Bowling U7 Gdynia

kręgle Gdynia atrakcje dla dzieci

Centrum rozrywki U7 w Gdyni jest znane przede wszystkim z doskonałych warunków do gry w kręgle. To również świetne miejsce dla całej rodziny, szczególnie jeżeli lubicie współzawodnictwo! Sprawdźmy więc co skrywa się w tym niezwykłym centrum, zlokalizowanym w ścisłym centrum Gdyni!

Centrum U7 działa w Gdyni od 2001 roku, dziesięć lat później przeszło generalny remont. Od początku stawiało sobie za zadanie propagowanie bowlingu. Szybko też zaczęło swoją ofertę kierować do najmłodszych, którym strącanie kręgli bardzo się spodobało. W gruncie rzeczy jest to gra prosta i przyjemna, odpowiednia dla każdego bez względu na wiek. Kule do rzucania mają też różną wielkość, a gdy będzie to koniecznie - możliwe jest skorzystanie z barierek uniemożliwiających wypadanie kuli z toru! Dzięki temu nawet najmłodsi zyskają większe szanse na trafienie strike'a!

 W Centrum Bowlingu U7 w Gdyni goście do dyspozycji otrzymują aż 9 profesjonalnych torów bowlingowych z komputerowym systemem obsługi. Dla dzieci i ich rodziców organizowane są turnieje z nagrodami, Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe, a nawet pokazowe lekcje wf-u. Gra w kręgle okazuje się być także świetnym pomysłem na przyjęcie urodzinowe czy na półkolonie. Zachęcamy was także do odwiedzenia tego miejsca w gronie rodzinnym!

bowling Gdynia U7 rodzinne atrakcje

Poza bowlingiem w U7 można też uprawiać inne formy sportowej rozrywki. Lokal dysponuje kilkoma stołami do gry w bilarda oraz stanowiskiem do gry w darts (lotki). Największe wydarzenia sportowe goszczą w U7 na dużym, ponad 100-calowym ekranie, przed którym ustawione są wygodne sofy i kanapy. Działa tu również świetnie wyposażony bar, znajdujący się tuz obok wejścia. Latem natomiast przed klubem pojawia się ogródek, w którym zamówić można między innymi lody czy świeżą rybę. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? Koniecznie odwiedźcie Centrum U7 w Gdyni, jeżeli macie ochotę dobrze spędzić czas!

Godziny otwarcia Centrum U7 Gdynia

  • niedziela – czwartek: 10:00 – 0:00
  • piątek – sobota: 10:00 – 1:00

Cennik Centrum U7 Gdynia

Wszystkie stawki to ceny za wynajęcie jednego toru na godzinę.

poniedziałek - czwartek

  • w godzinach 10:00 – 16:00: 39 zł
  • w godzinach 16:00 – 1:00: 59 zł
  • w godzinach 10:00 – 16:00: 39 zł
  • w godzinach 16:00 – 1:00: 79 zł
sobota
  • w godzinach 10:00 – 16:00: 60 zł
  • w godzinach 16:00 – 1:00: 79 zł
niedziela
  • w godzinach 10:00 – 16:00: 69 zł
  • w godzinach 16:00 – 1:00: 69 zł

Lokalizacja Centrum U7 Gdynia

Centrum U7 w Gdyni znajduje się w centrum miasta, w bardzo bliskiej odległości do Urzędu Miasta oraz Parku Sue Ryder. Dojazd na miejsce możliwy jest z pomocą samochodu oraz transportu publicznego (autobusy ZKM Gdynia oraz pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej).

Sprawdź także nasz ciekawy artykuł o lokalnych atrakcjach:

Gdynia – najlepsze atrakcje dla dzieci