Farma Iluzji Mościska (Mazowsze)

atrakcje dla dzieci Mościska

Na przepięknie położonej Farmie Iluzji możemy przekonać się, że nie zawsze warto wierzyć w to, co się widzi.

Konkurs - 7 rodzinnych wejściówek do wzięcia
info na końcu artykułu

 

W połowie drogi między Warszawą a Lublinem, we wsi Mościska obok Woli Życkiej, znajduje się Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji. Nazwa jest nieprzypadkowa, gdyż kilkuhektarowy teren został urządzony w taki sposób, aby zachęcać do rekreacji na łonie natury. Są tu place zabaw, boiska sportowe, ścianka wspinaczkowa. miejsca na grilla i ogniska (można zabrać własny prowiant), plaża i mnóstwo zielonej trawy do piknikowania. Są tu też różne punkty gastronomiczne. Największą uwagę przykuwają jednak instalacje i eksponaty przenoszące w świat magii.

rodzinne atrakcje mazowieckie

​Atrakcje dla dzieci: Farma Iluzji Mościska

Na terenie parku znajdziemy wiele niesamowitych miejsc, które sprawią, że będziemy przecierać oczy ze zdumienia. Można wejść do Latającej Chaty Tajemnic, spojrzeć w swoje (a może nie swoje) odbicie w Labiryncie Luster, przejść przez Tunel Zapomnienia, pokręcić się w Zakręconym Domku albo odwiedzić Muzeum Iluzji. Co ważne, jest tu też sporo interaktywnych instalacji, takich jak Lasek Doświadczeń, Lewitujące piłeczki czy Głowa na Talerzu – niezwykła iluzja, która… całe szczęście jest tylko iluzją. Zobaczymy tu także Lewitujący Kran i poruszający się samemu Magiczny Domek. Dużą część ekspozycji stanowią przedmioty wykonane w dużo większej skali niż normalnie. Można poczuć się jak olbrzym siadając na gigantycznych krzesłach, zagrać w szachy, które wymagają sporej siły, albo zbudować naturalnej wielkości domek z klocków. Na Farmie Iluzji, jak na farmę przystało hodowane są też zwierzęta – króliki, kucyki, kózki czy żółwie. Świetną zabawą jest Wiklinowy Labirynt, Szlak Trapera czy Przeprawa Tratwami. Swój kącik z animatorami mają też najmniejsze dzieci.

magia iluzje Mościska Trojanów

Dojazd:

Konkurs

Mamy dla Was aż 7 rodzinnych (dla maks 4 osób) wejściówek do Farmy Iluzji
Bilety są ważne do 30.10.2016 r.

Co trzeba zrobić?
- będzie nam miło gdy udostępnicie zdjęcie konkursowe
- w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku zamięść fotkę odpowiadajacą na zadany temat:
"Wakacje! Nudy nie ma!"
i pamiętaj, nie ważne czy wyjechałeś za granicę, czy jesteś blisko domu, liczy się dobra zabawa
najciekawsze zdjęcia nagrodzimy voucherami do Farmy Iluzji!
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17.07.2016 r. włącznie,
wyniki już 18.07.2016 na tej stronie!

Laureaci:
Dziękujemy za wspólną zabawę - poniżej lista laureatów - prosimy o wiadomość prywatną z adresem do wysyłki voucherów: Magdalena Taracha ; Katarzyna Piec ; Marta Cieśla ; Magdalena Kosmowska ; Monika Domka ; Edyta Misterkiewicz; Wioleta Marchewka - GARTULUJEMY !

 

Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook