Mali podróżnicy w CH Auchan Gdańsk

A gdyby tak przy okazji rodzinnych zakupów móc jeszcze zrobić z dzieckiem w coś fajnego? Rozwiązywanie zagadek, zdobywanie osiągnięć i wspólne wyprawy – te i inne atrakcje czekają na dzieci od 9 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Mali podróżnicy

Już niebawem odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Mali Podróżnicy” i z tej okazji w Auchan Gdańsk pojawią się Lola, Mela i papuga Kiko. Zrobią one wszystko, aby przekonać dzieci, że naprawdę warto podróżować. Wstęp na te i kolejne wydarzenia z serii jest całkowicie bezpłatny. Na pierwszym spotkaniu najmłodsi będą mogli odebrać i udekorować swoje osobiste dzienniki, w których będą kolekcjonować naklejki „mile”, jakie otrzymają za przeróżne osiągnięcia.

Spotkania Małych Podróżników będą odbywały się co miesiąc. Dzieci dowiedzą się więcej o językach, kulturze czy historii innych państw. Nie obędzie się też warsztatów kreatywnych, na których dzieci własnoręcznie wykonają różne przedmioty związane z krajem, jaki poznały.

Pomoc dorosłych także okaże się przydatna, ponieważ w trakcie każdego spotkania rodziny będą szukać na terenie całego centrum specjalnych zagadek i wspólnie wybiorą się na podróżnicze podchody.

Wspomniane mile – dzieci otrzymają za rozwiązanie krzyżówki i udzielenie poprawnej odpowiedzi na zagadki. Po zakończeniu cyklu podczas ostatniego już spotkania dzieci będą miały możliwość wymiany zebranych przez siebie mili na nagrody!

Pierwsze spotkanie z cyklu „Mali Podróżnicy” odbędzie się 9 lutego w godzinach od 12:00 do 17:00 w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Tego dnia czekają również na dzieci dodatkowe atrakcje (kalambury i różne zabawy), dzięki którym dowiedzą się, jak fantastyczna czeka na nie przygoda!