52 weekendy – pomysły na weekendowe wycieczki

Jeśli szukacie inspiracji na rodzinne wypady i chcecie wiedzieć, czy na pewno przypadną do gustu Waszym dzieciom, koniecznie zajrzyjcie na blog 52 weekendy – znajdziecie tam mnóstwo ciekawych pomysłów.

Atrakcje opisywane na blogu są niezwykle różnorodne. Faktycznie wystarczyłoby ich na każdy z 52 weekendów w roku. Poczytamy tu zarówno o parkach rozrywki, zabytkach, muzeach czy plażach, jak i o restauracjach czy przedstawieniach teatralnych. Autorka bloga – Jola Rybińska – ocenia je wspólnie z dwoma synami – Leonem i Remikiem, przyznając im od 1 do 5 gwiazdek. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, co na ich temat tak naprawdę sądzą dzieci. Z racji miejsca zamieszkania rodziny Rybińskich (Mogilany koło Krakowa) spora część bloga poświęcona została atrakcjom Małopolski, ale opisywane są też inne regiony Polski i zagranicy – Austrii, Czech, Słowacji, Hiszpanii czy Włoch.

atrakcje dla dzieci wczasy weekend

Wspólne plażowanie, wypady na narty, łyżwy czy paintball, rodzinne gry miejskie, wyjścia do kina czy teatru – aktywność Rybińskich zaskakuje i stanowi inspirację dla innych rodzin.

blog podróżniczy rodzinne atrakcje

Poza podróżami na blogu 52 weekendy można znaleźć też sporo ciekawych porad dotyczących wychowywania dzieci, pomysły na spacery, rodzinne zabawy czy wspólne uprawianie sportu. Każdy wpis ilustrowany jest ciekawymi zdjęciami.

gdzie na weekend z dzieckiem opinie atrakcje