Park Rozrywki Majaland Warszawa

majaland warsaw atrakcje dla dzieci mazowieckie rodzinne 3

Już 30 kwietnia o godzinie 13 pierwszych swoich gości powita bajkowy świat legendarnej Pszczółki Mai — mowa oczywiście o Majaland Warsaw. Dziś opowiemy wam o tym, nie tylko, dlaczego warto odwiedzić to miejsce w rodzinnym gronie, ale też przede wszystkim — co znajdziemy na jego terenie! Nie zwlekajmy więc i zapraszamy as do lektury dzisiejszego artykułu!

Park rozrywki Majaland dedykowany jest dla rodzin z dziećmi pragnących przenieść się do bajkowego świata Pszczółki Mai. Majaland Warsaw to jedna z największych tego typu obiektów na Mazowszu. Co ciekawe, jest on drugą podobną lokalizacją spod szyldu Majaland — pierwsza z nich powstała w miejscowości Kownaty, położonej w województwie lubuskim, niedaleko granicy polsko-niemieckiej. Poza przeróżnymi atrakcjami na świeżym powietrzu powstał tu całoroczny budynek o funkcjach rozrywkowych! Dzięki temu zabawa będzie mogła trwać cały rok, a miłośnicy przygód Pszczółki Mai i jej przyjaciół znajdą tu swój raj!

majaland warszawa atrakcje dla dzieci mazowieckie rodzinne 4 opinie

Jak już wspomnieliśmy: Park Majaland Warsaw jest zdominowany przez Pszczółkę Maję, którą będzie wspierać Vic the Viking oraz Heidi. Na terenie całego parku znajdziemy 26 atrakcji, rozlokowanych w hali o powierzchni 8 tys. m2 oraz obok na ok. 1,5 ha otwartej przestrzeni. Należą do nich Albert’s Ride, Aqua Team Playground, Dyskoteka, Jett’s Flight, Karuzela Dinozaurów, Karuzela Motyli, Kulki, Kulki Junior, Las Zabaw, Mali Strażacy, Miasteczko Samochodowe, Plac Zabaw, Plac Zabaw Mai, Rollercoaster Wikingów, Samochodziki, Sky Fly, Super Ślizg, Szkoła latania, Tańcząca Fontanna, Teatr, Totem Wikingów, Tratwa, Wielki Drakkar, Żabki, Łódeczki, Łodzie Wikingów.

majaland warsaw atrakcje dla dzieci mazowieckie rodzinne

Większość z atrakcji przeznaczona jest dla najmłodszych odwiedzających, jednak nie oznacza to tego, że starsi goście nie mogą z nich korzystać. Natomiast na zewnątrz znajdziemy doprawdy unikalną atrakcję, która będzie działać… tylko w okresie letnim. Mowa o wielkim basenie ze zjeżdżalniami! Warto też pamiętać o tym, że na miejscu działa też dobrze rozwinięta strefa gastronomiczna, która na pewno zadowoli dzieci i rodziców pragnących nieco posilić się w trakcie zabawy!

majaland warsaw atrakcje dla dzieci mazowieckie rodzinne 2

Cennik biletów Majaland Warsaw

  • Bilet normalny dla osób < 85cm: 1 zł
  • Bilet dla osób pomiędzy ≥ 85 cm – ≤ 99 cm: 44,90 zł
  • Bilet normalny dla osób ≥ 1m: 89,90 zł
  • Bilet dla seniora 70+: 44,90 zł
  • Bilet dla osoby niepełnosprawnej lub kobiet w ciąży: 69,90 zł
  • Bilet popołudniowy: 69,90 zł
  • Parking: 12 zł

Godziny otwarcia Majaland Warsaw

Aktualne godziny otwarcia Majaland Warsaw sprawdzicie zawsze na oficjalnej stronie atrakcji. Warto sprawdzać ją regularnie, gdyż zmieniają się one w zależności od miesiąca.

Lokalizacja Majaland Warsaw

Majaland Warsaw jest usytuowany w Góraszce, gmina Wiązowna – zaraz obok Warszawy. Dojazd na miejsce możliwy jest samochodem oraz autobusem. W przypadku wybrania podróży autobusem — najłatwiej wyruszyć z dworca Warszawa Centralna pojazdem linii 525 (kierunek Międzylesie). Następnie przesiadamy się na przystanku „Trawiasta 02” i wsiadamy do autobusu linii 720 lub 730 (kierunek Brzeziny). Park Majaland Warsaw znajduje się w sąsiedztwie przystanku „Polna 02”. Poniżej znajdziecie dokładną mapkę lokalizację tego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *