Masza i Niedźwiedź, Część 7: Bajeczna bajka oraz nowość: Straszne Historie Maszy

„Masza i Niedźwiedź” to nowoczesna interpretacja popularnej rosyjskiej bajki o przygodach zagubionej w lesie dziewczynki. Animowany serial w reżyserii Olega Kuzovkowa i Dimitrija Lovejko, wyprodukowany przez utytułowane moskiewskie studio Animaccord, szybko stał się globalnym fenomenem i od swojej premiery w 2009 roku zdążył podbić serca widzów na całym świecie. Już od 25 października na DVD dostępna jest kontynuacja przygód duetu Masza i Niedźwiedź oraz zupełnie nowa seria z udziałem Maszy.

Genialny duet – mała ruchliwa i bardzo ciekawska Masza oraz prostoduszny i kochający spokój Niedźwiedź powracają w trzecim sezonie serialu uwielbianego przez dzieci na całym świecie. W 7. część serii „Masza i Niedźwiedź: Bajeczna bajka” mali widzowie poznają nowy talent Maszy i dowiedzą się, czym grozi uzależnienie od gier wideo. Fani Maszy mogą także poszerzyć swoją kolekcję o całkiem nową serię z ulubioną bohaterką, w której pomaga ona maluchom oswajać dziecięce lęki: „Straszne Historie Maszy”, części 1 i 2. Animacje „Masza i Niedźwiedź, część 7: Bajeczna bajka” oraz „Straszne Historie Maszy” zadebiutowały na DVD w ofercie Galapagos 25 października.

MASZA I NIEDŹWIEDŹ, CZĘŚĆ 7: BAJECZNA BAJKA

Niedźwiedź tęskni za Maszą… Czy tobie też jej brakowało? Poznaj dalszy ciąg miłosnych perypetii sympatycznego misia i dowiedz się, czy w końcu zdobędzie serce Niedźwiedzicy. Odkryj nowy talent Maszy, przejedź się taksówką prowadzoną przez wilka, a potem wysłuchaj okropnej opowieści o duchach, która wstrząsnęła całym lasem. Obroń lodówkę Niedźwiedzia przed niebezpieczeństwem i zobacz, do czego prowadzi uzależnienie od gier komputerowych!

Sprawdź promocje i cenę płyty DVD >>tutaj<<

Zobacz zwiastun bajki online:

STRASZNE HISTORIE MASZY

Sympatyczna i niesforna Masza, znana z popularnej serii „Masza i Niedźwiedź”, opowiada zupełnie nowe historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki.

bajka straszne historie maszy film

Intrygujące opowieści dostarczą nie tylko dobrej zabawy, lecz także nauczą, że strach można pokonać! Każda płyta DVD „Strasznych Historii Maszy” zawiera 13 odcinków. „Straszne Historie Maszy”, części 1 i 2 pojawią się w ofercie Galapagos 25 listopada.

Sprawdź promocje i cenę płyty DVD >>tutaj<<