Gokarty w Racing Center Warsaw

tor gokartowy Warszawa Racing Center atrakcje

Gokarty może nie są tak szybkie jak prawdziwe samochody, lecz naprawdę potrafią zaskoczyć swoją mocą. Jednak bez wątpliwości najważniejszą zaletą tych pojazdów jest to, że swoich sił może tu spróbować tak naprawdę każdy - niezależne od wieku czy posiadania dokumentu prawa jazdy. Profesjonalne tory gokartowe Racing Center w Warszawie dostarczają mnóstwo emocji zarówno początkującym, jak i zawodowcom.

Po wyścigach zapraszamy na rodzinne zakupy i rozrywkę: WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020

Możemy was zapewnić o tym, że w Racing Center dobrze poczuje się każdy, kto lubi zawrotną szybkość i mocny zastrzyk adrenaliny, nie tylko miłośnicy kartingu. Zabawa może mieć tu postać podczas wyścigu zarówno na torze krytym, jak i odkrytym. Na żadnym z nich nie brakuje ostrych zakrętów, szybkich prostych i ciekawego ułożenia terenu, co powinno odpowiadać wszystkim kierowcom chcącym doskonalić swoje umiejętności, np. w zakresie jazdy w poślizgu kontrolowanym i nie tylko. Tory wyposażone są w fotokomórki, wyświetlacz i elektroniczny pomiar czasu. Dzięki takiej technologii, żaden z uczestników nie będzie miał żadnych wątpliwości, dotyczących tego, kto tak naprawdę wygrał całe zawody! Racing Center Warszawa opinie atrakcje

Tor halowy działa przez cały rok. Ma długość 400 m i posiada otwarty obieg powietrza. Na trasie znajduje się przejazd przez most i pod nim, co tylko zwiększa różnorodność dostępnych atrakcji. W kompleksie jest też miejsce, w którym możecie odpocząć, lub też zrelaksować się przed wyścigiem. Znajdziecie tam stół do ping-ponga, dart, piłkarzyki, stół bilardowy oraz bar z napojami i przekąskami. Sezonowy tor zewnętrzny działa w sezonie letnim, w zależności od warunków atmosferycznych - tak aby wyścigi były w pełni komfortowe i bezpieczne dla każdego. Natomiast sam tor ma około 900 m długości i 4-6 m szerokości, a jego nawierzchnia jest asfaltowa.

Racing Center gokarty Warszawa opinie

Na torach używane są gokarty SODI LR5 o mocy 6,5 KM odpowiednie dla dzieci (regulacja pedałów, kierownicy i fotela), gokarty SODI RX8 o mocy 9,5 KM dla dorosłych i młodzieży od 150 cm wzrostu oraz najszybsze gokarty DINO o mocy 11 KM. Dzięki temu absolutnie każdy może bawić się na tym torze i jednocześnie zachować bezpieczeństwo. Pamiętajcie jednak o tym, że w Racing Kart Warsaw istnieje także możliwość jazdy w tandemie - wraz z opiekunem lub profesjonalnym instruktorem - dzięki temu nawet najmłodsze dzieci mogą poczuć "wiatr we włosach" i szybkość! No to jak? Który z członków waszej rodziny wykaże się najlepszym czasem i wyjdzie z Racing Kart Warsaw w glorii zwycięstwa?

Sprawdź: Warszawa - co zobaczyć z dzieckiem? Najlepsze atrakcje!

atrakcje dla dzieci Warszawa gokarty

Godziny otwarcia Racing Center Warsaw

  • poniedziałek - piątek – 15:00-22:00
  • sobota - niedziela – 11:00-22:00

Cennik Racing Center Warsaw

  • gokart młodzieżowy: 49 złotych/ 8 minut
  • gokart dla dorosłych: 59 złotych/ 8 minut
  • tandem dwuosobowy z instruktorem/opiekunem: 60 złotych/ 8 minut
  • karta kierowcy: 10 złotych (jednorazowo)
  • kominiarka: 12 złotych

Mapa dojazdu Racing Center Warsaw