LEGO® NINJAGO®: Film

Pierwsza pełnometrażowa przygoda bohaterów bestsellerowego serialu LEGO® NINJAGO® na 4K Ultra HD Blu-ray®, Blu-ray 3D ®, Blu-ray® i DVD od 15 lutego!

Nowa przygodowa animacja LEGO® NINJAGO®: Film, to pełna akcji i humoru kinowa produkcja, która zachwyci wszystkich fanów tego popularnego serialu. Młodzi widzowie ponownie spotkają się z ukochanymi bohaterami, aby obserwować ich zmagania w bitwie o Ninjago® City! Najnowsze przygody dzielnych wojowników ninja, tym razem w wersji pełnometrażowej, zadebiutują na  już 15 lutego!

Zobacz zwiastun LEGO® NINJAGO®: Film online

Sprawdź cenę >>tutaj<<

Lloyd – uczeń za dnia, Zielony Ninja nocą – oraz jego przyjaciele stają do walki o NINJAGO® City pod wodzą Mistrza Wu. Odważni wojownicy muszą pokonać nikczemnego Lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów, który na dodatek jest również… ojcem Lloyda. W trakcie tej niebezpiecznej misji będą musieli wyzwolić swoją wewnętrzną moc i ocalić miasto podczas spektakularnej ostatecznej rozgrywki!

UNIWERSALNA ROZRYWKA

Twórcy filmu postawili sobie za cel stworzenie opowieści, która przemówi do widzów w każdym wieku. Dla młodszych fanów przedstawiona historia jest spełnieniem marzeń: – Film opowiada o dzieciakach, które za dnia uczą się w szkole średniej i prowadzą normalne życie, aby potem nagle zmienić się w wojowników ninja walczących z siłami zła – wyjaśnia Zach Woods wcielający się w rolę Zane’a. – Myślę, że wiele dzieci fantazjuje o tym, że porzuca codzienną rutynę, aby stanąć do walki ze złymi ludźmi w gigantycznych mechach. Kto by tak nie chciał?

Jednak pomimo wielu zabawnych wygłupów, gagów wizualnych i prostego humoru skierowanych do młodszych widzów, dorośli również znajdą tutaj coś dla siebie. Jak mówi producent, Chris McKay: – Zrealizowaliśmy LEGO® NINJAGO®: Film z myślą o dziecku w każdym z nas. Może brzmi to banalnie, ale to prawda. Staramy się uchwycić nieszablonowość wyobraźni i jej epickie wytwory, które kreowaliśmy jako dzieci. Tworzyliśmy go także przez pryzmat miłości do filmów braci Shaw oraz filmów o potworach, więc fani mogą odnaleźć w nim mnóstwo odniesień. Dorośli widzowie bez wątpienia lepiej też zrozumieją podteksty relacji łączącej Garmadona z byłą żoną i matką Lloyda, Koko.

lego ninjago film dvd konkurs

GŁĘBSZY WYMIAR

Chociaż LEGO® NINJAGO®: Film aż kipi od wartkiej akcji i wybuchowego humoru, pod warstwą przygodową kryje się głębsze przesłanie. W rzeczywistości jest to opowieść o więziach międzyludzkich, a jej centralny wątek stanowi relacja ojca z synem. W samym centrum zaciekłej bitwy o NINJAGO® City spotykają się ojciec i syn, którzy zupełnie nie potrafią się porozumieć. Żaden z nich nie chce już tak naprawdę dłużej walczyć, niestety fakt, że Garmadon nie umie zrezygnować z dalszego powiększania swojej potęgi, a Lloyd nie jest w stanie zapomnieć o urazach, nie pozostawia im innego wyjścia. Ta fabuła odnosi się do zagadnień i wartości, które były kojarzone z klockami LEGO® od pokoleń. – Chodzi o rodzinę i odkrywanie siebie – mówi Bean. – Mimo że produkcja ma epicki charakter, nadal pozostaje intymną historią o ojcu i synu. Fakt, że jeden z nich jest bohaterem, a drugi czarnym charakterem, to tylko jedna z płaszczyzn ich konfliktu. Lloyd odczuwa stratę z powodu braku ojca w swoim życiu. W miarę rozwoju akcji stawiają czoła wyzwaniom, które nie dotyczą już tylko ich dwóch. Są zmuszeni do koegzystencji, co wymaga od każdego z nich odkrycia siebie na nowo.

Twórcy przemycili też w filmie przesłanie dotyczące wszechobecnej technologii i jej negatywnego wpływu na nasze życie. – To współczesne dzieciaki mające obsesję na punkcie technologii, podobnie jak każdy z nas – mówi o bohaterach Bean. – Ich nauczyciel, Mistrz Wu, usiłuje wpoić im, co to naprawdę znaczy być wojownikiem ninja, ale oni wolą raczej walczyć w swoich głośnych, lśniących mechach. Wu stara się ich nauczyć, że mechy można zniszczyć, a technologia bywa zawodna. Mistrz stara się nakłonić Lloyda i pozostałych wojowników ninja, aby zajrzeli w głąb siebie i odkryli drzemiącą w nich moc, umiejętności i wewnętrzny spokój. Twierdzi, że muszą przestać oczekiwać, iż maszyny będą wygrywać za nich bitwy.

W LEGO® NINJAGO®: Film poruszona też została kwestia przyjaźni i pracy zespołowej. Indywidualne umiejętności bohaterów wysuwają się na pierwszy plan, gdy zrzucają oni swój szkolny kamuflaż outsiderów i odkrywają tajną tożsamość, aby chronić NINJAGO® City przed Garmadonem. W miarę rozwoju akcji staje się jednak jasne, że współpracując ze sobą, mogą o wiele lepiej wykorzystać swoją moc. Dopóki nie nauczą się działać zespołowo i polegać na sobie nawzajem, nie zrealizują w pełni swojego potencjału.

UWAGA KONKURS!!!

Kup wydanie DVD LEGO® NINJAGO®:Film oznaczone naklejką konkursową i graj o supernagrody LEGO® NINJAGO®!

Aby wziąć udział w konkursie:

Wejdź na aplikację konkursową na >>tej stronie<< Zarejestruj swój unikalny kod z ulotki, którą znajdziesz w opakowaniu DVD LEGO® NINJAGO®: Film

Rozwiąż krótki test ze znajomości filmu i stań do walki o supernagordy:

Namioty LEGO® NINJAGO® do zabawy w domu Superzestawy klocków LEGO® NINJAGO® Świątynia broni ostatecznej Zestawy klocków LEGO® NINJAGO® Bombowiec Manta Ray Czapki dla dzieci LEGO® NINJAGO® Parasole dla dzieci LEGO® NINJAGO®