Hotel nad morzem na WYŁĄCZNOŚĆ!

Od 4 maja wznowiona zostanie działalność hoteli i pensjonatów. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego zachowane mają zostać szczególne środki ostrożności, a do kolejnego etapu "odmrażania" z części wspólnych takich jak sale zabaw dla dzieci, baseny, sauny mogą korzystać na wyłączność Goście wspólnie zakwaterowani. Długo nie trzeba było czekać i pojawiła się pierwsza oferta pobytu w nadmorskim Pensjonacie na WYŁĄCZNOŚĆ!

pensjonat wojciech opinie władysławowo z dzieckiem atrakcje 1

Wyobraźcie sobie cały Pensjonat dla swojej rodziny: przestronna sala zabaw, Klockolandia pełna najpopularniejszych na świecie klocków, do tego sala restauracyjna z kominkiem i zakwaterowanie w komfortowych pokojach. W ofercie uwzględniono również nieodpłatne korzystanie z rowerów czy strefy saun.

hotel na wyłączność nad morzem

Dla osób, które chcą skorzystać z posiłków przewidziano również taką możliwość - oczywiście wszystko przygotowane i podane wyłącznie dla Was. Co ciekawe, z oferty możecie skorzystać wspólnie z rodziną czy bliskimi znajomymi -  najważniejszy jest jednak fakt, że nikt poza Wami nie będzie w tym czasie w obiekcie.

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii - nie jest to oferta najtańsza, jednak nie jest to też oferta standardowa, a przyjeżdżając z rodziną czy znajomymi do 2 czy 3 pokoi oferta staje się już bardzo atrakcyjna. Oferta jest limitowana a jej szczegóły znajdziecie tutaj >>hotel nad morzem na wyłączność<<. W ofercie Pensjonatu też bardzo atrakcyjne pobyty rodzinne na maj nad morzem - w drugiej połowie maja dostępne są już normalne pobyty rodzinne w cenie od 1599 pln/tydzień/rodzina.

Przy okazji sprawdź inne hotele przyjazne dzieciom!