Farma Iluzji Mościska (Mazowsze)

farma iluzji mościcka

Farma Iluzji to mocny i obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Mazowsza. Zlokalizowany w środku lasu, na malowniczym, wielopoziomowym terenie zachwyca zarówno przyrodą jak i atrakcjami, które tam przygotowano. Park jest uniwersalny. Dobrze będą bawić się zarówno dzieci, jak i rodzice. Atrakcji jest dużo, i czasem aby je wszystkie zobaczyć może zabraknąć dnia.

Park Rozrywki Farma Iluzji położony jest w oddalonej o około 90 kilometrów od Warszawy wsi Mościska. Jego lokalizacja potrafi zapierać dech w piersi - otaczają go gęste lasy i tereny zielone, przez co stanowi on świetną opcję na chwilową "ucieczkę" od hałaśliwego miasta. Znajdziecie tu doprawdy ogromną ilość atrakcji dla dzieci oraz dorosłych, w tym także... pokazy iluzji! To unikalna okazja na spędzenie czasu w gronie rodzinnym! farma iluzji mościcka syrenka

Rodzicom i starszym dzieciom podobają się miejsca związane z iluzjami. Latająca Chata Tajemnic, czyli uniesiony z jednej strony na kilku gigantycznych balonach dom, w którym dzieją się prawdziwe cuda. Ciekawy jest także Tunel zapomnienia, który ma tylko 6m długości, a jednak... bardzo trudno jest go przejść! Labirynt luster – tworzy iluzję nieskończonych korytarzy, a w Pokoju Amesa na chwilę dzieci stają się większe od swoich rodziców.

W Pałacu Cieni można odbić na ścianie swój własny cień. Unikatową atrakcję jest Kopalnia Złota do której trzeba zjechać prawdziwą górniczą winda na głębokość kilkuset metrów (albo tak się tylko wydaje). Na dole czekają na gości kopalniane korytarze i spotkanie z duchem. Na szczęście całkiem sympatycznym.

rodzinne atrakcje dla dzieci farma iluzji ceny opinie

Sprawdź także: Lublin – atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci: Farma Iluzji Mościska

Młodsze dzieci także nie powinny wyjść z Farmy Iluzji zawiedzione. Z racji wieku mniej interesują się prawami fizyki, naturalnie stawiają na zabawę. Dla nich przygotowano kilka nowoczesnych placów zabaw, dmuchańce, karuzele, kolejki, ruchome smoki, labirynty, domki czy duże klocki. Są także zwierzaki w mini zoo oraz sala zabaw z tysiącami kolorowych piłeczek.

farma iluzji mościcka papugrnia Farma Iluzji rodzinne atrakcje

W każdy weekend, a w wakacje codziennie parkowej scenie odbywają się przeróżne pokazy, które koniecznie musicie zobaczyć na własne oczy. Na Farmie Iluzji występują wyłącznie najlepsi iluzjoniści, którzy nie tylko popisują się swoimi umiejętnościami, ale potrafią zrobić prawdziwe show, atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zauważycie więc, że tak ciekawa rzecz jak iluzja może być połączona z dużą dawką humoru i dawać świetne efekty!

atrakcje farma iluzji czy warto opinie

Farma Iluzji to nie tylko rozrywka, ale także relaks i wypoczynek. Odpoczywać można na leżakach umiejscowionych na plaży w Zatoce Piratów. W lato czynne są baseny wodne ze zjeżdżalniami. Na całym terenie porozwieszano hamaki. Są także romantyczne huśtawki i ławeczki. Można także bezpłatnie skorzystać z ognisk (nie martwcie się, Farma Iluzji zapewnia drewno!) i samodzielnie przygotować posiłek z przyniesionych przez siebie produktów. Oczywiście jest też gastronomia. Restauracja z domowymi obiadami, prawdziwe hamburgery, grill i ciesząca się sporym powodzeniem kuchnia polowa serwująca prawdziwą wojskową grochówkę oraz nowość – specjalny punkt vege. Dla łasuchów znajdą się tu oczywiście lody, gofry i naleśniki!

farma iluzji mościcka maskotki

Farma Iluzji Mościska - godziny otwarcia

  • weekendy: 10:00 - 18:00

Farma Iluzji Mościska - ceny biletów:

cennik   Dojazd Farma Iluzji Mościska:

Sprawdź też:

Mazowsze – atrakcje dla dzieci

 

7 comments

Leave Comment