Muzeum Figur Woskowych Władysławowo

muzeum figur woskowych władysławowo atrakcje opinie rodzinne dojazd 3
Będąc we Władysławowie (szczególnie w trakcie sezonu), na pewno prędzej czy później udacie się na plażę, celem kąpieli słonecznych i wodnych. Być może jednak zechcecie zdecydować się na inny typ rodzinnej rozrywki! Mowa tutaj o wizycie w Muzeum Figur Woskowych właśnie we Władysławowie! Sprawdźmy więc, jakie atrakcje czekają na was po przekroczeniu progów tego niezwykłego miejsca!

Po zwiedzaniu zapraszamy na
Rumia-atrakcje dla calej rodziny

muzeum figur woskowych władysławowo atrakcje opinie rodzinne dojazd 1

Kto w dzieciństwie nie marzył, aby spotkać swojego idola? Ba, dzieci marzą o tym do tej pory? Niezależnie od tego, czy mówimy o światowej sławy piosenkarka taka jak Rihanna, czy równie sławny piłkarz Neymar da Silva — dla wielu z nas zdjęcie z nimi jest doskonałą pamiątką na całe życie! Jak się okazuje, dzięki dokładności twórców Muzeum Figur Woskowych, wszystko staje się możliwe!

Sprawdź również: 

Półwysep Helski -atrakcje dla dzieci 30 km od Władysławowa

Muzeum Figur Woskowych to naprawdę wspaniała atrakcja dla całej rodziny, niezależnie od wieku. Jak możecie się spodziewać, możecie spotkać tu ogromną liczbę doskonale odwzorowanych figur woskowych bazujących na postaciach znanych z kina, świata polityki, sportu czy też po prostu szeroko pojętej popkultury.

muzeum figur woskowych władysławowo atrakcje opinie rodzinne dojazd 8

Przekrój czasu, z jakiego zaczerpnięto inspirację do tak szczegółowych „rekonstrukcji” postaci jest naprawdę szeroki, przez co w jednym pomieszczeniu znajdziemy naprawdę dużą liczbę ciekawych postaci. Spodziewaliście się, że w jednym budynku pojawią się kapitan Jack Sparrow znany z serii „Piraci z Karaibów”, Bruce Lee i aktualny kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej, Robert Lewandowski? To staje się możliwe właśnie we Władysławowie!

muzeum figur woskowych władysławowo atrakcje opinie rodzinne dojazd 11

Dla najmłodszych oprócz oczywistej wizyty na ekspozycji, na której będą one mogły zrobić sobie naprawdę zabawne zdjęcia wśród ulubionych figur, przygotowano dla nich piękne i bajkowe prezentacje! Absolutnie każdy będzie się tu świetnie bawić!

muzeum figur woskowych władysławowo atrakcje opinie rodzinne dojazd 10

Jeżeli więc pragnęliście zobaczyć kiedyś osobistości znane z pierwszych stron gazet, czy ulubionych klipów muzycznych — koniecznie odwiedźcie Muzeum Figur Woskowych we Władysławowie. Dobra zabawa, niezależnie od wieku, gwarantowana! Może więc odwiedzicie to miejsce w przerwie między spędzaniem czasu na plaży?

muzeum figur woskowych władysławowo atrakcje opinie rodzinne dojazd 12

Cennik Muzeum Figur Woskowych Władysławowo

  • bilet normalny-27 zł
  • bilet ulgowy- 22 zł
  • bilet rodzinny ( 2 osoby dorosłe + 1 dziecko) – 67 zł
  • bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) – 75 zł
  • dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Sprawdź też:

Atrakcje dla dzieci – Władysławowo i okolice

Godziny otwarcia — Muzeum Figur Woskowych Władysławowo

  • codziennie w godzinach 10:00 – 21:00

Należy jednak pamiętać o tym, że powyższe godziny otwarcia Muzeum Figur Woskowych obowiązują w trakcie trwania sezonu letniego.

Lokalizacja Muzeum Figur Woskowych Władysławowo

Muzeum Figur Woskowych zlokalizowane jest na ulicy Hallera 1 we Władysławowie. Dokładną mapę lokalizacji tego miejsca znajdziecie poniżej. Dojazd na miejsce z okolicy Trójmiasta powinien zająć nam około 1,5 godziny.