Magic Night w Energylandii co sobotę!

energylandia magic night title zator małopolskie
Park Rozrywki w Zatorze nie próżnuje i co rusz zaskakuje nowymi wydarzeniami i widowiskami. Po hucznych obchodach 7 urodzin Energylandii i otwarciu nowej, szóstej strefy – Aqualantis przyszedł czas na najgorętszą imprezę roku – Magic Night. Pierwsza zabawa rusza już 17 lipca i będzie odbywać się cyklicznie, co każdą sobotę, aż do 21 sierpnia!

Magic Night to wydarzenie pełne dobrej zabawy, muzyki, tańca i klimatu, którego nie da się zapomnieć. A to wszystko w ramach jednego biletu wstępu, który można kupić zarówno na stronie jak i w kasach biletowych na miejscu. 

3 GODZINY ZABAWY GRATIS I MOC NOCNYCH POKAZÓW ! 

Wakacyjna sobotnia impreza wydłuża godziny otwarcia Parku! W Magic Night zabawa w Energylandii trwa od 10:00, aż do 23:00! Goście otrzymują dodatkowe 3 godziny zabawy gratis. Impreza odbywać się będzie 17, 24 i 31 lipca oraz 7, 14 i 21 sierpnia, aby każdy chętny bez problemu mógł wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. 

energylandia magic night zator małopolskie 4

Magic Night w Energylandii jest to noc pełna świateł, dzięki iluminacji roller coasterów, karuzel i niezapomnianych widowisk. Goście Parku tego dnia będą mogli zobaczyć serię wyjątkowych nocnych pokazów. Wśród nich uwielbiane przez gości Energylandia Extreme tym razem połączone z pokazem ognia. Dodatkowo niesamowity LED Show oraz zapierający dech gorący FIRE SHOW w którym profesjonalni artyści dosłownie będą igrać z ogniem.

Do dyspozycji gości zostanie oddany cały Park, ze wszystkimi jego atrakcjami. Dzięki otwarciu Aqualantis zwiedzający mogą bawić się, w aż 6 strefach, w których znajduje się 105 niezwykłych atrakcji! Podczas Magic Night na wszystkich gości Energylandii czeka 13 godzin nieustającej zabawy i olśniewający widok Parku.

energylandia magic night zator małopolskie

TROPIKALNE BEACH PARTY

W trakcie Magic Night goście staną się również uczestnikami najbardziej zwariowanej imprezy – Beach Party! Tropikalny Water Park przywita odwiedzających tętniąca muzyką, tancerzami i idealnie odwzorowanymi plażowymi barami. Wodna strefa, w każdą sobotę wakacji stanie się miejscem największej imprezy w całej Polsce, nie można tego przegapić. 

energylandia magic night zator małopolskie 3

Finałowym punktem Magic Night będzie LEDOWA PARADA, która przejdzie głównymi alejami Energylandii. Cały Park zalśni blaskiem milionów świateł. Musisz zobaczyć to na żywo, dlatego już teraz zaplanuj wakacyjną sobotę na przyjazd do Parku Rozrywki Energylandia!

energylandia magic night zator małopolskie 2

Sprawdź też:

Najwyższy na świecie drewniany coaster-ZADRA Energylandia