W drogę z dziećmi

Z cyklu „Z bloga wzięte” przedstawiamy Wam kolejne miejsce w sieci, które powinniście dodać do „ulubionych”. Tym razem blog wdzd.blogspot.com czyli „W drogę z dziećmi”.

w drogę z dziećmi podróże blog

Często przekonujemy naszych czytelników, że „Polska jest fajna” i jest tu wiele wyjątkowych i ciekawych miejsc idealnych na rodzinne wycieczki. Blog „W drogę z dziećmi” idealnie potwierdza tą tezę prezentując kilkadziesiąt miejsc w Polsce, które po rodzinnej wycieczce stały się inspiracją do kolejnego wpisu. Mapa z pinezkami wypełnia się coraz bardziej, w szczególności w okolicach Małopolski, choć nie brakuje też recenzji np. z Trójmiasta:

Na blogu czeka na Was spora dawkach praktycznych informacji i autorskich zdjęć. Dowiecie się na co przygotować się podczas zwiedzania Zamku w Bobolicach, jak zafundować dziecku podniebną przygodę na Jaworzynie Krynickiej czy dlaczego warto odwidzić Osada VI Oraczy w Bochni. Łącznie na blogu opisanych jest już kilkadziesiąt miejsc, więc zapewne każdy z Was znajdzie tam ciekawą inspirację na rodzinną wycieczkę. Więc „W drogę z dziećmi”!

wycieczki z dziećmi karpacka troja