Sprawdź: Kolonie dla maluszków 6-10 lat – wakacje już blisko!

Hej, dzieciaki – zapraszamy Was na kolonie KOGIS, przygotowane specjalnie dla najmłodszych w wieku 6-10 lat! Gwarantujemy wypoczynek pełen przygód i dobrej zabawy nad polskim morzem.

Sprawdź: Kolonie i obozy letnie dla dzieci 2020

Zapoznaj się z ofertą Szukaj już teraz! - OBÓZ ARTYSTYCZNY PLASTUŚ - OBÓZ SURVIVALOWY DLA DZIECI - PIERWSZA KOLONIA SMYKA - KOLONIA INDIAŃSKA - OBÓZ DZIKUSÓW YABADABADOO! - MAŁE SYRENKI - KOLONIA Z DZIECIĘCYCH SNÓW - DINOKOLONIA – NA TROPIE DIPLODOKA WESOŁKA - OBÓZ DZIKUSÓW YABADABADOO

Czeka na Was przytulny ośrodek kolonijny „Ania” w Łebie, smaczna, domowa kuchnia, pełne ciepła panie („ciocie”) oraz autorski program „Smyk – aby każdy maluszek był szczęśliwy” opracowany przez KOGIS w celu najlepszej opieki nad najmłodszymi kolonistami. Jego głównym założeniem jest stwarzanie domowej atmosfery na obozach np. poprzez czytanie wesołych opowieści na dobranoc, pomoc dzieciom w codziennych czynnościach i zwiększone standardy bezpieczeństwa. Na naszych koloniach będą dzieci wyłącznie do 13 roku życia.

Zapewniamy kameralną atmosferę i indywidualne podejście do każdego uczestnika kolonii - grupy do 10 osób, cały obóz maksymalnie 30 dzieci. Jest możliwość wyboru turnusu 5 lub 10-noclegowego, ceny już od 790 zł. Dojazd kolonijny z Gdańska i Warszawy.

Na każdym obozie oprócz ciekawego programu tematycznego, realizowany będzie program rekreacyjny oparty na wycieczkach (Park Dinozaurów, Mini ZOO, Parku Ornitologicznego, zwiedzanie Łeby, wizyta w stadninie koni). Nie zabraknie też rajdu terenowego z fabułą, konkursów na plaży, kąpieli w morzu pod opieką ratownika, ogniska, dyskoteki, karaoke i innych atrakcji. Codziennie umieszczamy zdjęcia z obozów na naszym Facebooku.

Nieco starsze dzieci (9-13 lat) zapraszamy na obóz piłkarski, obóz kondycyjny, kolonię ze zwiedzaniem parków przygód i atrakcji na zachodnim wybrzeżu czy „magiczny” obóz z Harrym Potterem. Szczegóły programów na www.kogis.pl.

Na pewno nie będzie czasu na tęsknotę i nudę. Zapewniamy swobodny przepływ informacji między kadrą a rodzicami i łączność telefoniczną z dziećmi. U nas zawsze jest wesoło!

Skontaktuj się z nami już dziś: KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej www.kogis.pl; kontakt@kogis.pl Tel: 94 372 02 43 lub 501 612 823 W godz. 9.00-21.00 od poniedziałku do niedzieli