Elfland – ekologiczny park rozrywki

Próżno szukać tutaj dostarczających adrenaliny rollercosterów czy innych, hałaśliwych atrakcji, jakie znajdziemy w większości parków rozrywki, a mimo to miejsce to cieszy się ogromną popularnością. Sprawdź koniecznie, dlaczego warto odwiedzić ekologiczny park rozrywki Elfland!

elfland rodzinny park rozrywki atrakcje dla dzieci opinie

Nekla – ELFLAND Ekologiczny park rozrywki

Elfland to park rozrywki nakierowany na ciszę, spokój i ekologię. Na rodziny z dziećmi czeka tutaj aż osiem atrakcji, wykonanych z naturalnego drzewa robinii akacjowej. To miejsce, w którym dzieci mogą bawić się w naturalnym środowisku, pod stałym nadzorem personelu parku.

Sprawdź również:
100 najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce

W Elflandzie dzieci mogą bawić się w kryjówce piratówwiosce alpejskiej i odwiedzić opuszczoną kopalnię złota! Nie zabraknie tyrolki, orlego gniazda i wyjątkowego toru przeszkód 7 wież. Te atrakcje skierowane są dla dzieci od 3 do 12 roku życia. Z kolei dla dzieci do 6 roku życia przeznaczone są dodatkowo dwie inne atrakcje: zaawansowany tor przeszkód, oraz wyposażona w bujaki, zjeżdżalnie i zabawki na sprężynach – wioska dla najmłodszych.

elfland rodzinny park rozrywki atrakcje dla dzieci opinie

Elfland – plac zabaw i inne atrakcje dla dzieci

W parku rozrywki znajdziemy również małą restaurację w strefie wypoczynkowej, w której coś pysznego znajdą dla siebie zarówno dzieci, jak rodzice. W lipcu 2023 roku na terenie parku znalazła się także zupełna nowość, która od razu przypadła do gustu wszystkim odwiedzającym! Mowa o specjalnym tunelu mgły, gdzie goście mogą się nieco schłodzić podczas upalnych dni.

Ekologiczny park rozrywki Elfland jest idealnym dowodem na to, że można świetnie się bawić bez dostępu do najnowszych technologii. Od czasu jego otwarcia cieszy się ogromną popularnością, również za sprawą zabaw, podczas których dzieci mogą odgrywać różne role w naturalnym otoczeniu.

elfland rodzinny park rozrywki atrakcje dla dzieci opinie

Elfland – ekologiczny park rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *