Mega Park – Park Rozrywki Grudziądz

Wybierasz się w okolice Grudziądza i poszukujesz ciekawego miejsca, w którym wesoło spędzisz czas z rodziną? A może mieszkasz w okolicy i masz ochotę zabrać dzieci w ciekawe miejsce? Jeśli tak, koniecznie sprawdź ofertę Centrum Edukacji i Rozrywki – Mega Park i dowiedz się, jakie atrakcje czekają na Was na miejscu.

Grudziądz gdzie z dzieckiem park rozrywki mega park opinie

Mega Park – rodzinne atrakcje

Centrum Edukacji i Rozrywki „Mega Park” powstało w maju 1997 roku i początkowo był to jedynie saloon, w którym można było zjeść przepyszne, smażone ryby. Z czasem obiekt był rozbudowywany o kolejne, nowe obiekty, a także odnawiany, aby zapewnić gościom jak najlepsze wrażenia. Obecnie na terenie parku znajdziemy cały szereg atrakcji, które nie pozwolą nam nudzić się ani przez chwilę!

Jedną z największych atrakcji parku jest miasteczko westernowe, które jest największą tego typu atrakcją w Polsce. Zobaczymy tutaj westernowe pokazy – tresurę koni, scenki z życia kowboi, popisy jazdy kaskaderskiej i dżygitowej. Nie zabraknie też smacznej, kowbojskiej kuchni i sklepu, którym zakupimy pamiątki. Ku radości najmłodszych gości, na terenie parku znajdziemy również ZOO, gdzie możemy podpatrzeć życie różnorodnych gatunków zwierząt – w tym konie, alpaki czy króliki i różnorodne ptactwo, które chętnie opuszcza swoje klatki. Nie brakuje również eksponatów zwierząt safari – w naturalnych rozmiarach zobaczymy między innymi zebrę, lwa czy krokodyla!

Zobacz koniecznie:
–> Warmia i Mazury rodzinnie – bezpłatny przewodnik <–

Kujawsko Pomorskie co robić z dzieckiem rodzinne atrakcje Grudziądz opinie

W Mega Parku możemy odbyć prawdziwą wycieczkę do przeszłości i poznać losy ziemi od kambru aż po dzisiejsze czasy! Podążając ścieżką edukacyjną zobaczymy ogromne dinozaury i mega owady, a dzięki specjalnym tabliczkom dowiemy się, jak rozwijało się życie na przestrzeni lat. To niesamowita lekcja historii i przyrody w jednym! Leśna ścieżka poprawi nas aż do Krainy Bajek – wyjątkowego miejsca, gdzie każdy może poczuć się jak w bajce. Na własne oczy zobaczymy chatkę na kurzej nóżce, rodzinę Flinstonów i wioskę Smerfów!

To jednak nie koniec atrakcji! W Mega Parku czeka na nas także Luna Park, który z pewnością przypadnie dzieciom do gustu. Trampoliny, dmuchańce i zadaszona sala zabaw – to tylko niektóre z atrakcji tego miejsca. Nie zabrakło również klocków, autodromów i uwielbianego przez najmłodszych cymbergaja!

Wizyta w Mega Parku w Grudziądzu to wspaniała zabawa dla całej rodziny!

mega park grudziądz czy warto rodzinne atrakcje opinie

Mega Park – cennik i godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Kwiecień: codziennie – od godziny 10:00 do godziny 17:00.
Od 1 maja do 21 czerwca: dni powszednie – od 10:00 do 17:00, weekendy – 10:00 – 19:00.
Od 22 czerwca do 1 września: codziennie od 10:00 do 19:00.
Wrzesień: codziennie – od godziny 10:00 do godziny 17:00.

Cennik biletów

Maj:
Długi weekend majowy i weekendy
(wejście do Mega Parku z Pokazami Westernowymi oraz nieograniczone korzystanie z Luna Parku): bilet normalny – 47 zł, bilet ulgowy – 39 zł, bilet rodzinny 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku szkolnym) – 150 zł, bilet rodzinny 2+3 (dwoje dorosłych i troje dzieci w wieku szkolnym) – 180 zł.
Dni powszednie: (bez pokazów westernowych, nieograniczony Luna Park) bilet normalny – 28 zł, ulgowy – 24 zł

Czerwiec:
Dni powszednie do 19 czerwca – (bez pokazów westernowych, nieograniczony Luna Park) bilet normalny – 28 zł, ulgowy – 24 zł.
Weekendy i codziennie od 20 czerwca – (wejście do Mega Parku z Pokazami Westernowymi oraz nieograniczone korzystanie z Luna Parku) – bilet normalny – 47 zł, ulgowy – 39 zł, bilet rodzinny 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku szkolnym) – 150 zł, bilet rodzinny 2+3 (dwoje dorosłych i troje dzieci w wieku szkolnym) – 180 zł.

Lipiec i sierpień:
Codziennie: Bilet zawiera wejście do Mega Parku z Pokazami Westernowymi oraz nieograniczone korzystanie z Luna Parku – bilet normalny: 47 zł, bilet ulgowy: 39 zł, bilet rodzinny 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku szkolnym): 150 zł, bilet rodzinny 2+3 (dwoje dorosłych i troje dzieci w wieku szkolnym): 180 zł.

Wrzesień:
Od poniedziałku do piątku: bilet normalny – 28 zł, bilet ulgowy – 24 zł.
Weekendy (pokazy westernowe w godzinach: 11:00, 12:30, 14:00, oraz 15:30): bilet normalny – 47 zł, bilet ulgowy – 39 zł, bilet rodzinny 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku szkolnym) – 150 zł, bilet rodzinny 2+3 (dwoje dorosłych i troje dzieci w wieku szkolnym) – 180 zł.

Atrakcje dodatkowo płatne, to między innymi: automaty wrzutowe, sklepy z pamiątkami, gastronomia, Foto Studio, wybijanie pamiątkowej monety, odlewanie sztabki złota, jazda konna, przejazd dyliżansem.

najlepsze parki rozrywki w polsce rodzinne atrakcje opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *