Agroturystyka Ściernisko – Kaszuby/Bory Tucholskie

Kaszuby są jednym z miejsc na mapie naszego kraju, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Lasy, jeziora, wiele miejsc, w których możemy poznać bliżej kulturę kaszubską – to idealne miejsce, aby odpocząć od miejskiego zgiełku w pięknych okolicznościach przyrody. Poszukując idealnego noclegu nie możemy pominąć mieszczącego się w Borach Tucholskich, niedaleko Żukowa – Ścierniska. Dlaczego te miejsce jest przyjazne rodzinom z dziećmi? Sprawdźcie sami!

noclegi na Kaszubach przyjazne rodzinie noclegi Bory Tucholskie Ściernisko atrakcje opinie

Ściernisko – miejsce przyjazne rodzinie

W samym sercu Borów Tucholskich, w otoczeniu lasów mieści się gospodarstwo agroturystyczne Ściernisko. To idealne miejsce, w którym w zgodzie z przyrodą możemy odpocząć od miejskiego zgiełku, wyciszyć się i przyjemnie spędzić czas z rodziną. Ściernisko to także świetna propozycja na szkolne wycieczki i biwaki czy obozy. Na najmłodszych czeka tutaj cała masa atrakcji! W trakcie wakacji organizowane są całodzienne animacje (6-8 h).

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

Dzieci dowiedzą się tutaj, jak wygląda prawdziwe życie na wsi. Będą mogły karmić zwierzęta i własnoręcznie doić kozy – takich atrakcji z pewnością nie znajdziemy w topowych miejscowościach turystycznych, prawda? Strzelanie z łukudyskoteki z karaoke, różnego rodzaju gry, warsztaty i zajęcia – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dzieci w Ściernisku.

Kaszuby rodzinne atrakcje dla dzieci agroturystyka na Kaszubach opinie

Odpoczywając w Ściernisku możemy również wybrać się na spływ kajakowy rzeką Brdą – co z pewnością będzie niesamowitym doświadczeniem dla dzieci. Właściciele tego obiektu stawiają na różnorodność, dlatego co tydzień zmieniają tematykę zajęć i przygotowują inny plan zabaw! Są też zajęcia z nordic walking, i cieszące się dużą popularnością wieczorki dla dorosłych. I co najważniejsze – wszelkiego rodzaju organizowane atrakcje są bezpłatne – oznacza to, że są one po prostu proponowane w cenie pobytu w Ściernisku.

agroturystyka z animacjami dla dzieci kaszuby opinie sciernisko

Decydując się na urlop w Ściernisku mamy możliwość wyboru miejsca, w którym chcemy nocować. Do naszej dyspozycji są leśne chatki (położone na skraju lasu, przy placu zabaw), budynek agroturystyki oraz wiejska chatka. W zależności od budynku – dzieci do 2 lub 3 roku życia mają zapewniony bezpłatny pobyt w Ściernisku.

agroturystyka kaszuby z atrakcjami dla dzieci bory tucholskie opinie

Łatwo zauważyć, że gospodarstwo turystyczne Ściernisko bardzo sprzyja zarówno rodzinnym wakacjom, jak i weekendom. Mnogość i różnorodność atrakcji sprawi, że bez względu na wiek – świetnie będą się tutaj bawić zarówno dzieci, jak i dorośli. Z całą pewnością jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego pobytu w pensjonacie czy hotelu.

agroturystyka Kaszuby noclegi na Kaszubach dla rodzin atrakcje opinie

Sprawdź szczegóły na sciernisko.pl

Lokalizacja: