Gdzie są Kasperki?

Trzy różne temperamenty – jedna pasja – rodzinne podróże. To zapowiedź niesamowitych emocji i wyjątkowych miejsc ujętych w praktycznych wpisach otoczonych fantastycznymi zdjęciami. W cyklu „Z bloga wzięte” zapraszamy Was na wspólną podróż z autorami bloga „Gdzie są Kasperki”.

gdzie sa kasperki blog emiraty arabskie z dzieckiem opinieAsia i Łukasz swoją pasję podróżniczą rozpoczęli w 2008 r. głównie krótkimi i niskobudżetowymi wypadami po europie. Są najlepszym potwierdzeniem tezy, że „podróże uzależniają”. Z roku na organizowali coraz to dalsze wyprawy....aż do 2013 roku, w krórym świecie pojawiła się córka Maja.

chile z dzieckiem opinie blog 1

Co się zmieniło? NIC !!! Na przekór różnym opiniom, w pierwszy wyjazd wybrali się z Mają gdy miała 3 miesiące. Maja dodała im skrzydeł i jak sami potwierdzają, dzięki niej odwiedzili miejsca i poznali ludzi, których by nigdy sami na swej drodze nie spotkali.

gdzie są kasperki blog tajlandia z dzieckiem opinie

Dziś mają za sobą Bośnią i Hercegowinę, Chorwację, Czarnogórę i sporo innych europejskich miejscówek. Z pewnością smaczkiem są wpisy dotyczące ich dalekich podróży, a tych też nie brakuje. Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chile czy Oman – z nocowaniem pod gwiazdami – czyli w namiocie.

pod namiotem oman z dzieckiem opinie blogJak sami piszą „chcą podzielić się także naszymi doświadczeniami i pokazać, że do realizacji podróżniczych marzeń potrzeba zwykle mniej niż się wydaje”. My to potwierdzamy i zapraszamy po sporą garść praktycznych informacji i fotek, które mówią „Jedźmy tam!” - a wszystko to na http://gdziesakasperki.pl/

gdzie sa kasperki blog chile z dzieckiem opinie