Aqua Park Zakopane

Pod całymi Tatrami nie ma drugiego takiego obiektu jak Aqua Park Zakopane. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy sportu, rodziny, osoby dbające o zdrowie i po prostu wszyscy, którzy lubią relaks i dobrą zabawę. I to bez względu na pogodę.

brodzik-dla-dzieci-aquapark-zakopanePołożony blisko centrum Zakopanego kompleks posiada niezwykle szeroką ofertę, skierowaną do gości w każdym wieku. Są tu baseny różnej wielkości, zarówno typowo pływacki, jak i rekreacyjne, jest brodzik dla dzieci i zewnętrzny basen z wodami termalnymi, mający właściwości lecznicze. Płytki basen dla dzieci z ciepłą wodą i fontanną „wodny grzybek” to świetne miejsce do rodzinnych zabaw. Do tego 5 zjeżdżalni różnej długości i Dzika Rzeka. Dla maluchów to nie lada frajda i sami zobaczycie, że niełatwo będzie im powiedzieć, że już trzeba wychodzić. Starsi na pewno docenią wanny jacuzzi, hydromasaże, bicze wodne, gejzery i kaskady. Przy słonecznej pogodzie można natomiast opalać się na leżaku na zewnętrznym tarasie z przepięknym widokiem na Tatry, z jednej strony na Giewont, z drugiej na Gubałówkę. Tutaj naprawdę nie można się nudzić.
Atrakcje wodne to jednak nie wszystko. Warto skorzystać z jednej z propozycji Świata Saun. Rodzice będą mieli nareszcie okazję, aby zadbać o siebie. Mamy tu do dyspozycji Biosaunę, która charakteryzuje się nieco niższą temperaturą, idealną dla osób z problemami układu krążenia, klasyczną saunę fińską, saunę solankową z inhalacją i aromaterapią, łaźnię parową doskonale wpływającą na skórę, a nawet kabinę zimową. Przed i po seansie dobrze jest odprężyć się w Pokoju relaksacyjnym.
baseny-na-powietrzu-aquapark-zakopaneMiłośnicy sportu także z pewnością będą zadowoleni. 5-torowa kręgielnia jest idealnym miejscem do rodzinnego współzawodnictwa, a przy tym to wspaniała rozrywka dla wszystkich, bez względu na wiek. Ale jeśli komuś jeszcze mało, może skorzystać z zajęć w tutejszym Fitness Clubie. Spróbujcie zumby, aqua aerobiku czy treningu funkcjonalnego z instruktorem. Sala wyposażona jest także w urządzenia Cardio.
basen ze zjeżdżalniami i atrakcje dla dzieci w Aquapark ZakopaneW Aqua Parku Zakopane można spędzić cały dzień. Zadbano więc także o gastronomię. Na miejscu jest Aqua Restauracja i Pizzeria, z których można skorzystać nie wchodząc na basen, Aqua Bar, mieszczący się na terenie hali basenowej – idealny, kiedy masz ochotę na małą przekąskę między wodnymi szaleństwami, a w sezonie także Letni Bar przy zewnętrznym basenie z wodami termalnymi.
dzika-rzeka-aquapark-zakopane-atrakcje-dla-dzieciO tym, że zakopiański Aquapark jest obiektem przyjaznym rodzinie świadczą chociażby specjalne promocje. Bilet rodzinny dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka do lat 13 na 2,5 godziny kosztuje jedynie 90 zł. Dodatkowo, bilety dla kolejnej dwójki dzieci w tym samym wieku to koszt zaledwie 5 zł. Takie podejście zasługuje na rekomendację naszego portalu.
aquapark-zakopane-dla-dzieci
rekomendacja-białe-tło-241x300

Godziny otwarcia Aqua Park Zakopane:

TERMY
  • od 9:00 do 22:00
KRĘGIELNIA
  • od 10:00 do 22:00
RESTAURACJA
  • od 10:00 do 22:00
STREFA SAUN
  • od 12:00 do 22:00
GROTA SOLNA
  • poniedziałek – piatek 10:00 do 21:00
  • sobota – niedziela 11:00 do 21:00
SIŁOWNIA
  • poniedziałekpiątek: 7:00 do 22:00
  • sobota: 9:00 do 20:00
  • niedziela: 15:00 do 19:00
Lokalizacja Aqua Park Zakopane
Aquapark w Zakopanem znajdziemy na ulicy Jagiellońskiej 31. Dokładną lokalizację wraz z mapką znajdziecie poniżej.

Sprawdź także:

Zakopane – atrakcje dla dzieci – TOP 18