Naklejki ścienne – świetny pomysł na ożywienie dziecięcego pokoju

Aranżacja wnętrza, w którym zamieszka dziecko to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Zwykle rodzice mają wyobrażenie jak powinien wyglądać pokój malucha, ale warto przed rozpoczęciem urządzania dziecięcego królestwa, pomyśleć jakie rozwiązania będą dla niego najlepsze.

Atrakcje dla dzieci Sopot

Kolorowo, przytulnie, bezpiecznie - najczęściej taka odpowiedź pada przy pytaniu, jak ma wyglądać część mieszkania przeznaczona dla naszej pociechyJest to oczywiście dobry kierunek, natomiast trzeba pamiętać, że nadmiar - chociażby przesycenie kolorami może niekorzystnie wpłynąć na samopoczucie i rozwój dziecka. Jaskrawe, bogato zdobione ściany często mają negatywny wpływ na koncentrację, a nawet powodują problemy ze snem. Bardzo ważnym elementem, na który należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, są ściany.  To właśnie one zajmują największą powierzchnię i decydują o charakterze całego pokoju.  Planując ich wygląd powinniśmy pamiętać o umiarze - ładnie - nie znaczy dużo. Często w dziecięcych wnętrzach widzimy tapety, zdjęcia, obrazki, świecidełka i inne gadżety blisko siebie. Nie jest to najlepszy pomysł na aranżację.

Naklejki na ścianę dla dzieci Bobom

Miarki wzrostu naklejki dla dzieci sklep Bobom (3) O wiele wygodniejszym i bardziej estetycznym rozwiązaniem są naklejki ścienne - szczególnie jeśli trafimy na oryginalne, ręcznie malowane egzemplarze. Jest to świetna alternatywa dla tapet, które o wiele trudniej się kładzie oraz malowideł, do których stworzenia trzeba angażować kogoś z zewnątrz jeśli nie mamy plastycznego talentu. Naklejki ścienne dla dzieci sklep Bobom (4) Produktem godnym uwagi są naklejki BOBOM - projekt realizowany przez absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ich prace to  wyjątkowe kształty, kolory i formy, które  pozytywnie działają na dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. W ofercie BOBOM znajdziemy zestawy naklejek, które na ścianie tworzą magiczne bajkowe historie. Są również nietapety- małe elementy, którymi można ozdobić całą ścianę nadając jej niepowtarzalnego charakteru.

Naklejki miarki wzrostu dla dzieci

BOBOMY to także naklejki funkcjonalne takie jak miarki wzrostu. Oprócz niesamowitych walorów estetycznych pozwolą kontrolować rozwój maluchaPoza elementami wystrojowymi do mieszkania kupimy tu także designerskie zawieszki do aut informujące o tym, że przewozimy w samochodzie dziecko. Z pewnością przykują one uwagę kierowców, zapewniając przy tym bezpieczeństwo całej rodziny.

Naklejki ścienne dla dzieci

Naklejki na ścianę do przedszkola sklep Bobom (4) Naklejki ścienne BOBOM są przemyślane w każdym detalu. Liczy się nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność. Dzięki świetnie dobranej technologii druku offsetowego oraz lateksowego produkt nadaje się do ozdobienia ścian, mebli, drzwi oraz innych powierzchni gładkich i oczyszczonych. Mocny papier  lub folia oraz elastyczny klej gładko przylegają do klejonej powierzchni, a odpowiednio dobrana gramatura papieru/foli pomaga utrzymać jednolite przyleganie. Naklejki ścienne dla dzieci sklep Bobom (2) Naklejki są łatwe w montażu i co ważne - są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Drukowane są w taki sam sposób jak podręczniki szkolne i inne książeczki. Decydując się na ozdobienie ścian naklejkami BOBOM, możemy mieć pewność, że pokój naszego dziecka będzie jego ulubionym miejscem zabawy i wypoczynku. Nietuzinkowy styl, oryginalne wzory, idealnie dobrane barwy i kształty staną się stylową ozdobą wnętrza, a zamiast rozproszyć, pobudzą dziecięcą wyobraźnię oraz kreatywność.