Minigolf na Mapie Kaszub – atrakcje, cennik, dojazd

minigolf na kaszubach park rozrywki atrakcje rodzinne
Mało kto będzie zdziwiony tym, gdy powiemy wam, że Kaszuby to prawdziwie unikalne miejsce na mapie naszego kraju. W niewielu miejscach aż tak widocznie tradycyjne walory przeplatają się z oddechem nowoczesności. Nie ma więc co się dziwić, że powstał to park rozrywki, którego sercem jest Minigolf na Mapie Kaszub. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających to miejsce? Sprawdźmy to na własne oczy!

Minigolf na Mapie Kaszub - pole golfowe

Minigolf na Mapie Kaszub to miejsce naprawdę doskonałe dla każdego, niezależnie od tego, czy mówimy o dzieciach, czy też ich rodzicach. gwarantujemy wam, że gdy zobaczycie obecne tu atrakcje, nie zapomnicie o nich przez długi czas. Nie trzeba być profesjonalnym lub doświadczonym golfistą, aby móc bawić się tu doskonale. Sam minigolf powstał z myślą o zaprezentowaniu tej dyscypliny szerszemu gronu “zawodników”, stąd też nie istnieje tu bariera wieku czy umiejętności. Nawet jeżeli nigdy nie próbowaliście swoich sił na polu do minigolfa, na pewno momentalnie podłapiecie, o co w nim chodzi! zabawa minigolf na kaszubach park rozrywki atrakcje rodzinne Wracając do obecnych tu atrakcji, to znajdziecie tu 9 tematycznych dołków, zainspirowanych tym, co na Kaszubach najpiękniejsze. Spróbujcie wbić piłkę na miniaturową Wieżycę czy też manewrujcie waszymi strzałami po dołku przypominającym do złudzenia kaszubski haft! To jednak zaledwie początek, a co najlepsze — zadania tematyczne na polu ulegają zmianie, także koniecznie odwiedźcie to miejsce przynajmniej dwa razy! golf minigolf na kaszubach park rozrywki atrakcje rodzinne

Atrakcje dla najmłodszych golfistów

Samo pole golfowe to jednak nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Na najmłodszych czekają tu inne atrakcje, niekoniecznie związane z wbijaniem kolejnej piłeczki do dołka! Gdy nie będą one rozgrywać kolejnej partii z rodzicami, mogą one zapoznać się ze zwierzętami mieszkającymi na terenie parku. Mowa tutaj o kozach, królikach, kucykach czy królikach! Dzieci, pod czujnym okiem pracowników parku, mogą tu pogłaskać kurczaka, pogłaskać królika czy też upleść kucykowi piękny warkocz. Poza tym, do dyspozycji dzieci oddano tu także plac zabaw, gokarty i ogród służący​ nieposkromionej zabawy. kucyk minigolf na kaszubach park rozrywki atrakcje rodzinne Co więcej, dla gości, którzy chcieliby zostać tu nieco dłużej, przygotowano specjalny zestaw atrakcji dostosowanych do potrzeb rodzin. Aby umówić się na jedną z nich, wystarczy zarezerwować konkretny termin telefonicznie. Do wyboru mamy tu: - Wielkie sadzenie drzew  - Akademia Młodego Ogrodnika (doskonałe dla szkół podstawowych) - Biesiada Kaszubska - Imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, urodziny) - Imprezy integracyjne;

Sprawdź także:

Kaszuby – najlepsze atrakcje dla dzieci

Minigolf na Mapie Kaszub — cena biletów

  • bilet normalny - 25 zł/os.
  • bilet ulgowy (3 - 13 lat) - 15 zł/os.
  • Dzieci do lat 3 - za darmo
W cenie: sprzęt do gry, instruktaż osoby prowadzącej, zadania tematyczne oraz wejście do zagrody ze zwierzętami i Wiosia Królików. Bilety dla zwiedzających (bez gry)
  • bilet normalny - 20 zł/os.
  • bilet ulgowy (3 - 13 lat) - 10 zł/os.
  • Dzieci do lat 3 - za darmo
W cenie wejście do zagrody ze zwierzętami oraz Wioska Królików. Dodatkowe atrakcje:
  • Jazda na kucyku - 10zł/os.
  • Ognisko (w cenie kiełbaska, bułka, surówka) - 8 zł/os.
  • Ognisko z własnym prowiantem - 3 zł/os

Minigolf na Mapie Kaszub — lokalizacja i dojazd

Park, w którym zagracie w Minigolf na Mapie Kaszub znajduje się w Zgorzałym, na ulicy Górnej. Aby dotrzeć na miejsce, zalecamy drogę dojazdową jak do hotelu Adler Medical Spa.