkania przez ostatnie miesiące! Do dyspozycji wszystkich gości zostaną oddane oczywiście wszystkie 5 stref tematycznych, jednak to nie wszystko! Energylandia_13 otwarcie 6 czerwca odmrazanie gospodarki Nie zabraknie również eventów specjalnych, takich jak Magic Night, czyli nocna zabawa na rollercoasterach i zapierająca dech w piersiach iluminacja atrakcji. Należy też pamiętać o niezwykle ważnym fakcie — jeden bilet do Energylandii pozwala nam na skorzystanie ze wszystkich dostępnych atrakcji!

Hyperion i Zadra — perły Energylandii

Jeżeli nadal nie jesteście przekonani na temat wizyty w Energylandii, to być może zachęcą was do tego informacje o najważniejszych atrakcjach tego miejsca! Pierwsza z nich to Hyperion — najwyższy w Europie mega coaster liczący aż... 77 metrów wysokości. To jednak nie wszystko! Spadek z 80-metrów z prędkością 142 km/h, liczne zwroty czy panoramiczna fala, nie pozwalają o sobie zapomnieć na bardzo długo.  Energylandia_02 otwarcie 6 czerwca odmrazanie gospodarki Kolejnym powodem do ogromnej dumy parku jest najszybszy na świecie Speed Water Coaster – niedościgniony rekordzista w swojej kategorii.  Atrakcja jest połączeniem Roller Coastera i przejażdżki atrakcją wodną. W 2019 Park powiększył się o kolejną strefę Smoczy Gród oraz Zadrę najwyższy na świecie drewniany rollercoaster.  Ta niezwykła konstrukcja to kolejny rekord i 15-sty rollercoaster najnowocześniejszego rodzinnego parku rozrywki w Polsce. Energylandia 3 otwarcie 6 czerwca odmrazanie gospodarki

 Przekonaliśmy was do odwiedzin Energylandii?