Kraina DUPLO®

Kraina Duplo atrakcje

Kraina DUPLO® została stworzona z myślą o najmniejszych dzieciach. Wszystkie atrakcje są tu dostosowane do ich wieku i sprawiają im ogromną radość.

Tworząc klocki z serii DUPLO® firma LEGO® wyszła naprzeciw oczekiwaniom maluchów i ich rodziców. Celem był rozwój poprzez zabawę oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Takie same cele realizuje Kraina DUPLO® w duńskim LEGOLANDZIE. Wiele ze znajdujących się tu atrakcji jest wykonana z klocków DUPLO, są jednak 15 razy większe niż znane dzieciom zabawki. Dzieciaki mogą tu beztrosko  bawić się i odkrywać nowe zainteresowania.

Atrakcje Kraina DUPLO® LEGOLAND® Billund

Domki Zabaw DUPLO® – duży plac zabaw dla maluchów, na którym oprócz klasycznych bujanych koników czy zjeżdżalni znajdują się kolorowe domki. Odwzorowują posterunek policji, remizę strażacką, szpital, sklep czy farmę. Tak samo jak w znanych seriach klocków DUPLO, tylko tu są na tyle duże, że można do nich wejść. W domkach działają efekty świetlne i dźwiękowe, które dają bardziej realistyczne wrażenie. Można przyjąć zgłoszenie przez telefon albo włączyć policyjną syrenę.  Każdy w dzieciństwie ma swój wymarzony zawód, a tutaj może spróbować w nim swoich sił. W Krainie DUPLO możesz być, kim chcesz.

rodzinne atrakcje Kraina Duplo

Samoloty DUPLO® – w zbudowanym z klocków DUPLO samolocie każdy maluch może poczuć się jak prawdziwy pilot. W tym emocjonującym, ale bezpiecznym locie może też towarzyszyć mu jeden z rodziców.

Samoloty Duplo atrakcje Kraina Duplo

Pociąg-Express DUPLO® – przejażdżka elektryczną mini kolejką składającą się z lokomotywy i 4 wagoników. Sama jazda ciuchcią sprawia dzieciom dużą radość, a przy okazji mogą zobaczyć całą Krainę DUPLO.

Duplo Express Legoland

LEGONDOL® – dziecięca wersja wielkiego młyna. Kolorowe gondole obracają się w umiarkowanym tempie i wznoszą na niezbyt dużą wysokość, dzięki czemu przejażdżka jest spokojna i przyjemna. Warto też zabrać na nią rodziców.

Legondol Legoland Billund