Farma Iluzji Mościska (Mazowsze)

atrakcje park rozrywki mościska farma iluzji ceny dojazd atrakcje opinie

Farma Iluzji to mocny i obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Mazowsza. Zlokalizowany w środku lasu, na malowniczym, wielopoziomowym terenie zachwyca zarówno przyrodą jak i atrakcjami, które tam przygotowano. Park jest uniwersalny. Dobrze będą bawić się zarówno dzieci, jak i rodzice. Atrakcji jest dużo, i czasem aby je wszystkie zobaczyć może zabraknąć dnia.

bilety farma iluzji ceny opinie 2019

Rodzicom i starszym dzieciom podobają się miejsca związane z iluzjami. Latająca Chata Tajemnic, czyli uniesiony z jednej strony na kilku gigantycznych balonach dom, w którym dzieją się prawdziwe cuda. Ciekawy jest także Tunel zapomnienia, który ma tylko 6m długości, a bardzo trudno jest go przejść. Labirynt luster – tworzy iluzję nieskończonych korytarzy, a w Pokoju Amesa na chwilę dzieci stają się większe od swoich rodziców. W Pałacu Cieni można odbić na ścianie swój własny cień. Unikatową atrakcję jest Kopalnia Złota do której trzeba zjechać prawdziwą górniczą winda na głębokość kilkuset metrów (albo tak się tylko wydaje). Na dole czekają na gości kopalniane korytarze i spotkanie z duchem. Na szczęście całkiem sympatycznym.

rodzinne atrakcje dla dzieci farma iluzji ceny opinie

​Atrakcje dla dzieci: Farma Iluzji Mościska

Młodsze dzieci także nie powinny wyjść z Farmy Iluzji zawiedzione. Z racji wieku mniej interesują się prawami fizyki, naturalnie stawiają na zabawę. Dla nich przygotowano kilka nowoczesnych placów zabaw, dmuchańce, karuzele, kolejki, ruchome smoki, labirynty, domki czy duże klocki. Są także zwierzaki w mini zoo oraz sala zabaw z tysiącami kolorowych piłeczek.

Farma Iluzji rodzinne atrakcje

W każdy weekend, a w wakacje codziennie parkowej scenie odbywają się przeróżne pokazy. Na Farmie Iluzji występują najlepsi iluzjoniści, którzy nie tylko popisują się swoimi umiejętnościami, ale potrafią zrobić prawdziwe show, atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Koniecznie z dużą dawką humoru.

atrakcje farma iluzji czy warto opinie

Farma Iluzji to nie tylko rozrywka, ale także relaks i wypoczynek. Odpoczywać można na leżakach umiejscowionych na plaży w Zatoce Piratów. W lato czynne są baseny wodne ze zjeżdżalniami. Na całym terenie porozwieszano hamaki. Są także romantyczne huśtawki i ławeczki. Można także bezpłatnie skorzystać z ognisk (Farma zapewnia drewno) i samodzielnie przygotować posiłek z przyniesionych przez siebie produktów. Oczywiście jest też gastronomia. Restauracja z domowymi obiadami, prawdziwe hamburgery, grill i ciesząca się sporym powodzeniem kuchnia polowa serwująca prawdziwą wojskową grochówkę oraz nowość – specjalny punkt vege. Dla łasuchów oczywiście lody, gofry, naleśniki.

Ceny Farma Iluzji - atrakcje dla dzieci

Farma Iluzji - ceny biletów:

Farma Iluzji opinie atrakcje ceny

Dojazd:

   

7 comments

Leave Comment
 1. Gosia

  Super miejsce i dla tych małych i dla tych większych dzieci a i doro$li też znajda coś dla siebie.Masa atrakcji.Polecam musicie odwiedzić to miejsce.

 2. Dorota S

  Polecam w 10000%
  Super miejsce dla całej rodziny pełnosprawnej jak i niepełnosprawnej.
  Każde dziecko jak i opiekun spędzi na farmie niezamopniane chwile. Osobiście jesteśmy bardzo zadowolenie i w miarę możliwości wrócimy i to nie raz.

 3. Bobek

  Fajne miejsce. My z córą jesteśmy co roku i nigdy nam się nie nudziło. Zawsze jest mnóstwo atrakcji i nawet strarsze dzieci znajdą coś dla siebie. Co roku widać też że właściciele dokładają nowe rzeczy i rozwijaja park. Dla mam z maluszkami jest nawet oddzielne obszerne miejsce gdzie spokojnie można malucha nakarmić i przebrać. Polecamy

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *