Gdzie jest dziecko?Strażnik dziecka i inne akcesoria dla rodziców w podróży!

Podróżowanie z małymi dzieckiem bardzo często stanowi dla rodziców – szczególnie tych początkujących – nie lada wyzwanie. Opieka nad maluszkiem może być jednak łatwiejsza i bardziej efektywna, kiedy rodzice wykorzystują różnego typu pomoce. Akcesoria na baterie ułatwiają nie tylko opiekę, ale dodatkowo pomagają także w rozwijaniu malucha. Bardzo ciekawym ale przydatnym sprzętem jest strażnik dziecka – teraz już nie będziesz martwić się gdzie jest dziecko!

Dla mobilnej mamy
„Dzisiejsi rodzice są bardzo mobilni i starają się czynnie uczestniczyć w życiu razem ze swoją pociechą. Wizyty u znajomych lub wyjazd na wakacje nie będą problemem, kiedy wyposażymy się w odpowiednie przenośne gadżety na baterie.” – mówi Magdalena Kordaszewska, ekspert ds. akcesoriów i zabawek dla dzieci. Dla mam karmiących piersią pomocny może okazać się przenośny laktator na baterie. Docenią go zarówno świeżo upieczone matki, jak i te wracające po urlopie macierzyńskim do pracy. Mama może usiąść w dowolnym miejscu, a urządzenie imitujące naturalne karmienie bardzo wydajnie odciągnie pokarm. Ma on ogromną przewagę nad laktatorami ręcznymi, które trzeba nauczyć się obsługiwać i nad urządzeniami elektrycznymi, które można stosować jedynie mając dostęp do gniazdka elektrycznego.

Błyskawicznie podgrzana butelka
Kiedy zdecydujemy się na karmienie dziecka butelką, nieodzowną pomocą staje się podgrzewacz butelek. Te przenośne, na baterie można zabrać ze sobą wszędzie, co umożliwia nakarmienie malucha o każdej porze i w każdym miejscu. Do często używanych urządzeń firma Energizer stworzyła baterie Maximum z innowacyjną technologią PowerBoost, która sprawia, że baterie działają aż do 70% dłużej2 niż standardowe baterie alkaliczne. Dzięki temu mamy pewność, że zawsze kiedy będziemy potrzebować szybko podgrzać mleko, nie spotka nas przykra niespodzianka z powodu rozładowanych baterii i w konsekwencji niedziałającego podgrzewacza.

Spacerowy niezbędnik

W czasie podróży, czy na zatłoczonej plaży czasem wystarczy chwila nieuwagi i tracimy malca z oczu i pojawia się pytanie: GDZIE JEST DZIECKO?. Aby zapobiec takim wydarzeniom powstało specjalne urządzenie. Strażnik dziecka alarmuje rodzica o tym, iż dziecko wyszło poza monitorowany obszar. Wychodząc na spacer przyda nam się także monitor promieniowania UV. Delikatna skóra dziecka bardzo łatwo i szybko ulega niebezpiecznym poparzeniom, a zbyt długi czas pozostawania na słońcu może doprowadzić do powstania udaru cieplnego. Małe urządzenie na baterie mierzy poziom promieniowania UV. Wystarczy wprowadzić do pamięci urządzenia rodzaj skóry oraz zastosowany filtr słoneczny, a samo wyliczy bezpieczny czas pozostawania na słońcu. O potrzebie schronienia się w cień zaalarmuje sygnał dźwiękowy.