Nowy Hotel Gołębiewski nad morzem-Pobierowo-kiedy otwarcie?

największy w polsce hotel nad morzem Gołębiewski Pobierowo

Jeżeli jeszcze nie znacie nadbałtyckiej miejscowości, jaką jest Pobierowo w gminie Rewal, to już niedługo uzyskacie pretekst do odwiedzenia tego miejsca...choć dla części z Was będzie to zapewne pretekst, by miejsce to omijać szerokim łukiem. To właśnie tutaj powstanie największy hotel w całej Polsce. Już teraz możemy znaleźć kilka kluczowych informacji, pozwalających nam na poznanie tego obiektu! Sprawdźcie nasz najnowszy artykuł przedstawiający ten hotel!

Największy hotel nad morzem! 

Miejsce, o którym mowa, czyli Hotel Gołębiewski w Pobierowie nad Bałtykiem budowany na terenie byłej jednostki wojsk rakietowych. Po oddaniu do użytku stanie się on już 5 hotelem tej sieci, dołączając do zaszczytnego grona obiektów w Mikołajkach, Białymstoku, Wiśle i Karpaczu. Jego wielkość jest naprawdę imponująca! Do dyspozycji gości oddane zostanie aż 1100 pokoi, w których przebywać będzie mogło około 2200-2500 osób, a razem z dostawkami — nawet 3000. Aby podkreślić, jak duży rozmach ma ta inwestycja — ilość jej miejsc noclegowych jest większa niż ilość mieszkańców w Pobierowie, ale też w okolicznym Trzęsaczu, Pustkowie, Rewalu, Niechorzu czy Pogorzelicy… i to po zsumowaniu!

Sprawdźcie także: 

Hotele nad morzem przyjazne dzieciomnowy Hotel Gołębiewski nad morzem otwarcie kiedy

Nowy Hotel Gołębiewski Pobierowo

Wszystkie z nich zostaną rozlokowane na 11 kondygnacjach, a gdy dodamy do tego 2 piętra podziemne, uzyskamy pełny obraz wspomnianego rozmachu, z jakim zbudowany zostanie ten hotel. Co więcej, zgodnie z projektem, aż 60 procent pokoi będzie oferowało widok na Morze Bałtyckie. Na pewno też od razu zauważycie, jak blisko plaży znajdować się będzie ten hotel — zaledwie 150 metrów od piaszczystego raju! Z pozostałych pokoi będzie widać las, który otacza niemal cały obiekt — ze wschodu, zachodu i południa! Powierzchnia całkowita budynku wynosić będzie 180 tysięcy metrów kwadratowych. Do dyspozycji gości, oddane zostaną nie tylko apartamenty wielkości przeciętnego mieszkania, lecz także basen, całoroczne lodowisko, a w niedalekiej przyszłości również dedykowane molo. Takich atrakcji próżno szukać w innym miejscu w Polsce! Jeżeli chodzi o inne atrakcje wewnątrz samego kompleksu, to znajdziemy też tam także trzy restauracjea la carte, ze szwedzkim stołem i co najważniejsze dla rodziców — taką przystosowaną dla dzieci. Poza tym, na miejscu czekać na nas będą pub, kawiarnia, dwie sale kinowe, sale konferencyjne i kąciki zabaw dla dzieci. W przypadku niepogody nad bałtyckim brzegiem, jako goście będziemy mogli skorzystać z opcji spędzenia czasu w basenie o długości 25 metrów, w grocie solnej lub też, jeżeli preferujemy bardziej “suchą” rozrywkę — nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozegrać partię kręgli na hotelowej kręgielni. W przyszłości do tego niemałego zestawu atrakcji ma zostać dodany basen o długości przekraczającej 100 metrów podzielony na dwie części: z wodą słodką i słoną. Co jednak najlepsze, tuż przy jego brzegu będziecie można wypocząć na sztucznej plaży!

Otwarcie 2022?

Początkowo otwarcie pierwszego skrzydła hotelu zaplanowane było na połowę 2020 r., jednak ze względu na epidemie koronawirusa inwestycja została wstrzymana i nadal nie potwierdzono konkretnej daty otwarcia nowego hotelu, jednak już w maju 2022 pojawiły się ogłoszenia dot. zatrudnienia pracowników. Wszystko wskazuje na to, że część hotelu (szczegóły nie są jeszcze znane) zostanie otwarta na sezon 2022. Nie znamy jeszcze cen i zakresu oferty - gdy tylko będą oficjalnie znane, od razu Was o tym poinformujemy.

Czy odwiedzicie ten hotel gdy będzie już gotowy? Dajcie znać w komentarzach!

2 comments

Leave Comment