Zimowy Ogród Świateł w Energylandii już od 26 listopada!

zima w energylandii 2021 atrakcje dla dzieci

W tym roku fani roller coasterów, karuzel, zjeżdżalni i wszystkiego tego, co oferuje Energylandia będą mogli odwiedzić Park Rozrywki także w zimowej odsłonie! Przemieniony w prawdziwie świąteczną krainę „Winter Kingdom” Park będzie otwarty od 26 listopada do 23 grudnia. Bawić się będziemy w 5 strefach – Familijnej, Bajkolandii, Ekstremalnej, Smoczym Grodzie oraz Aquatlantis, czyli najnowszej strefie Energylandii, otwartej podczas tegorocznych 7. urodzin. Znane gościom atrakcje stacjonarne zostaną wzbogacone o nowości, z których Energylandia słynie! Tym razem premierami będą: ogromne, rozbudowane lodowisko, snowtubing, a także iście świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy i… czytaj dalej!

Już otwarte – sprawdź aktualny artykuł:
Energylandia zimą – atrakcje, zdjęcia i godziny otwarcia

ZNALEŹLIŚMY NAJWIĘKSZY OGRÓD ŚWIATEŁ W POLSCE!

Energylandia już wkrótce rozbłyśnie blaskiemzima-w-energylandii-energylandia-zator-atrakcje-dla-dzieci-1
miliona świateł! A dokładniej, aż 5 milionami świecących
lampek, które rozświetlą Park. Ich ogromna moc sprawi,
że Winter Kingdom będzie widoczny niemal z kosmosu.
Energylandia słynie również z bicia rekordów, dlatego
podczas zimowej odsłony stworzy największy ogród
świateł w Polsce! Świetlne konstrukcje odnajdziemy w
każdej części Parku. Wchodząc zauważymy jak pięknie
zdobić będą wejście, dalej dziedziniec, a następnie wiły się
będą głównymi alejami dotykając każdej strefy zabawy.
Wśród dekoracji i ozdób w zimowej Energylandii
obowiązkowo znajdzie się pokaźnych rozmiarów,
świąteczna choinka! Zielone, niemal 17 metrowe drzewko przyozdobione zostanie 2500 kolorowych bombek, światełek i dekoracji wprowadzając iście świąteczny, radosny nastrój podczas Winter Kingdom. Łączna długość przewodów z oświetleniem głównej choinki wyniesie niewyobrażalne 10 kilometrów! To tyle, co niespełna ośmiokrotność długości trasy roller coastera Zadra.

ŚWIĄTECZNE WYDARZENIA I ATRAKCJE W ZIMOWEJ ENERGYLANDII

Jak wspomnieliśmy na początku zimowa odsłona Parku Rozrywki to także miejsce, dla fanów aktywnego wypoczynku i krajowej turystyki. Poza znanymi gościom atrakcjami z poprzedniego sezonu, pojawi się nie jedno, lecz aż dwa lodowiska! Tafle o powierzchni 140 m2 – dla młodszych Gości i 660 m2 – dla nieco starszych, pomieści kilkadziesiąt osób jednocześnie. Kolejną zimową przygotowaną aktywnością będzie snowtubing. Za nazwą tą kryją się dwie wersje zjazdu na dmuchanych pontonach z pagórków o różnej wysokości – będą dostępne dla dzieci i dorosłych. Duży snowtubing będzie miał 42 m długości, zjazd z wysokości 6 metrów oraz 231 m2 powierzchni, znów mniejszy 24 m długości, zjazd z wysokości 3,5 metra i 132 m2.

zima w energylandii energylandia zator atrakcje dla dzieci 5

Energylandia pod zimową odsłoną oferuje również szereg nowych wydarzeń, widowisk i pokazów. Jarmark Bożonarodzeniowy to obfitość świątecznych smakołyków, rękodzieł i dekoracji, które nadadzą świętom ich niewątpliwego uroku. Poza zakupem pamiątki z targu rodem z klasycznych filmów bożonarodzeniowych na gości Energylandii czeka możliwość wzięcia udziału w Warsztatach Zdobienia Pierniczków. Pieczenie i dekorowanie ciasteczek to świetna okazja do zaciskania rodzinnych więzi i zabawy z przyjaciółmi!

SPOTKAJ SIĘ Z MIKOŁAJEM W ENERGYLANDII!

Czy byliście grzeczni w tym roku? Spokojnie. Nie musicie odpowiadać, by spotkać się z Mikołajem w Energylandii! Odwiedzając Park Roller Coasterów nr 1 w Europie będziecie mogli go odwiedzić, zrobić pamiątkowe zdjęcie, a nawet otrzymać podarunek. Ta wiadomość szczególnie kierowana jest do najmłodszych gości!

zima-w-energylandii-energylandia-zator-atrakcje-dla-dzieci-2

A MOŻE WYCIECZKA SZKOLNA DO ZIMOWEJ KRAINY ZABAWY?

To absolutna nowość na turystycznym rynku wyjazdów szkolnych! W końcu pojawiła się możliwość przyjazdu klasowego do Parku Rozrywki w zimowej odsłonie. Przedszkolaki, uczniowie podstawówek i szkół średnich mogą liczyć na wyjątkowe bilety – szczegóły TUTAJ!

WYCIECZKA GRUPOWA TO TEŻ DOBRY POMYSŁ!

Podczas trwania Winter Kingdom w Energylandii powstała możliwość organizacji tak zwanych wigilii firmowych. W jednej z restauracji najlepsi kucharze na zamówienie mogą przygotować obfite poczęstunki w dwóch wariantach świątecznego menu. Niesamowita atmosfera, świąteczny klimat i bajkowy krajobraz Winter Kingdom to najlepsze argumenty do zorganizowania świątecznego spotkania z pracownikami właśnie TUTAJ!

zima w energylandii energylandia zator atrakcje dla dzieci 3

Sprawdź też nasz artykuł:

Energylandia Zator