Ośrodek Natura Park Ostrowo

Ośrodek wczasowy dla dzieci Ostrowo

Cisza, otoczenie przyrody, bliskość morza i plaży, oraz rodzinna atmosfera – tak wygląda wypoczynek w ośrodku Natura Park.

Ostrowo leży w północnej części Kaszub, między znanymi kurortami Karwia i Jastrzębia Góra. Jest jednak znacznie spokojniejsze od sąsiednich miejscowości, a ruch turystyczny nie jest tu tak duży. Ośrodek Natura Park, jak sama nazwa wskazuje, oferuje bliski kontakt z naturą. Znajduje się z dala od ruchliwych ulic, na skraju lasu, zaledwie 1000 m od plaży, do której dojść można szlakiem turystycznym. Centrum Ostrowa, w którym działają restauracje i sklepy oddalone jest o około 400 m.

Natura Park Ostrowo noclegi dla dzieci

W ośrodku Natura Park udało się połączyć wysoki standard z korzyściami, jakie daje położenie pośród przyrody. Całość dosłownie tonie w zieleni. Można wybrać nocleg w komfortowych pokojach na terenie budynku głównego albo w mniejszych i większych, nowoczesnych drewnianych domkach (także całorocznych). Każdy pokój posiada własną łazienkę, a domki dodatkowo wyposażone są w aneks kuchenny, dzięki czemu rodziny z małymi dziećmi mają pełną autonomię podczas wakacji. W cenie pobytu śniadanie. Działa tu też restauracja z dużym drewnianym tarasem, w której znajduje się kącik zabaw dla dzieci. Można w niej wykupić pakiety obiadowe. Na terenie całego ośrodka dostępny jest bezprzewodowy Internet. Dla bezpieczeństwa gości, również tych najmłodszych, obiekt jest monitorowany i objęty całodobową ochroną.

rodzinny hotel nad morzem Ostrowo

Atrakcje dla dzieci

Specjalnie z myślą o maluchach Natura Park przygotował liczne atrakcje. Rodzice nie muszą się martwić, że ich pociechy będą się nudzić. Przede wszystkim pobyt w ośrodku to okazja do spędzania czasu na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej, którą uwielbiają dzieci. Mogą spożytkować swoją energię na zewnętrznym placu zabaw z huśtawkami, drabinkami i innymi urządzeniami, razem z rodzicami poćwiczyć na siłowni pod chmurką, albo wypożyczyć rowery lub sprzęt do Nordic Walking i odkrywać uroki północnych Kaszub. Rodzinne spędzanie czasu umożliwia zadaszona wiata z dużym kamiennym grillem. W razie niepogody na dzieci czeka duża (100 m2) sala zabaw z różnymi rekwizytami i piłeczkami.

domki całoroczne Ostrowo Natura Park

Dodatkowe atrakcje

Natura Park oferuje także takie możliwości spędzania wolnego czasu, które jednocześnie poprawiają zdrowie i zapewniają relaks. Można tu więc korzystać z sauny, odprężyć się na leżaku w specjalnie zaprojektowanej grocie solnej (jest tu też kącik zabaw dla dzieci), oraz wypocząć na tarasie przy tężni solankowej dostarczającej organizmowi wielu cennych mikroelementów.

hotel Natura Park Ostrowo atrakcje

Natura Park przygotował dla rodzin z dziećmi korzystne pakiety pobytowe.

noclegi z dzieckiem nad morzemDuża liczba atrakcji dla najmłodszych oraz piękne położenie, sprzyjające rodzinnemu wypoczynkowi, pozwalają nam przyznać ośrodkowi Natura Park w Ostrowie rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl