Aktywna „Mama w domu”

Drodzy czytelnicy, z niezwykłą przyjemnością przedstawiamy Wam kolejne cenne miejsce w sieci, które powinniście dodać do „ulubionych” – mowa tu o blogu „Mama w domu”. 

Niech tylko tytuł Was nie zmyli – wielką pasją Sylwii i jej 3 chłopaków (mąż+ 2 synów) są podróże i kreatywne spędzanie wspólnych chwil w domu. Rodzina dzieckowpodrozy.pl ma dokładnie taki sam skład osobowy, więc tym bardziej z zaangażowaniem czytaliśmy wiele relacji z wyjazdów i kreatywnych zabaw z dziećmi.

A więc gdzie spędzają wolne chwile? Przede wszystkim w miejscach pełnych atrakcji dla dzieci. Jednym z takich miejsc, które warto odwiedzić jest Park Bajek w Wilczej Porębie. W parku tym mieszkają postaci ze znanych nam bajek, stworzone z drewna przez Gepetta, a oddzielone od naszego świata tylko szybą. Zachęcone przez podchodzące dzieci zaczynają się poruszać i opowiadać swoją historię. Z resztą atrakcji jest tam znacznie więcej – niezmęczeni testerzy Krzyś i Damian zręcznie poradzili sobie z wszystkimi wyzwaniami czekającymi na młodych odkrywców, co warto sprawdzić na blogu. . Z resztą jeżeli myślicie o wypadzie w Karkonosze, „Mama w domu” dostarczy Wam wiele cennych wskazówek co warto zobaczyć.

Jeżeli zdecydujecie się na krótki wypad do Czech, możecie przeżyć niesamowitą przygodę w najprawdziwszym Safari – tak, tak ! To nie pomyłka! Jedyne 70 km od Karpacza i 90 pln (dla całej rodziny) możecie z własnego samochodu obejrzeć zwierzęta, których dotąd nie widzieliście nawet w Zoo (z własnego doświadczenia dopowiem: iż wrażenia dla dzieci i rodziców są rewelacyjne). Podobne Zoo Safari, jednak znacznie mniejsze znajdziecie na Mazurach – w miejscowości Okrągłe – a pełną relację z obu tych miejsc znajdziecie na „Mama w domu”. Z resztą Mazury to miejsce wypoczynku dla całej rodziny, pewnie dlatego wizytą w wielu atrakcjach poświęcono całkiem sporo recenzji.

O wyjazdach „Mamy w domu” można by pisać całkiem sporo! To co robi mama i dzieci kiedy są w domu? Kreatywnie spędzają czas! Z niezwykłą systematycznością mama Sylwia opisuje jej zabawy i doświadczenia. Dowiecie się jak zrobić obraz z nakrętek czy serce na patyku. Sekcja „Tworzymy” jest najbardziej bogata – to tam znajdziecie setki wpisów dotyczących nauki i zabawy, prezentów czy po prostu robienia czegoś z niczego.

Macie dzieci? Lubicie aktywnie spędzać czas? Poszukujecie pomysłów na kreatywne zabawy i zabawki – „Mama w domu” to miejsce zdecydowanie dla Was – gorąco polecamy i pozdrawiamy Sylwię!