Hotel Czarny Potok Resort & SPA**** Krynica-Zdrój

wakacje z dzieckiem

Dzięki pięknemu położeniu, świetnej infrastrukturze i bogatej ofercie skierowanej do dzieci Hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdroju idealnie nadaje się do rodzinnego wypoczynku.

Kompleks hotelowo-konferencyjny Czarny Potok położony jest u podnóża znanego miłośnikom narciarstwa szczytu Jaworzyna, w jednym z najbardziej popularnych polskich uzdrowisk – Krynicy-Zdroju. Na szczyt kursuje kolejka gondolowa stanowiąca ciekawą atrakcję turystyczną. Czarny Potok zasługuje na uwagę ze względu na malowniczą okolicę wyjątkowo szeroki zakres usług oraz niezwykłą aranżację przestrzeni. Na cały obiekt składa się aż 12 budynków, z których większość połączona jest oryginalnym systemem szklanych korytarzy, ułatwiających poruszanie się po kompleksie. Do dyspozycji gości jest tu aż 237 pokoi w różnym standardzie (wśród nich są także luksusowe apartamenty), cztery restauracje, centrum konferencyjne oraz nowoczesne, bogato wyposażone centrum SPA.

hotel dla dzieci w górach

W Czarnym Potoku najmłodsi goście traktowani są wyjątkowo. Potwierdza to certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie. Organizowana jest tu profesjonalna opieka dla dzieci, a także liczne zajęcia i animacje umilające pobyt. Wasze pociechy na pewno nie będą tu narzekać na nudę, nawet w trakcie niepogody. Warto dodać, że wszystkie pakiety proponowane przez hotel zawierają ofertę przeznaczoną dla maluchów, a każde dziecko w wieku do 12 lat ma zapewniony darmowy pobyt.

atrakcje dla dzieci Krynica Zdrój

Atrakcje dla dzieci Hotel Czarny Potok

Dzieci w Czarnym Potoku mogą spędzać czas w ciekawy sposób, korzystając z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Na świeżym powietrzu na maluchy czeka plac zabaw, a w hotelu sala z różnego rodzaju zabawkami, grami i labiryntem z tunelami. Jest też basen wypełniony piłeczkami. Programy animacyjne obejmują m.in. konkursy i wycieczki. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia kulinarne „Mały szef kuchni”. Podczas nich dzieci mogą przy asyście opiekuna przygotować ciasteczka, desery czy pizzę. Organizowane są też zajęcia taneczne i fitness. W strefie SPA najmłodsi mogą korzystać z brodzika z grzybkiem wodnym. Głębokość wody to 30 cm, a temperatura około 30 ºC. Prowadzone są też zajęcia nauki pływania. Wszystkie atrakcje dla dzieci wliczone są w cenę pobytu.

weekend z dzieckiem w górach

hotel dla dzieci

W uznaniu przyjaznego podejścia do rodzin z dziećmi portal Dzieckowpodrozy.pl przyznaje Hotelowi Czarny Potok swoją rekomendację.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA**** ul. Czarny Potok 65, 33-380 Krynica-Zdrój tel. +48 18 530 30 00 www.hotelczarnypotok.pl