Las odkrywców – rodzinny park tematyczny

Park rozrywki Las Odkrywców park linowy opinie Lubelskie Ułęż gdzie z dzieckiem na weekend atrakcje

Macie ochotę spędzić rodzinny dzień na świeżym powietrzu, ale brakuje Wam pomysłu na to, jak go zaplanować? Marzy ma się rodzinna wycieczka na łono natury, ale nie chcecie, aby był to po prostu kolejny spacer po łące czy lokalnym parku miejskim? Mamy dla Was fantastyczną propozycję, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno małym, jak i dużym członkom rodziny!

Lasy odkrywców rodzinny park tematyczny atrakcje dla dzieci opinie gdzie z dzieckiem na weekend

Las odkrywców – atrakcyjny czas z dzieckiem

Nie od dziś wiadomo, że czas z dzieckiem spędzony na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na ich rozwój, a zakodowane w ich głowie wspomnienia są nie tylko piękną pamiątką na przyszłość, ale i dodatkowo w szczególny sposób wpływają na całe ich dorosłe życie. Wie o tym każdy rodzic, dlatego na mapie Polski coraz częściej możemy znaleźć wyjątkowe miejsca, w których nie tylko możemy połączyć zabawę z nauką, ale i przede wszystkim spędzić aktywny czas z dzieckiem na zewnątrz.

Bez wątpienia jednym z takich miejsc jest rodzinny park tematyczny – Lasy Odkrywców. Mieści się on w województwie lubelskim, w malowniczej wiosce Ułęż, a swoją powierzchnią obejmuje gigantyczną przestrzeń. Czego możemy spodziewać się na miejscu? Jakie dokładnie atrakcje czekają tutaj na rodziny z dziećmi? Już odpowiadamy!

Las Odkrywcow park rozrywki Lubelskie atrakcje dla dzieci

Lubelskie atakcje dla dzieci Park rozrywki Las Odkrywców opinie atrakcje  gdzie z dzieckiem

Lasy Odkrywców – atrakcje dla dzieci

Park Tematyczny „Lasy Odkrywców” to wyjątkowa rodzinna atrakcja, która – jak sama już nazwa wskazuje – mieści się na terenie lasu. Na rodziny z dziećmi czeka tutaj sporo atrakcji w naturalnym otoczeniu zieleni. Dzieci nie tylko zaspokoją swoją ciekawość i poznają tajemnice lasu, ale i mają szansę na przeżycie fantastycznej przygody w towarzystwie ukochanych rodziców.

Tutaj naprawdę nie ma miejsca na nudę – na rodziny czekają tutaj aż 22 różnorodne atrakcje! Część z nich wzmacnia sprawność fizyczną najmłodszych, a inne sensoryczną, która również odgrywa ważna rolę w rozwoju najmłodszych.

atrakcje dla dzieci Las Odkrywcow park rozrywki Lubelskie Ułęż Opinie z dzieckiem 25

Zabawę zaczynamy od wizyty na polanie Jeża  Jerzego, gdzie od razu czeka nas pierwsze wyzwanie – czy damy radę się na niego wdrapać? Jeśli jesteście ciekawi, jak głęboko sięgają gałęzie drzew – wiklinowy tunel pozwoli Wam poznać odpowiedź. Nie zabraknie korzeniowej huśtawki, polany pająka Stefana i pieńkowej polany. Spacer boso po lesie bez obaw o kleszcze? Tak to możliwe w polanie dotyku!

Sprawdź koniecznie: najlepsze atrakcje dla dzieci w Polsce [RANKING]

Na leśnej równoważni i polanie pnia sprawdzimy nie tylko nasze zdolności sprawnościowe, ale i gimnastyczne! Na polanie dźwięku najmłodsi zamienią się w wybitnych dyrygentów, zaś leśny tor przeszkód z pewnością sprawi im wiele radości. Prawdziwą wisienką na torcie jest drzewo odkrywcy – czy wystarczy nam sił, aby pokonać drogę od środka? A może wspólnie z dziećmi będziecie się wspinać na liściastej ściance wspinaczkowej? Możemy też postrzelać z gigantycznej procy, wspiąć się na kopiec kreta i polatać na trampolinach tarzana! Mrówczy labirynt? Leśna tyrolka? A może polana zabaw wodnych?

atrakcje opinie park tematyczny Las Odkrywców Lubelskie Ulez atrakcje dla dzieci

Bez względu na to, na której atrakcji Twoje dziecko postanowi spędzić najwięcej czasu – jedno jest pewne – pobyt w Lesie Odkrywców na długo pozostanie w jego pamięci! To wyjątkowe miejsce na mapie Polski, gdzie nauka w wyjątkowy sposób przelata się z fantastyczną zabawą!

Polecamy: Najlepsze miejsca na wakacje z dzieckiem w Polsce

Lasy odkrywców rodzinny park tematyczny atrakcje dla dzieci opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *