MegaLandia – Zaczarowana Kraina w Ustce

Zaczarowana Kraina, w której dzieci odnajdą ślady działalności wielkiego czarodzieja Megaliusza. Brzmi magicznie? To dopiero początek!

Sprawdź koniecznie:
ustka gdzie z dzieckiem opinie noclegi z atrakcjami

MegaLandia Ustka – atrakcje dla dzieci

MegaLandia jest zaczarowaną krainą o łącznej powierzchni 25000 m2. Legenda głosi, że dawno temu niezwykły czarodziej Megaliusz powiększył wiele zwykłych przedmiotów do niewyobrażalnych rozmiarów. Podążając zaczarowaną ścieżką przez magiczny las i zaczarowane mokradła z pewnością odkryjemy wszystkie rzeczy powiększone przez czarodzieja. Wedle legendy – magik nie zakończył jeszcze swojej działalności i wciąż powiększa jakieś przedmioty.megalandia atrakcje dla dzieci nad morzem opinie cenydmuchańce dla dzieci ustka park rozrywki atrakcje dla dzieci ustka

Już przy samym wejściu do parku czekają atrakcje dla dzieci. Są nimi MEGA GRY, MINIGOLF, STREFA DMUCHAŃCÓW i MEGA KLOCKI. W tym miejscu znajdziemy również się na koniec naszej przygody i będziemy mieli możliwość kupienia lodów, pamiątek czy wypicia orzeźwiającego napoju. Kierując się zaczarowaną, bajkową ścieżką czarodzieja, mijając tajemnicze mokradła i liczne powiększone przedmioty – dojdziemy do brzozowego zagajnika, gdzie czekają na nas kolejne MEGA GRY! Idąc dalej, dojdziemy do ZAGADKOWYCH TABLIC, po czym odpoczniemy w STREFIE RELAKSU na plaży.

 

Jedną z największych atrakcji dla dzieci jest ogromny, bo aż dwumetrowy MIŚ-TULIŚ. Naszej uwadze z pewnością nie umknie również wielki KAWAŁEK TORTU czy sporej wielkości KUBEK. Oraz:

  • krzyżówka, podążając zaczarowaną ścieżką mamy możliwość przeczytania, poznania bajki o „Megaliuszu” która dostarczy nam potrzebnych haseł do rozwiązania krzyżówki,
  • zaczarowane rowery,
  • strefa relaksu na hamakach
  • ścieżka ze złudzeniami optycznymi,
  • nowo powstała atrakcja labirynt wiklinowy.

rodzinne wakacje park rozrywki dla dzieci ustka opinie

megalandia czy warto atrakcje dla dzieci nad morzem opinie

Do parku MegaLandia możemy dojechać z centrum Ustki pojazdami Eco Line. Za niewielką opłatą żółty pojazd zabierze nas do krainy zabawy (maluchy do lat 5 mają darmowy przejazd). Z pewnością będzie to również dodatkowa atrakcja.

Sprawdź również: Ustka – atrakcje dla dzieci

MegaLandia – godziny otwarcia

Lipiec i sierpień:
codziennie w godzinach: 10:00 – 20:00, kasy zamykane są o godzinie 19:00.
Wrzesień:
codziennie w godzinach: 10:00 – 18:00.

MegaLandia – Ceny biletów

28 zł / 34 zl Bilet normalny

90 zł / 110 zł Bilet rodzinny 2+2 dwoje dorosłych i dwójka dzieci

0 zł Dzieci do lat 3 nie dotyczy grup zorganizowanych

22 zł / 26 zł Bilet ulgowy obowiązuje: dzieci, uczniów, studentów do 25 roku życia oraz emerytów za okazaniem legitymacji

18 zł / 20 zł Bilet grupowy powyżej 14 osób z wcześniejszą rezerwacją (opienkun gratis)

* Niższe ceny obowiązują w dni bez występów oraz w dniach z występami po godz. 15.00. Kalendarz występów na 2021r. jest dostępny na naszej stronie internetowej Megalandii. 

atrakcje dla dzieci w ustce megalandia opinie bilety

Wybierając się do MegaLandii możesz każdego dnia o godz.13.00 (sprawdź kalendarz wydarzeń) zobaczyć na żywo występy artystyczne m.in:

• Bartosz Lewandowski finalista „mam Talent”

• Pan „Baj” jego i jego spektakl „marzenie”

• Cyrk Luna nietypowe tresowane „zwierzęta”

• Pan Balonik i jego „Balonowe Show”

Opinie – czekamy w komentarzach

2 comments

Leave Comment