Bowling U7 Gdynia

kręgle Gdynia atrakcje dla dzieci

Centrum rozrywki znane przede wszystkim z doskonałych warunków do gry w kręgle. To również świetne miejsce dla całej rodziny.

Centrum U7 działa w Gdyni od 2001 roku, dziesięć lat później przeszło generalny remont. Od początku stawiało sobie za zadanie propagowanie bowlingu. Szybko też zaczęło swoją ofertę kierować do najmłodszych, którym strącanie kręgli bardzo się spodobało. W gruncie rzeczy jest to gra prosta i przyjemna, odpowiednia dla każdego bez względu na wiek. W klubie w Gdyni goście do dyspozycji mają 9 profesjonalnych torów bowlingowych z komputerowym system obsługi. Dla dzieci i ich rodziców organizowane są turnieje z nagrodami, Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe, a nawet pokazowe lekcje wf-u. Gra w kręgle okazuje się być także świetnym pomysłem na przyjęcie urodzinowe czy na półkolonie.

bowling Gdynia U7 rodzinne atrakcje

Poza bowlingiem w U7 można też uprawiać inne formy sportowej rozrywki. Lokal dysponuje 4 stołami do gry w bilarda oraz stanowiskiem do gry w darts (lotki). Największe wydarzenia sportowe goszczą w U7 na dużym, ponad 100-calowym ekranie, przed którym ustawione są wygodne sofy i kanapy. Działa tu również świetnie wyposażony bar. Latem natomiast przed klubem pojawia się ogródek, w którym zamówić można między innymi lody czy świeżą rybę.

Godziny otwarcia U7 Gdynia

niedziela-czwartek – 10.00-0.00
piątek-sobota – 10.00-1.00