Blogerzy razem z Dzieckowpodrozy.pl!

Współpraca z blogosferą zawsze była dla nas bardzo ważna. Na naszych stronach i w e-Magazynie Dzieckowpodrozy.pl znajdziecie stałą sekcję "Z bloga wzięte". Idziemy o krok dalej! Dziś z dumą i wielką radością przedstawiamy blogi, których autorzy regularnie będą pisać dla Was na łamach Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy też na pierwszy tekst przygotowany przez Wszędobylskich: Malta z dzieckiem.

http://www.wszedobylscy.com/

Podróżująca rodzinka 2+1. Czyli Ania, Adrian oraz pięcioletnia Alicja. Za nami już wiele podróży we dwoje, zwiedziliśmy kawał Polski, Europy i spędziliśmy kilka tygodni w Chinach. Teraz świat odkrywamy na nowo wraz z naszą córką, a to zupełnie nowy wymiar podróżowania i nowe przygody. Na blogu znajdziedzie wpisy m.in. z praktycznymi poradami o podróżowaniu, relacje z naszych wypraw, pomysły na zwiedzanie miejsc z dzieciakami, godne polecenia miejsca z pysznym jedzeniem, a także recenzje hoteli i wiele innych mniej praktycznych informacji :) 

najlepsze blogi podróże z dzieckiem - wszedobylscy

http://globtroterek.blogspot.com/

Trzyosobowa rodzinka w składzie : mama, tata i kilkuletni Globtroterek. Jesteśmy fanami kempingowania i parków rozrywki. Podróżujemy po Europie, którą uwielbiamy fotografować. Naszym sposobem na zwiedzanie są gry miejskie i rodzinne zabawy. Poszukiwaliśmy domku dla rybki w Barcelonie, skarbów w Dubrowniku i elementów maski w Wenecji. Zwiedzaliśmy Paryż tropem agenta Złomka i Sewillę śladami Byczka Fernando. Bawiliśmy się w rycerzy w Carcassonne, smerfy w Delft i piratów w Katwijk. Udowadniamy, że podróże to wielka, rodzinna przygoda.

najlepsze blogi podróże z dzieckiem - globtroterek

http://www.tedyiowedy.pl/

Tędy i owędy - Patrycja, Adam i Amelka (7 lat). Jesteśmy pasjonatami podróży. Zaglądamy w ciekawe zakątki naszego regionu, pokazujemy Amelce piękno Polski, kochamy zwiedzać Europę, oswajamy się ze światem. Uwielbiamy poznawać nowe miejsca, smaki, zapachy i kolory. Lubimy dobrą kuchnię, dobrą literaturę i kino. Kochamy przyrodę, od lat obserwujemy ptaki. Wszyscy troje lubimy fotografować i utrwalać piękne momenty z naszego życia i z naszych podróży. Mieszkamy na Wybrzeżu i stąd wyruszamy na nasze wyprawy - te małe i te duże.

najlepsze blogi podróże z dzieckim - tędy i owędy

http://www.podrozehani.pl/

Podróżowanie to chyba najlepszy sposób spędzania wolnego czasu. A podróżowanie z dziećmi to największa przygoda! Fakt, nie zawsze jest łatwo, ale właśnie dlatego trzeba się pozytywnie nastawić i… w drogę. Szczególnie, że niesamowite przeżycia czają się tuż za rogiem. Nawet tym najbliższym. Właśnie o tym są Podróże Hani, czyli opis małych (czasem też tych trochę większych, bo się rozkręcamy!) wyjazdów Basi, Kamila, Hani i Huba. 

blogi podroze z dziećmi - podroze hani
http://planetkiwiblog.com/

Cześć, jestem Szymon i mam 9 lat. Podróżuję odkąd byłem w brzuchu mamy :) Dotarłem już do 27 krajów – od Europy, przez Azję, Nową Zelandię, Australię, Afrykę, aż do obu Ameryk. Czasem było lajtowo, a czasem hardcorowo, o czym opowiadam na swoim dwujęzycznym blogu. Zdecydowałem się pisać, ponieważ chciałem udowodnić ludziom, że pisanie bloga to nie tylko rozrywka dla dorosłych! Chciałem też, aby koledzy w końcu uwierzyli, że chodziłem między pingwinami czy skakałem ze skały! Zobacz jak mi idzie! 

najlepsze blogi podróże z dzieckiem - planet kiwi

http://trzywloczykije.blogspot.com/

To my - Trzy Włóczykije - czyli mama, tata i nasz mały pępek świata! Cierpimy na dziwną przypadłość objawiającą się tym, że ciągle nas nosi. Nic nie zamierzamy z tym robić, bo podróżowanie jest fajne! I nie ważne gdzie, ważne z kim! W podróży spędzamy razem czas, odkrywamy nowe miejsca i pokazujemy synowi jak piękny jest świat. Z myślą o najmłodszym włóczykiju powstał nasz blog. Chcemy w nim zatrzymać wspomnienia, które po latach nieco się ulatniają. To pewnego rodzaju pamiątka z podróży, lepsza i wartościowsza niż kolejny magnes na lodówkę. Na blogu znajdziecie krótkie relacje m.in. z Austrii, Słowacji, Litwy, Czech czy Ukrainy. Ale najbliższa naszemu sercu jest Polska i właśnie wyprawy do różnych zakątków naszego kraju pokazujemy najczęściej. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin!

najlepsze blogi o podróżach z dzieckiem - trzy włóczykije

Wszystkie wpisy współpracujących z nami blogerów znajdziecie pod specjalnym tagiem:
Blog Blogów