Kolibki Adventure Park Gdynia

Teren Adventure Parku w profesjonalny sposób został przygotowany do realizacji najróżniejszych zadań i aktywności, z których każda jest zaskakująca, oryginalna i pełna humoru.


Wszystkie atrakcje w Kolibki Adventure Park przystosowane są do wieku i posiadanych umiejętności. Dają możliwość zabawy na świeżym powietrzu, w otoczeniu leśnej scenerii, z widokiem na Zatokę Gdańską, co wyróżnia to miejsce od innych i jest jego największym atutem. Dzieci i młodzież pod opieką doświadczonej kadry instruktorów może rozwijać swoje pasje i odkrywać nowe zainteresowania. Tu przeniosą się do świata niesamowitych przygód i niezapomnianych emocji.

Gdynia atrakcje dla dzieci


Atrakcje Kolibki Adventure Park

W Kolibki Adventure Park na najmłodszych czeka szereg atrakcji różnego rodzaju: quady, paintball, parki linowe, strzelnica czy ścianki wspinaczkowe. Jest tu też Osada Indian, gdzie można nauczyć się strzelać z łuku, oraz tor przeszkód Szlak Urwisa, na którym dzieci dowiedzą się, jak trudne jest życie myszy. Organizowane są podchody i gry terenowe w różnych wariantach. Działa tu również stadnina koni, w której można zapisać się na naukę jazdy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i z wykorzystaniem atestowanego sprzętu. Dla maluchów przygotowano specjalną ofertę – duży plac zabaw z huśtawkami i piaskownicami, a także dmuchane zjeżdżalnie, mini quady i bajkowe domki na drzewach, w których mieszkają krasnoludki i inne postaci z bajek. Na terenie parku są wiaty i miejsca na ogniska, można też zorganizować tutaj urodziny, a podczas wakacji odbywają się półkolonie.

Rodzinne atrakcje Gdynia

Ceny Kolibki Adventure Park Gdynia

Mini-park linowy (bez limitu czasowego) – 5 zł
Średni park linowy – 20 zł (dodatkowo płatna asysta instruktora – 20zł)
Ścianka wspinaczkowa (10 minut/trzy wejścia) – 15 zł
Dmuchańce (bez limitu czasowego) – 5 zł
Mini quady – 20 zł (7 minut), 35 zł (15 minut)
Mały quad z instruktorem (5 minut) – 20 zł
Duży quad z instruktorem (7 minut) – 35 zł
Domki na drzewach (1 dorosły opiekun gratis) – 15 zł

Dostępne są też pakiety rodzinne w różnych konfiguracjach.