Kąpielisko Leśne w Gliwicach

Męczące upały dają się we znaki wszystkim, bez względu na wiek. I być może właśnie dlatego tak chętnie poszukujemy miejsc, w których możemy się nieco ochłodzić, a przy okazji zrelaksować i zapewnić atrakcje dzieciom. Jednym z takich miejsc bez wątpienia jest Kąpielisko Leśne w Gliwicach! Byliście już tam?

⬇⬇Sprawdź promocję⬇⬇
Śląsk ciekawe atrakcje dla dzieci

Kąpielisko Leśne Gliwice – rodzinne atrakcje

Baseny odkryte Gliwice Kąpielisko Leśne Ceny godziny otwarcia

Województwo Śląskie ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. Muzea, parki rozrywki, sale zabaw – można by wyliczać w nieskończoność, prawda? Jednak w sezonie letnim, kiedy doskwierają nam upały i jedynym, czego pragniemy to odrobina rześkiego ochłodzenia, szukamy raczej innych miejsc, w które możemy zabrać dzieci. Jeśli mieszkacie w Gliwicach (lub okolicach) – koniecznie zabierzcie je do Kąpieliska Leśnego!

Kąpielisko Leśne w Gliwicach mieści się przy osiedlu Kopernik. To idealne miejsce, w którym połączono rozrywkę, rekreację i wypoczynek! Pośród trwa i drzew do naszej dyspozycji są aż trzy baseny, o różnej wielkości! Miejsce dla siebie znajdą tutaj również najmłodsze dzieci, a wszystko dzięki płytkiemu brodzikowi z placem zabaw! Co bardzo istotne – nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo zarówno nasze, jak i naszych dzieci, ponieważ czuwają nad tym wykwalifikowani ratownicy WOPR.

Zobacz również:
–> Gliwice – atrakcje dla dzieci <–

Myślicie, że to koniec atrakcji w tym miejscu? W takim razie jesteście w błędzie! Na dzieciaki czekają tutaj dodatkowo różne dmuchane atrakcje rozmieszczone na wodzie, które pozwolą im nie tylko świetnie się bawić, ale i poczuć nieco adrenaliny. Świetną atrakcją jest również zjeżdżalnia, której długość to aż 73 metry! Wciąż mało atrakcji? W takim razie możecie jeszcze pograć w siatkówkę plażową!

Na terenie kąpieliska znajdziemy aż cztery punkty gastronomiczne oraz Leśną Restaurację. Nie brakuje również natrysków, przebieralni, toalet i punktu sanitarnego.

kąpielisko leśne Gliwice baseny zjeżdżalnie atrakcje

Ceny biletów – Baseny Kąpielisko Leśne Gliwice

Bilet normalny – 12 zł
Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny
Bilet dla uczącej się młodzieży – 6 zł
Niepełnosprawni, emeryci i renciści – 6 zł
Rodziny 3+ – 50% zniżki

Godziny otwarcia

Kąpielisko Leśne w Gliwicach czynne jest siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10:00 do 19:00.

Kąpielisko Leśne Gliwice czy warto atrakcje dla dzieci opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *