Muzeum Świat Iluzji Warszawa

swiat iluzji warszawa rodzinne atrakcje dla dzieci opinie cennik

Bywa nazywane najoryginalniejszym muzeum stolicy i niemalże od samego otwarcia zadziwia swoim wnętrzem. Mowa oczywiście o Świecie Iluzji i jego doprawdy unikalne miejsce, pełne ciekawych atrakcji, które zdecydowanie zachwieją waszymi zmysłami! Koniecznie odwiedźcie to muzeum podczas wizyty w stolicy i sprawdźcie, jak zachowacie się w świecie pełnym niecodziennych iluzji! Sprawdźmy, co znajdziemy wewnątrz tego muzeum po dotarciu na miejsce!

Po odwiedzaniu muzeum zapraszamy do:

WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020

 Muzeum Iluzji w Warszawie

Po dotarciu na miejsce, gdzie znajduje się Świat Iluzji, możecie skorzystać ze 100 różnych atrakcji tworzących przeróżne iluzje na podstawie zjawisk. Oczywiście nie pozostaniecie bez odpowiedzi. O zjawiskach, które tworzą te niecodzienne wrażenia dla waszych zmysłów, dowiecie się ze specjalnych planszy, na których zostały one wyjaśnione w bardzo prosty i przystępny sposób! Co więcej — to, jak będziecie zwiedzać to muzeum, należy całkowicie do was i do członków waszej rodziny. Nie ma tu przewodnika, przez co każda wizyta może być całkowicie unikalna! pokoj iluzja swiat iluzji warszawa rodzinne atrakcje dla dzieci opinie cennik

Świat Iluzji — atrakcje:

Jakie więc atrakcje czekają na was w Świecie Iluzji? Oczywiście nie starczyłoby dnia, aby opisać każda z nich jednak pokażemy wam zaledwie kilka z nich, tak aby was apetyt na iluzje został nieco rozbudzony, lecz nie w pełni zaspokojony!
 • Pokój Amesa — to pomieszczenie, w którym, dzięki unikalnemu układowi ścian, powstanie niezwykle ciekawe złudzenie optyczne. Osoba znajdująca się w jednym kącie pokoju wydaje się bardzo mała, a przechodząc do innego, staje się bardzo duża.
 • Pochylony pokój w kształcie drewnianej ładowni, w którym wasze zmysły oszaleją!
 • Tunel Vortex to prawdziwe wyzwanie dla naszego błędnika i zmysłu równowagi. Przestrzeń pełna migoczących świateł sprawi, że pozornie banalne przejście krótkiego odcinka stanie się nie lada wyzwaniem do pokonania!
 • Krzesło Bucheta to mebel, który stwarza zabawną iluzję tego, że ktokolwiek usiądzie na nim, wydaje się bardzo mały!
 • Kalejdoskop to stojąca ekspozycja w kształcie trójkąta, wyłożona lustrami oferująca wrażenie multiplikacji!
 • Znajdziecie tam także szereg pomieszczeń lustrzanych, które sprawią, że na pewno pogubicie się w nich!
 • … i wiele innych!
Koniecznie odwiedźcie to miejsce w gronie rodzinnym! Wasze dzieci na pewno docenią tą niezwykle ciekawą wyprawę w miejsce, gdzie rzeczywistość wcale nie jest taka, jak mogłoby się wydawać! To także kapitalny sposób na poznanie tego, jak powstają iluzje i inne tego typu sztuczki w zmianie postrzegania rzeczywistości! tunel swiat iluzji warszawa rodzinne atrakcje dla dzieci opinie cennik

Godziny otwarcia Świat Iluzji Warszawa

codziennie: 10:00 - 21:00 krzesło swiat iluzji warszawa rodzinne atrakcje dla dzieci opinie cennik

Cennik biletów Świat Iluzji Warszawa

 • Bilet normalny: 33 zł
 • Bilet ulgowy (dzieci i studenci): 24 zł
 • Bilet rodzinny (max. 2 dorosłych + 3 dzieci) 90 zł
 • Bilet seniora (65+): 26 zł
 • Dzieci poniżej 5 roku życia: wstęp bezpłatny

Dojazd Świat Iluzji Warszawa

Świat Iluzji zlokalizowany jest w Warszawie przy Rynku Starego Miasta 21 (należy wejść na 1 piętro).

Sprawdź również: Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *