Gokarty w Racing Center Warsaw

tor gokartowy Warszawa Racing Center atrakcje

Profesjonalne tory gokartowe Racing Center w Warszawie dostarczają mnóstwo emocji zarówno początkującym, jak i zawodowcom.

Po wyścigach zapraszamy na rodzinne zakupy i rozrywkę: Warszawa centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci

AdvertisementW Racing Center dobrze poczuje się każdy, kto lubi szybkość i adrenalinę, nie tylko miłośnicy kartingu. Zarówno na torze krytym, jak i odkrytym nie brakuje ostrych zakrętów, szybkich prostych i ciekawego ułożenia terenu, co powinno odpowiadać wszystkim kierowcom chcącym doskonalić swoje umiejętności, np. w zakresie jazdy w poślizgu kontrolowanym. Tory wyposażone są w fotokomórki, wyświetlacz i elektroniczny pomiar czasu.

Racing Center Warszawa opinie atrakcje

Tor halowy przy ulicy Krakówiaków działa przez cały rok. Ma długość 400 m i posiada otwarty obieg powietrza. Na trasie znajduje się przejazd przez most i pod nim. W kompleksie jest też stół do ping-ponga, dart, piłkarzyki, stół bilardowy oraz bar z napojami i przekąskami. Sezonowy tor zewnętrzny działa w sezonie letnim, w zależności od warunków atmosferycznych. Ma około 900 m długości i 4-6 m szerokości. Tutaj nawierzchnia jest asfaltowa.

Racing Center gokarty Warszawa opinie

Na torach używane są gokarty SODI LR5 o mocy 6,5 KM odpowiednie dla dzieci (regulacja pedałów, kierownicy i fotela), gokarty SODI RX8 o mocy 9,5 KM dla dorosłych i młodzieży od 150 cm wzrostu oraz najszybsze gokarty DINO o mocy 11 KM.

Sprawdź: Warszawa - co zobaczyć z dzieckiem? Najlepsze atrakcje!

atrakcje dla dzieci Warszawa gokarty

Godziny otwarcia Racing Center Warsaw

poniedziałek-piątek – 15.00-22.00

sobota-niedziela – 11.00-22.00

Racing Center Warsaw

ul. Krakowiaków 91/101

02-255 Warszawa

Tor odkryty znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej 36, niedaleko toru krytego

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *