Hotel St. Bruno**** Giżycko – miejsce doskonałe dla rodzin z dziećmi

hotel st bruno gizycko hotele dla rodzin z dziemi mazury
Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że Mazury są miejscem doprawdy pięknym i doskonałym na rodzinny wypoczynek. Mazury to przede wszystkim prawie 3000 jezior, stwarzające warunki do żeglowania, uprawiania sportów wodnych czy też po prostu pływania na motorówce… jednak to nie wszystko, co zaoferowania mają Mazury, gdyż czekają tu miejsca takie jak, chociażby Hotel St. Bruno w Giżycku. Dziś opowiemy wam, dlaczego warto odwiedzić ten hotel, szczególnie jeżeli planujecie swoją wyprawę w te rejony!

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

Hotel St. Bruno — pokoje

Przyjeżdżając na miejsce, na pewno od razu zauważymy to, że Hotel St. Bruno jest naprawdę unikalnym miejscem, szczególnie gdy spojrzymy na okolicę. Hotel ten tworzą odrestaurowany zamek krzyżacki, mieszczący 21 pokoi hotelowych (w tym 6 o podwyższonym standardzie) oraz dwa skrzydła, w których oddano do dyspozycji gości aż 46 pokoi i 2 przestronne apartamenty.

hotel st bruno gizycko hotele dla rodzin z dziemi mazury pokoje rodzinne Warto też wspomnieć o tym, że w omawianej wcześniej części zamkowej, dostrzeżemy świetnie zachowane elementy konstrukcji zabytkowego zamku, takie jak częściowo odsłonięte fundamenty, pamiętające jeszcze XIII wiek! Należy jednak pamiętać o tym, że hotel ten jest wykończony w naprawdę wysokim standardzie, a zróżnicowana kolorystyka pokoi zwiększa przyjemność wyboru. Każdy z pokoi jest wzbogacony o indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizję, telefon, radio, minibar, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz sejf. Przy okazji, każdy pokój otrzymuje dostęp do sieci Wi-Fi.

hotel st bruno gizycko hotele dla rodzin z dziemi mazury pokoje

Szczypta historii Hotelu St. Bruno

Warto też wspomnieć też o kwestii związanej z dziejami tego obiektu. Hotel St. Bruno powstał w odrestaurowanym krzyżackim zamku, którego bogata historia sięga już XIV wieku. Bazując na źródłach historycznych, była to siedzib niższej rangi urzędnika zakonu. Następnie pełnił on funkcję ośrodka zaopatrzenia dla wojsk krzyżackich. Wraz z utratą znaczenia zakonu, zamek ten zmieniał właścicieli aż do XIX wieku, kiedy został on odkupiony przez władze wojskowe, które wyremontowały całą konstrukcję, przywracając jej świetność.

hotel st bruno gizycko hotele dla rodzin z dziemi mazury 2

W trakcie trwania XX wieku swoje miejsce miało tu muzeum przemienione z czasem w hotel, a wraz z rozpoczęciem XXI wieku, stan techniczny budynku ulegał coraz to większemu zaniedbaniu. W 2009 roku zamek został odnowiony i rozbudowany o dwa skrzydła, przez co Hotel St. Bruno może dziś pochwalić się ekskluzywnymi wnętrzami, zapleczem gastronomicznym, nowoczesnym centrum konferencyjnym oraz strefą SPA i rekreacji!

Udogodnienia dla najmłodszych w Hotel St. Bruno

Warto też zwrócić uwagę na to, że Hotel St. Bruno jest też świetnie przystosowany do obecności najmłodszych! Czekają tu na nich doskonale wyposażona bawialnia zamkowa, kolorowy plac zabaw i hotelowa kręgielnia z dwoma torami do gry! Natomiast w strefie wellness znajdziemy dostosowany do ich potrzeb brodzik oraz basen!

Giżycko Mazury hotele dla rodzin z dziećmi z basenem atrakcje dla dzieci

hotel st bruno gizycko plac zabaw dla dzieci 2

hotel st bruno gizycko plac zabaw dla dzieci

hotel st bruno gizycko hotele dla rodzin z dziemi kręgielnia

W pokojach hotelowych bez problemu uzyskamy dostęp do łóżeczka czy wanienki dla maluchów lub innych akcesoriów, takich jak termometr jednorazowy, śliniaki czy podesty dla dzieci. Jeżeli chodzi o hotelową restaurację, bez problemu otrzymamy tu dostęp do specjalnego menu dla najmłodszych z kolorowankami, fotelików do karmienia czy plastikowej zastawy stołowej wraz ze sztućcami!

hotel dla dzieci Mazury Giżycko St Bruno opinie zamek atrakcje pobyty rodzinne pakiety

restauracja hotel st bruno gizycko 3

SPA & Wellness w Hotelu St. Bruno

Nie sposób też wspomnieć o strefie wellness! Medi.SPA w Hotelu St. Bruno to miejsce, gdzie możemy nie tylko zrelaksować się, ale też zregenerować ciało i pobudzić zmysły do intensywnego działania! Dostępne tu zabiegi są doskonałe dla indywidualnych potrzeb każdego gościa hotelowego, co tylko polepszy odczucia wynikające z waszego pobytu!

hotel st bruno gizycko hotele dla rodzin z dziemi basen

hotel st bruno gizycko hotele dla rodzin z dziemi wellness

Atrakcje w okolicy — Hotel St. Bruno

Oprócz omawianych wcześniej atrakcji dostępnych na terenie hotelu istnieje możliwość zorganizowania przez hotel innych opcji na spędzanie czasu w rodzinnym gronie! Mowa tu chociażby o spływach kajakowych, rejsach wycieczkowych, regatach żeglarskich, lotach balonem czy wieczorach tematycznych! To oczywiście zaledwie część dostępnych atrakcji, więc warto zainteresować się tym, co oferuje Hotel St. Bruno!

4-gwiazdkowy Hotel St. Bruno to wyjątkowe miejsce na Mazurach, które dodatkowo — może pochwalić się mianem Hotelu Przyjaznego Rodzinie! Przyroda okalająca to miejsce zachęca do wszelakiej aktywności fizycznej, a sam hotel jest świetnie dostosowany do spędzania w nim rodzinnego czasu! Zajrzyjcie tu przy najbliższej okazji!

Sprawdźcie najnowsze oferty tego hotelu:

>TUTAJ<

Hotel St. Bruno — lokalizacja