„My tu, My tam” – świetne miejsce pełne rodzinnych podróży

Kiedy pierwszy raz trafiliśmy na bloga mytumytam.pl od razu wiedzieliśmy, że musimy go Wam zarekomendować! Mama, tata i niespełna dwuletni globtroter odkrywają wspólnie świat przy okazji dzieląc się doświadczeniami z nami – czytelnikami!

kraków muzeum lotnictwa polskiego z dzieckiem blog

Co wyjątkowego znajdziemy na Mytumytam.pl? W dziale „My tu” sporo ciekawych inspiracji na jednodniowe wycieczki po Małopolsce. Nie brakuje też relacji z wizyt w ciekawych miejscach w Krakowie, poznacie też pozytywne oblicze wypoczynku nad Bałtykiem.

tajlandia z dzieckiem my tu my tam blog

Znacznie więcej inspiracji czeka na Was w sekcji „My tam”. Mama Ewelina odwiedziła już 33 kraje, a w trzyosobowym składzie wiek dziecka zdaje się nie nadążać za licznikiem odwiedzonych krajów. Dania, Hiszpania, Francja, Niemcy, Japonia, Tajlandia czy Birma. Wszystkie wpisy wyróżniają świetne zdjęcia i garść praktycznych informacji.

birma z dzieckiem blog

Uzupełnieniem bloga są autorskie poradniki np. jak przygotować się do lotu z dzieckiem czy... do czego w podróży przyda się tata? Chcecie więcej inspiracji? Gorąco polecamy: mytumytam.pl  

my-tu-my-tam-blog-tata-w-podrozy