Project Zero Rumia – kosmiczna zabawa

Myślicie, że znacie już wszystkie atrakcje Trójmiasta i jego okolic? Musimy Was zatem rozczarować, bowiem z pewnością nie znacie jeszcze otwartego kilka miesięcy temu miejsca w Galerii Rumia! Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na rodziny z dziećmi pod tajemniczą nazwą Project Zero!

Project Zero

Project Zero to otwarta pod koniec sezonu wakacyjnego 2023 roku nowa strefa zabawy dla dzieci. Aż tysiąc metrów kwadratowych przestrzeni do zabawy na poziomie +1 w Galerii Rumia. Galeria zlokalizowana jest w samym sercu Rumii i świetnie skomunikowana z transportem miejskim. Cieszy się popularnością równie ze względu na mieszczące się tam Multikino, Biedronkę i sklepy odzieżowe. Przy okazji następnych zakupów warto zabrać swoją pociechę ze sobą i pokazać jej nowo otwartą atrakcję!

project zero rumia rodzinne atrakcje dla dzieci pomorskie opinie

Project Zero – rodzinne atrakcje

Project Zero bez wątpienia jest jedynym tego typu miejscem na terenie małego, kaszubskiego Trójmiasta. Połączono tutaj ultrafioletowy kosmos z całą masą zabawy! Bez wątpienia jedną z największych atrakcji tego miejsca jest żelowy paintball. To świetna rozrywka dla dzieci, szczególnie, jeśli wybiorą się do tego miejsca grupą – mogą wtedy rywalizować ze sobą, a przede wszystkim świetnie się bawić! Szczególnie, kiedy deszcz i wiatry za oknem nie zachęcają do opuszczenia domu.

Po zwiedzaniu zapraszamy na
Rumia-atrakcje dla calej rodziny

 

Myślicie, że wspomniany paintball to jedyna atrakcja tego miejsca? Absolutnie nie! Wasze pociechy mogą w tym miejscu również wypróbować nowy system gry strzeleckiej, który swoją drogą powstał właśnie z myślą o nich – nerf. Mowa o niczym innych, jak o specjalnej wyrzutni strzałek! Zabawa jest całkowicie bezpieczna – strzały zakończone są miękką gąbeczką, więc nie musicie obawiać się o ewentualne urazy.

W strefie zabaw Project Zero Rumia na rodziny z dziećmi czekają również bilard i cymbergaj, oraz piłkarzyki. To miejsce może być też świetną opcją do zorganizowania urodzin Waszemu dziecku – z grupą przyjaciół na pewno będzie się tutaj świetnie bawić! To nie tylko świetna zabawa, ale też integracja i rozwijanie umiejętności. Wizytę w Project Zero można idealnie połączyć z zakupami czy wypadem do kina.

To co, gotowi na kosmiczną przygodę w Project Zero Rumia?

project zero rumia rodzinne atrakcje dla dzieci pomorskie opinie

project zero rumia rodzinne atrakcje dla dzieci pomorskie opinie

Project Zero – Rumia – godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 13:00 – 20:00
Soboty i niedziele: 10:00 – 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *