Wygraj bilety do LEGO® House – pokaż nam Twój wymarzony dom! [WYNIKI]

dom lego rodzinne atrakcje Dania

Połączenie wyjątkowego designu, multimediów i 25 milionów klocków zrobi wrażenie na każdym, kto odwiedzi to miejsce! LEGO® House w Billund - to tutaj granice wyznacza jedynie wyobraźnia!  Nigdzie na świecie nie znajdziecie drugiego takiego miejsca, jak Dom LEGO®. Wśród atrakcji wysokie na 15 metrów Drzewo kreatywności zbudowane z 6 milionów klocków, galeria "Masterpiece Gallery" z budowlami przygotowanymi przez fanów klocków, aż po 4 strefy zabawy i doświadczeń, w których przeplata się niesamowita zabawa i edukacja klockami. To spełnienie marzeń wszystkich sympatyków marki LEGO®. Mamy dla Was aż 55 biletów do tego niezwykłego miejsca oraz unikalne zestawy klocków!

Zobacz jak magicznym miejscem jest LEGO® House

 

Dowiedz się więcej o LEGO® House i skorzystaj ze zniżki na bilety >> sprawdź <<

[Konkurs] - Twój wymarzony dom z klocków 

Wiemy, że wśród czytelników Dzieckowpodrozy.pl nie brakuje fanów klocków. Mamy dla Was aż 40 wejściówek do LEGO House oraz 3 unikalne zestawy 21037 LEGO House - niedostępne w sklepach w Polsce. Co trzeba zrobić? Zapraszamy Was do wspólnej rodzinnej zabawy. Zbudujcie Wasz "wymarzony dom z klocków LEGO®". Liczymy na Waszą kreatywność. Jak wiecie, z klocków można ułożyć wszystko, więc jesteśmy przekonani, że Wasze domy będą niepowtarzalne. Czy to będzie dom w mieście, na wsi, na plaży czy na drzewie? A może jeszcze coś zupełnie innego? Bawcie się całą rodziną i zaskoczcie nas! Kształt, kolory, wielkość - to wszystko pozostawiamy Waszej wyobraźni.

WYNIKI - Konkursu

Nagrodę dodatkową otrzymuje:  Katarzyna Janik .

 

LEGO House Dania klocki atrakcje bilety

WYNIKI i NAGRODY:

Gratulujemy wszystkim, którzy zgłosili swoje prace! Są fantastyczne! Udowodniliście, że macie nieograniczoną wyobraźnię, a z klocków można zbudować praktycznie wszystko. Cieszymy się, że możemy nagrodzić tak wiele prac, choć ich porównywanie przysporzyło nam nie tylko wiele radości, ale i ogrom trudności w ocenie. Poniżej ostateczne wyniki konkursu:
  1. Unikalny zestaw 21037 LEGO® House oraz 4 wejściówki do LEGO House
  2. Unikalny zestaw 21037 LEGO® House oraz 2 wejściówki do LEGO House
  3. 4 wejściówki do LEGO® House
  4.  Wyróżnienia 15 x 3 bilety do LEGO® House

    smart

    hdrpl

Gratulujemy!

atrakcje LEGO House Billund Dania dom klocków 13Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *