Park Miniatur Świat Marzeń Inwałd

Atrakcje dla dzieci Inwałd

Podróż dookoła świata w jeden dzień? W Inwałdzie jest to możliwe. W dodatku czeka na Was jeszcze mnóstwo innych ciekawych atrakcji.

Każde z wielkich miast ma swój niepowtarzalny klimat, styl i architekturę. Poznawanie dziedzictwa kulturowego Polski i świata to bardzo ważny element edukacji. Podróżowanie po całym kraju i za granicę wymaga jednak wiele czasu i pieniędzy. Dlatego w Inwałdzie obok Andrychowa dzieci i ich rodzice dostają szansę na poznanie chociaż w jakiejś części najważniejszych zabytków i zrozumienie różnic kulturowych. Oczywiście towarzyszy temu świetna zabawa.

Park rozrywki Andrychów

Atrakcje dla dzieci: Park Miniatur Świat Marzeń Inwałd

Na terenie parku umieszczono ponad 50 miniatur odwzorowujących wiernie najbardziej znane budowle z całego świata. Większość z nich została wykonana w skali 1:25, wyjątkiem jest Bazylika św. Piotra z Watykanu, w skali 1:15, a także zabytki weneckie (Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica św. Marka), w skali 1:10. Przechodząc ładnie zaprojektowanymi, zielonymi alejkami parku miniatur, możemy zobaczyć m.in. Wieżę Eiffla, Bramę Brandenburską, posągi z Wyspy Wielkanocnej, Krzywą Wieżę z Pizy czy fragment Wielkiego Muru Chińskiego. To także świetna okazja do zrobienia sobie niecodziennych zdjęć. Ale przy parku miniatur działa też lunapark, w którym znajdziemy wszystkie charakterystyczne dla tego typu obiektów atrakcje. Jest tu więc koło młyńskie, autodrom, różne karuzele i zjeżdżalnie, małpi gaj oraz kolejka. Poza tym można też wybrać się na seans do kina 5D, do egipskiego domu strachów czy do wnętrza piramidy. Ciekawie prezentuje się też Zielony Labirynt cieszący oczy bujną roślinnością.

Park miniatur świat marzeń

Ceny biletów Atrakcje Park Miniatur Świat Marzeń Inwałd

normalny – 25 zł
ulgowy – 20 zł
dzieci do lat 3 – wstęp wolny

Bilet do parku miniatur uprawnia do nielimitowanego korzystania z atrakcji lunaparku.