LEGO® NEXO KNIGHTS – Część 3 i 4 na DVD

Lego Nexo Knights nowe odcinki

Wkrocz do świata przyszłości i przeżyj przygody z dzielnymi rycerzami Nexo! Nowe części interaktywnej serii LEGO® na DVD od 9 listopada!

LEGO® NEXO KNIGHTS to nowa, zaskakująca seria LEGO®, której akcja rozgrywa się w niezwykłej krainie, będącej połączeniem średniowiecznego grodu z futurystyczną wizją świata nowej generacji. Fabuła serialu skupia się na przygodach 5 dzielnych bohaterów, którzy muszą przywrócić pokój w królestwie i zapewnić bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Nowe odcinki serii LEGO® NEXO KNIGHTS zadebiutują na DVD już 9 listopada!

Patronat medialny nad filmem objęło Dzieckowpodrozy.pl
Konkurs - wygraj płyty - info poniżej

LEGO® NEXO KNIGHTS – UNIKALNE POŁĄCZENIE ŚWIATA REALNEGO I WIRTUALNEGO

W styczniu 2016 roku LEGO® wprowadziło na rynek nową serię klocków LEGO® NEXO KNIGHTS, która szybko stała się bestsellerem. LEGO® NEXO KNIGHTS to unikalne połączenie realnego świata z wirtualną rzeczywistością i zupełnie nowa koncepcja zabawy. Dzięki darmowej aplikacji Merlok 2.0 na urządzenia mobilne (wybrane modele smartfonów i tabletów), widzowie oglądając odcinki z przygodami rycerzy NEXO lub bawiąc się klockami LEGO® NEXO KNIGHTS, mogą skanować tarcze i zamieniać je na dodatkowe moce w grze. Dzięki nim można zdobywać nowe umiejętności, funkcje oraz broń i pomagać bohaterom w misji ratowania królestwa. W zestawach klocków, filmikach wideo, odcinkach na DVD, a także w mediach społecznościowych czy prasie dziecięcej znajduje się ponad 170 różnych tarcz!

Zobaczcie zwiastun filmu online:
 

LEGO® NEXO KNIGHTS – WYDANIE DVD

Wkrocz do świata przyszłości i poznaj piątkę dzielnych rycerzy: dzielnego Claya Mooringtona, nieustraszonego Lance’a Richmonda, wesołego Aarona Foxa, olbrzymiego i silnego Axla oraz księżniczkę Macy Halbert, która lepiej czuje się w zbroi niż w sukienkach. Waleczni nowicjusze dopiero ukończyli Akademię Rycerską, ale mają do spełnienia niezwykle ważną misję – muszą  obronić Królestwo Knighton przed złowieszczym błaznem Jestro oraz jego hordą potworów. Pomoże im w tym Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który przez przypadek zmienił się w program komputerowy. Dołącz do niezwykłej drużyny rycerzy NEXO i przeżyj przygodę nie z tego świata!

Lego Nexo Knights część 3 opinie atrakcje

LEGO® NEXO KNIGHTS, CZĘŚĆ 3 (odcinki 11-15):

Rycerze Nexo Knights powracają do Królewskiej Akademii, aby podszkolić się w walce i odszukać tajemniczą szklaną kulę. Król Halbert powierza im kolejną misję - zawiezienie cennego komiksu o Nedzie Knightleyu na festyn rycerski do Bookingham. Jednak Księga Potworów będzie usiłowała zdobyć go za wszelką cenę! Czy jej się to uda?

Odcinek 11 – Powrót do szkoły
Odcinek 12 – Dobra chciwość
Odcinek 13 – Księga obłędu
Odcinek 14 – Królewski turniej
Odcinek 15 – Piekielnie ostry szef

Lego Nexo Knights część 4 opinie

LEGO® NEXO KNIGHTS, CZĘŚĆ 4 (odcinki 16-20):

Clay zostaje wysłany na przymusowy urlop. W czasie podróży trafia na kolejną Księgę Zła i spotyka Jestro, który za wszelką cenę chce ją pozyskać. Księga Potworów ma równie podstępny plan - udaje się do miejsca, gdzie wszyscy łapią przeziębienie, aby się zarazić i stworzyć jeszcze bardziej nieprzyjemne potwory!

Odcinek 16 – Rycerz na urlopie
Odcinek 17 – Rozgorączkowani rycerze
Odcinek 18 – Żarty się skończyły
Odcinek 19 – Szybcy i Fortrex
Odcinek 20 – Królewstwo Bohaterów

filmy dla dzieci DVD

Konkurs
Macie ochotę na płytę z bajką?
Mamy dla Was 3 płyty.
Zasady konkursu są bardzo proste:
na profilu https://www.facebook.com/DzieckoWPodrozy/ 
pojawiła się zapowiedź konkursu. Płyty tym razem otrzymają pierwsze 3 osoby które udostępnią post!
Wyniki 18.11.2016 r. na Facebooku