Najlepsze sale zabaw dla dzieci – Gliwice

Każdy rodzic ma w swoim życiu taki dzień, kiedy najzwyczajniej świecie chciałby odpocząć. Niestety, dzieciaki często nie mają litości i ciągną nas do zabawy bez względu na wszystko. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się sale zabaw – dzieci mogą wreszcie się wyszaleć, a my odpocząć przez chwilę w spokoju. W każdym większym mieście znajdziemy wiele tego typu obiektów, więc jak wybrać ten najlepszy? Przygotowaliśmy dla Was listę dziesięciu najfajniejszych sal zabaw w Gliwicach.

⬇⬇Sprawdź promocję⬇⬇
śląskie - atrakcje dla dzieci - gdzie z dzieckiem na weekend 2022 a

Górny Śląsk atrakcje dla dzieci najlepsza sala zabaw Gliwice opinie

Gliwice – najfajniejsze sale zabaw

Sala Zabaw „Czary Mary”

W tym wyjątkowym miejscu bawić mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Na ponad 750 metrach kwadratowych czeka na nas cała masa atrakcji. Dzieci mogą do woli szaleć w basenach z kolorowymi piłeczkami czy kręcić się na wyjątkowych, palmowych piłkach. Miękkie i kolorowe schody zaprowadzą nas wgłąb olbrzymiej konstrukcji, gdzie czekają na nas tunele, kładki, labirynty i świetne, zakręcone zjeżdżalnie! Dodatkową atrakcją jest również kosmiczna kabina, z której możemy obserwować pofałdowany sufit. Podczas, gdy dzieci świetnie się bawią – dorośli mogą odpocząć i zjeść coś pysznego w bistro czy w sąsiadującej z salą zabaw Restauracji Złoty Ul. Na terenie obiektu dostępne jest również bezpłatne WiFi i kącik prasowy.

Godziny otwarcia: codziennie od 10:00 do 20:00

najlepsze sale zabaw Gliwice Czary Mary atrakcje dla dzieci opinie

Sala Zabaw „Dżungla”

W Dżungli czeka na dzieci ogromna, bo aż 3-poziomowa konstrukcja ze zjeżdżalniami, labiryntami i torem przeszkód, której dodatkowym atutem jest szklana podłoga! Dodatkowo na sali znajdziemy dwa baseny z kolorowymi piłeczkami, dwie ścianki wspinaczkowe, armatki z piłkami i dwie trampoliny, na których dzieci mogą skakać do woli. Jednymi z największych atrakcji są tor saneczkowywieża Spidermanatyrolka. Na najmłodsze dzieci czeka dobrze wyposażony kącik malucha. Dzięki temu, że cała sala jest monitorowana – rodzice podczas picia kawy w kawiarni mogą na specjalnych monitorach cały czas obserwować zabawę swoich pociech.

Godziny otwarcia: codziennie od 10:00 do 20:00.

najlepsze sale zabaw Gliwice Dżungla atrakcje dla dzieci opinie

Centrum Rozrywki „AleGra”

W Centrum Rozrywki AleGra czeka na dzieci całkiem sporo atrakcji. Główną jest oczywiście świetnie wyposażona sala zabaw, gdzie umieszczona jest 3-poziomowa konstrukcja ze zjeżdżalnią, tunelami i torem przeszkód. Nie zabrakło oczywiście basenu z kolorowymi piłeczkami, ścianki wspinaczkowej i huśtawek. Na najmłodszych dzieci czeka strefa malucha z mniejszym basenem z kulkami, klockami, rowerkami czy bujaczkami. Kolejną atrakcją tego miejsca jest laserowy labirynt, gdzie dzieci mogą spróbować swoich sił i sprawdzić swoje zdolności ruchowe. W niewielkim pomieszczeniu zainstalowano lasery z czujnikami, a po przerwaniu laserowej wiązki automatycznie włącza się alarm. Porządna dawka adrenaliny i świetna zabawa gwarantowane! Na terenie obiektu znajduje się również kręgielnia z dwoma torami, oraz laserowy paintball przeznaczony dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Godziny otwarcia: codziennie od 10:00 do 20:00.

najlepsze sale zabaw Gliwice centrum rozrywki AleGra atrakcje dla dzieci opinie

Śląskie najlepsze sale zabaw Gliwice centrum rozrywki AleGra atrakcje dla dzieci opinie

Sala Zabaw „KinderPlaneta”

Usytuowana na terenie Tesco w Gliwicach KinderPlaneta jest kolejną salą zabaw na mapie tego miasta i świetną atrakcją dla dzieci wybierających się na zakupy z rodzicami. 3-poziomowa i pełna niespodzianek konstrukcja, statek piracki, trampoliny i ścianka wspinaczkowa – to tylko niektóre z atrakcji tego miejsca. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik z ogromnymi klockami i basenem z piłeczkami. Nie zabrakło również czegoś dla dzieci uwielbiających wszelkiego rodzaju malunki – na sali zabaw znajdziemy plastyczny zakątek. Starsze dzieci możemy zostawić same pod okiem animatorek i podczas, gdy one będą się świetnie bawić – my możemy spokojnie zrobić zakupy. A co najważniejsze – w tej sali zabaw rodzice mogą bawić się razem z dziećmi!

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty: 9:00 – 21:00, niedziele: 10:00 – 20:00.

Śląskie najlepsze sale zabaw Gliwice kinderplaneta tesco atrakcje dla dzieci opinie

Warto również dodać, że prawdopodobnie najlepsza sala zabaw w Gliwicach już wkrótce będzie miała swoje otwarcie! Mowa o sali zabaw LeoPark, która będzie mieściła się w Centrum Handlowym Forum.

rodzinne atrakcje dla dzieci sala zabaw dla dzieci Gliwice opinie