Gra LEGO Hobbit-kolejny hit!

Tuż przed Wielkanocą doczekaliśmy się kolejnej gorącej premiery gier z serii LEGO. Po wielkim sukcesie filmu i gry LEGO Przygoda, teraz czas przyszedł na LEGO Hobbit. Warner Bros po raz kolejny udowadnia, że gry video mogą być wspaniałą rodzinną rozrywką!

Gra Lego Hobbit Xbox Playstation

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie zostalismy rozpieszczeni przez Traveller’s Tales, czyli twórców gier z serii Lego. Świetne przeniesienie ze świata filmu do gry w przypadku Piratów z Karaibów, Indiany Jones, Władcy Pierścieni czy Harrego Pottera sprawiły, że nie musieliśmy długo czekać na odzwierciedlenie w grze ekranowego hitu – czyli trylogii Hobbit. 

Najnowsza część serii gier LEGO  oparta jest na pierwszych dwóch częściach trylogii filmowej Hobbit, czyli Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga. LEGO Hobbit poprowadzi graczy w towarzystwie Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego i Thorina Dębowej Tarczy wraz z kompanią krasnoludów przez Śródziemie, w pełną przygód podróż do krasnoludzkiego królestwa Erebor. W trakcie gry do odkrycia mamy niemal 100 postaci! 

Co ważne, dla osób, które miały jakąkolwiek styczność z serią gier Lego, wejście w grę i korzystanie z wszystkich jej opcji w jednej chwili staje się niezwykle intuicyjne. Tym razem odzwierciedlenie filmu w trybie fabularnym jest niemal kropka w kropkę. Dla fanów Hobbita to prawdziwa gratka – nawet dialogi są identyczne, które wraz ze ścieżką dźwiękową z filmu, tworzą poczucie aktywnego udziału w przygodzie filmowej. Nie bez znaczenia jest wielkość "Świata" – czyli planszy gry. Zajmie Wam naprawdę sporo czasu aby odkryć wszystkie zaułki i misje poboczne. Tym co zasługuje na szczególną uwagę, są niezwykle ładne krajobrazy i plenery, znane z filmu Hobbit.

W grze LEGO® Hobbit całe rodziny mogą wcielać się w swoje ulubione postacie z „Hobbita", takie jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori i Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną – i dość zabawną – umiejętność. Na przykład Bombur może posłużyć za trampolinę, umożliwiającą towarzyszom „katapultowanie się" z jego brzucha i uniknięcie niebezpieczeństw! 

Lego Hobbit gra

Gra Lego Hobbit dostępna jest na wielu platformach sprzętowych – komputerach PC oraz konsolach 3DS, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 i Xbox One. Każdy powinien znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Już dziś można zamaiać m.in. na muve.pl, sklep.cdaction.pl, sklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online.pl.