Farma Iluzji Mościska (Mazowsze)

farma iluzji mościcka

Farma Iluzji to mocny i obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Polski. Zlokalizowany w środku lasu, na malowniczym, wielopoziomowym terenie zachwyca zarówno przyrodą jak i atrakcjami, które tam przygotowano. Park jest uniwersalny. Dobrze będą bawić się zarówno dzieci, jak i rodzice. Atrakcji jest naprawdę dużo, i czasem aby je wszystkie zobaczyć może zabraknąć dnia.

Park Rozrywki Farma Iluzji położony jest około 90 km od Warszawy, czyli godzinę drogi trasą S17, w stronę Lublina. Jego lokalizacja potrafi zapierać dech w piersi - otaczają go gęste lasy i tereny zielone, przez co stanowi on świetną opcję na chwilową "ucieczkę" od hałaśliwego miasta. Znajdziecie tu doprawdy ogromną ilość atrakcji dla dzieci oraz dorosłych, w tym także... pokazy iluzji! To unikalna okazja na spędzenie czasu w gronie rodzinnym!

farma iluzji mościcka syrenka

Rodzicom i starszym dzieciom podobają się miejsca związane z iluzjami. Latająca Chata Tajemnic, czyli uniesiony z jednej strony na kilku gigantycznych balonach dom, w którym dzieją się prawdziwe cuda. Ciekawy jest także Tunel zapomnienia, który ma tylko 6m długości, a jednak... bardzo trudno jest go przejść! Labirynt luster – tworzy iluzję nieskończonych korytarzy, a w Pokoju Amesa na chwilę dzieci stają się większe od swoich rodziców.

W Pałacu Cieni można odbić na ścianie swój własny cień. Unikatową atrakcję jest Kopalnia Złota, do której trzeba zjechać prawdziwą górniczą winda na głębokość kilkuset metrów (a może to tylko iluzja?). Na dole czekają na gości kopalniane korytarze i spotkanie z duchem. Na szczęście całkiem sympatycznym!

rodzinne atrakcje dla dzieci farma iluzji ceny opinie

Sprawdź także: Lublin – atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci: Farma Iluzji Mościska

Młodsze dzieci także wchodzą z Farmy Iluzji zachwycone. Z racji wieku mniej interesują się prawami fizyki i historią, naturalnie postawiliśmy na to, by doświadczały tego przez zabawę. Umożliwiliśmy im to między innymi w lasku doświadczeń fizycznych czy w muzeum egipskim. To właśnie dla nich przygotowano również kilka nowoczesnych placów zabaw, karuzele, kolejki, ruchome smoki, labirynty, domki czy baśniowe postacie. 

Oczywiście jest też gastronomia. Restauracja z domowymi obiadami, prawdziwe hamburgery, pizza, grill i ciesząca się sporym powodzeniem kuchnia polowa serwująca prawdziwą wojskową grochówkę oraz nowość – specjalny punkt vege. Dla łasuchów znajdą się tu oczywiście lody, gofry i naleśniki!

farma iluzji mościcka papugrnia Farma Iluzji rodzinne atrakcje

W każdy weekend, a w wakacje codziennie na parkowej scenie odbywają się przeróżne pokazy, które koniecznie musicie zobaczyć na własne oczy, m.in. balonowe cuda, pokazy naukowe Szalonego Ambrożego czy odwiedziny znanych z bajek postaci. Na Farmie Iluzji występują wyłącznie najlepsi iluzjoniści, którzy nie tylko popisują się swoimi umiejętnościami, ale potrafią zrobić prawdziwe show, atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zauważycie więc, że tak ciekawa rzecz jak iluzja może być połączona z dużą dawką humoru i dawać świetne efekty!

atrakcje farma iluzji czy warto opinie

Farma Iluzji to nie tylko rozrywka, ale także relaks i wypoczynek. Odpoczywać można na leżakach umiejscowionych na plaży w Zatoce Piratów. Latem czynna jest basenowa strefa ochłody ze zjeżdżalniami. Wśród drzew porozwieszano hamaki. Są także romantyczne huśtawki i ławeczki oraz liczne selfie spoty. Można także bezpłatnie skorzystać z ognisk (nie martwcie się, Farma Iluzji zapewnia drewno!) i samodzielnie przygotować posiłek z przyniesionych przez siebie produktów. 

farma iluzji mościcka maskotki

Krótko mówiąc, Farma Iluzji to idealne miejsce na całodniowy wypoczynek na łonie natury, gdzie zabawa, edukacja, magia i relaks przeplatają się niepostrzeżenie, a każdy, i duży i mały, wraca do domu z cudownymi wspomnieniami.

Farma Iluzji Mościska - godziny otwarcia

  • sprawdź aktualne godziny otwarcia >>tutaj<<

Farma Iluzji Mościska - ceny biletów:

farma iluzji cennik 2023 bilety

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Dojazd Farma Iluzji Mościska:

Sprawdź też:

Mazowsze – atrakcje dla dzieci

 

7 comments

Leave Comment