MegaLandia – Zaczarowana Kraina w Ustce

Zaczarowana Kraina, w której dzieci odnajdą ślady działalności wielkiego czarodzieja Megaliusza. Brzmi magicznie? To dopiero początek!

Sprawdź koniecznie:
ustka gdzie z dzieckiem opinie noclegi z atrakcjami

MegaLandia Ustka – atrakcje dla dzieci

MegaLandia jest zaczarowaną krainą o łącznej powierzchni 25000 m2. Legenda głosi, że dawno temu niezwykły czarodziej Megaliusz powiększył wiele zwykłych przedmiotów do niewyobrażalnych rozmiarów. Podążając zaczarowaną ścieżką przez magiczny las i zaczarowane mokradła z pewnością odkryjemy wszystkie rzeczy powiększone przez czarodzieja. Wedle legendy – magik nie zakończył jeszcze swojej działalności i wciąż powiększa jakieś przedmioty.megalandia atrakcje dla dzieci nad morzem opinie cenydmuchańce dla dzieci ustka park rozrywki atrakcje dla dzieci ustka

Już przy samym wejściu do parku czekają atrakcje dla dzieci. Są nimi mega gry, minigolf, strefa dmuchańców i mega klocki. W tym miejscu znajdziemy również się również na koniec naszej przygody i będziemy mieli możliwość zjedzenia posiłku czy wypicia orzeźwiającego napoju.

Kierując się zaczarowaną ścieżką czarodzieja, mijając tajemnicze mokradła i liczne powiększone przedmioty – dojdziemy do brzozowego zagajnika, gdzie czekają na nas kolejne mega gry! Idąc dalej dojdziemy do magicznych tablic, po czym odpoczniemy w strefie relaksu na plaży.

Jedną z największych atrakcji dla dzieci jest ogromny, bo aż dwumetrowy miś-tuliś. Naszej uwadze z pewnością nie umknie również wielki kawałek toru czy sporej wielkości kubek.

rodzinne wakacje park rozrywki dla dzieci ustka opinie

megalandia czy warto atrakcje dla dzieci nad morzem opinie

Do parku MegaLandia możemy dojechać z centrum Ustki pojazdami Eco Line. Za niewielką opłatą żółty pojazd zabierze nas do krainy zabawy (maluchy do lat 5 mają darmowy przejazd). Z pewnością będzie to również dodatkowa atrakcja.

Sprawdź również: Ustka – atrakcje dla dzieci

MegaLandia – godziny otwarcia

Lipiec i sierpień:
codziennie w godzinach: 10:00 – 20:00, kasy zamykane są o godzinie 19:00.
Wrzesień:
codziennie w godzinach: 10:00 – 18:00.

MegaLandia – Ceny biletów

Bilet normalny: 19 zł
Bilet ulgowy: 14 zł
Bilet rodzinny 2+2: 60 zł
Bilet grupowy: 15 zł
Dzieci do lat 3: wstęp darmowy

atrakcje dla dzieci w ustce megalandia opinie bilety

Opinie – czekamy w komentarzach

2 comments

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *