Mikołajki 2019 w Minieuroland

zabawa-mikołajki-minieuroland-atrakcje-opinie-dzieci
Nadchodzące Mikołajki i okres świąteczny to dla wielu rodzin z dziećmi wprost fenomenalna okazja dla spędzenia wolnego czasu w całkowicie inny, lecz ciągle ciekawy sposób.  Jedną z najciekawszych opcji rodzinnych atrakcji dla okolic Kłodzka znajdziemy w dobrze znanym Minieurolandzie! 

Mikołajki w Minieuroland

Od 25 listopadaniemal do końca grudnia Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zmienia się w niemal magiczne miejsce dla dzieci, a świąteczny nastrój pozwala na poczucie się niczym w bajce. Wszystko dzięki skorzystaniu ze specjalnie przygotowanego na tą okazję Ekspresu Świątecznego, pozwalającego na odbycie niezwykle ciekawej podróży! Taka atrakcja zdecydowanie spodoba się każdemu dziecko, zwłaszcza, że podróż odbywa się w towarzystwie Świętego Mikołaja oraz jego nieodwodzonych pomocników. Świetna zabawa gwarantowana!

Program grudniowych atrakcji w Minieurolandzie obejmuje atrakcje, jakich nie gwarantuje inne miejsce w okolicy. Oprócz samego przejazdu pociągiem stylizowanym na bajkowy Orient Express zawożącego bohaterów klasycznej bajki aż na Biegun Północny, na odwiedzających czeka także podróż saniami samego Świętego Mikołaja. To jednak nie byle jaka podróż, gdyż jest ona zorganizowana z pomocą… okularów VR. Towarzyszenie Gwiazdorowi roznoszącemu prezenty innym dzieciom to naprawdę niezwykle ciekawa przygoda, której nie zapomni żadne dziecko.

Czytaj więcej: Minieuroland Kłodzko

Mikołajkowe atrakcje w Minieuroland

To jednak nie wszystko, gdyż z okazji świątecznego okresu organizatorzy przygotowali także inne, nieco bardziej atrakcyjne atrakcje dla dzieci. Możemy do nich zaliczyć teatr ręcznie rzeźbionych lalek wraz ze specjalnym świątecznym bajkowym spektaklem, czy także pięknie prezentującą się chatkę Świętego Mikołaja. Dzieci odwiedzające park miniatur w grudniu czeka także wizyta w Fabryce Świątecznych Prezentów, spotkanie ze Świętym Mikołajem, zabawa w sali „Kraina Świętego Mikołaja” pozwalającej wyszaleć się za wszystkie czasy i słodki poczęstunek podsumowujący całą przygodę. Nie zabraknie tu także pięknych, ręcznie wykonywanych ozdób, które wzbogacą cały park — a dzięki nim poczujecie świąteczny nastrój przez każdą minutę pobytu w kłodzkim Minieurolandzie.

Długość jednego mikołajkowej przygody w parku Minieuroland to około 2 – 2,5 godziny. Nie martwcie się, jeżeli nie zdążycie na konkretny termin seansu mikołajkowego — będą się one powtarzać codziennie aż do 20 grudnia włącznie, a co więcej — w ciągu każdego dnia odbywa się ich przynajmniej kilka! Dzięki temu macie pewność, że zdążycie wraz ze swoimi dziećmi zobaczyć i doświadczyć to, co przygotowano w kłodzkim parku miniatur Minieuroland. Zarezerwujcie swój pobyt już dzisiaj, gdyż chętnych naprawdę nie brakuje!

Godziny otwarcia:

Seanse mikołajkowe w Parku Miniatur Minieuroland odbywają się codziennie w godzinach 9:00 – 17:00. Ostatnie wejście na komplet atrakcji możliwe jest o godzinie 14:25. 

Koszt biletu dla jednej osoby na mikołajkową zabawę w Minieuroland wynosi 45 złotych