Najlepsze sale zabaw dla dzieci – Gliwice

Każdy rodzic ma w swoim życiu taki dzień, kiedy najzwyczajniej świecie chciałby odpocząć. Niestety, dzieciaki często nie mają litości i ciągną nas do zabawy bez względu na wszystko. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się sale zabaw – dzieci mogą wreszcie się wyszaleć, a my odpocząć przez chwilę w spokoju. W każdym większym mieście znajdziemy wiele tego typu obiektów, więc jak wybrać ten najlepszy? Przygotowaliśmy dla Was listę dziesięciu najfajniejszych sal zabaw w Gliwicach.

⬇⬇ Sprawdź koniecznie ⬇⬇
śląskie z dzieckiem atrakcje weekend wiosna

Górny Śląsk atrakcje dla dzieci najlepsza sala zabaw Gliwice opinie

Gliwice – najfajniejsze sale zabaw

Sala Zabaw „Czary Mary”

W tym wyjątkowym miejscu bawić mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Na ponad 750 metrach kwadratowych czeka na nas cała masa atrakcji. Dzieci mogą do woli szaleć w basenach z kolorowymi piłeczkami czy kręcić się na wyjątkowych, palmowych piłkach. Miękkie i kolorowe schody zaprowadzą nas w głąb olbrzymiej konstrukcji, gdzie czekają na nas tunele, kładki, labirynty i świetne, zakręcone zjeżdżalnie! Dodatkową atrakcją jest również kosmiczna kabina, z której możemy obserwować pofałdowany sufit. Podczas, gdy dzieci świetnie się bawią – dorośli mogą odpocząć i zjeść coś pysznego w bistro czy w sąsiadującej z salą zabaw Restauracji Złoty Ul. Na terenie obiektu dostępne jest również bezpłatne WiFi i kącik prasowy.

Ul. Pszczyńska 197

najlepsze sale zabaw Gliwice Czary Mary atrakcje dla dzieci opinie

Sala Zabaw „Dżungla”

W Dżungli czeka na dzieci ogromna, bo aż 3-poziomowa konstrukcja ze zjeżdżalniami, labiryntami i torem przeszkód, której dodatkowym atutem jest szklana podłoga! Dodatkowo na sali znajdziemy dwa baseny z kolorowymi piłeczkami, dwie ścianki wspinaczkowe, armatki z piłkami i dwie trampoliny, na których dzieci mogą skakać do woli. Jednymi z największych atrakcji są tor saneczkowywieża Spidermanatyrolka. Na najmłodsze dzieci czeka dobrze wyposażony kącik malucha. Dzięki temu, że cała sala jest monitorowana – rodzice podczas picia kawy w kawiarni mogą na specjalnych monitorach cały czas obserwować zabawę swoich pociech.

Ul. Świętojańska 57

najlepsze sale zabaw Gliwice Dżungla atrakcje dla dzieci opinie

Centrum Rozrywki „AleGra”

W Centrum Rozrywki AleGra czeka na dzieci całkiem sporo atrakcji. Główną jest oczywiście świetnie wyposażona sala zabaw, gdzie umieszczona jest 3-poziomowa konstrukcja ze zjeżdżalnią, tunelami i torem przeszkód. Nie zabrakło oczywiście basenu z kolorowymi piłeczkami, ścianki wspinaczkowej i huśtawek. Na najmłodszych dzieci czeka strefa malucha z mniejszym basenem z kulkami, klockami, rowerkami czy bujaczkami. Kolejną atrakcją tego miejsca jest laserowy labirynt, gdzie dzieci mogą spróbować swoich sił i sprawdzić swoje zdolności ruchowe. W niewielkim pomieszczeniu zainstalowano lasery z czujnikami, a po przerwaniu laserowej wiązki automatycznie włącza się alarm. Porządna dawka adrenaliny i świetna zabawa gwarantowane! Na terenie obiektu znajduje się również kręgielnia z dwoma torami, oraz laserowy paintball przeznaczony dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Ul. Chorzowska 56

najlepsze sale zabaw Gliwice centrum rozrywki AleGra atrakcje dla dzieci opinie

Śląskie najlepsze sale zabaw Gliwice centrum rozrywki AleGra atrakcje dla dzieci opinie

Figle Migle

Niestety pandemia nie oszczędziła gliwickich sal zabaw, dlatego ostatnim miejscem na naszej liście jest znajdująca się w Europie Centralnej – bezpłatna sala zabaw Figle Migle. Na dzieci czeka tutaj mała ścianka wspinaczkowa, drabinki, ślizgawki czy spora konstrukcja. Całość utrzymana jest w kolorowym, egzotycznym klimacie – co z całą pewnością sprzyja dobrej zabawie! Wolicie jednak odpocząć z pociechami? Nic straconego, w sali zabaw znajdziemy też specjalnie wydzieloną strefę relaksu.

Figle Migle
Ul. Pszczyńska 315
Centrum Handlowe Europa Centralna

Śląskie najlepsze sale zabaw Gliwice centrum rozrywki atrakcje dla dzieci opinie