Muzeum Figur Woskowych Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra od dawna przyciąga turystów z całej Polski, poszukujących nie tyle co odpoczynku od pędu codziennego życia, ale też ciekawych miejsc do odwiedzenia w tym miejscu! Własnie dlatego, dziś pokażemy wam, co skrywa w sobie naprawdę niezwykłe Muzeum Figur Woskowych! To zdecydowanie najnowsza atrakcja w Jastrzębiej Górze. Czy warto tam zajrzeć? A może lepiej omijać szerokim łukiem? Sprawdźcie sami i obejrzyjcie kilka z zaprezentowanych przez nas zdjęć!

Muzeum Figur Woskowych - atrakcje

Wystawa Figur Woskowych Jastrzębia Góra opinie ceny (4)

Muzeum otwarte w 2017 r. to ciekawe uzupełnienie dotychczasowej oferty atrakcji turystycznych w Jastrzębiej Górze. Podobna placówka działa np. w Międzyzdrojach. Postanowiliśmy odwiedzić to Muzeum i podpowiedzieć wam - naszym Czytelnikom, czy warto tu zajrzeć. Sprawdźcie nasze kilka słów na temat tej atrakcji wraz z opiniami i niezbędnymi informacjami dotyczącymi tego miejsca! 

Sprawdźcie także nasz artykuł: 

Półwysep Helski i okolice-atrakcje-co zobaczyć do 30 km od Władysławowa?

Jastrzębia Góra Muzeum Figur Woskowych opinie (5)

Lokalizacja na Promenadzie Światowida to prawdopodobnie najlepsze miejsce na tego typu atrakcję. W środku czeka na Was 30 postaci znanych ze świata ekranu, sportu, polityki itp. Kogo więc znajdziecie na terenie Muzeum Figur Woskowych w Jastrzębiej Górze? Otóż wśród eksponatów swoje miejsce znaleźli np. Barack Obama, Wladimir Putin, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Angelina Jolie i Brad Pitt, Will Smith, Micheal Jackson, Leonardo DiCaprio czy Matka Teresa z Kalkuty. Uzupełnieniem wystawy jest ponad 20 figur znanych z przeróżnych bajek - to właśnie tu znajdziecie smerfy czy bohaterów epoki lodowcowej. Dla każdego coś dobrego! Dzieci na pewno docenią takie "spotkania" z dobrze im znanymi bohaterami i postaciami z całego świata!

Wystawa Figur Woskowych Jastrzębia Góra opinie ceny (5)

Muzeum Figur Woskowych - opinie

Na pewno zastanawiacie się: czy warto odwiedzić to miejsce? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Jeśli jeszcze nie byliście w tego typu miejscach to... zdecydowanie tak. Figury są wykonane na najwyższym poziomie. Być może kilka twarzy jest nieco mniej podobna do oryginałów, jednak zdecydowana większość robi bardzo pozytywne wrażenie. W kilku przypadkach spokojnie można się pomylić czy to figura czy żywy człowiek. Nam najmniej podobały się plastikowe figury bohaterów bajek, ale dla najmłodszych dzieci, zapewne ta część ekspozycji będzie najbardziej atrakcyjna. Czekamy też na Wasze opinie!

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Sprawdź również: Pomorskie - najlepsze atrakcje

Muzeum Figur Woskowych - Ceny biletów

  • bilet normalny-27 zł
  • bilet ulgowy- 22 zł
  • bilet rodzinny ( 2 osoby dorosłe + 1 dziecko) - 67 zł
  • bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) - 75 zł
  • dzieci do lat 3 bezpłatnie

Godziny otwarcia Muzeum Figur Woskowych

Muzeum Figur Woskowych otwarte jest w następujących godzinach:

  • poniedziałek - piątek: 11:00 - 18:00
  • weekendy: 10:00 - 18:00

Wystawa Figur Woskowych Jastrzębia Góra opinie ceny (3)

Dojazd do Muzeum Figur Woskowych:

3 comments

Leave Comment